AMADES LUCIDA

100 %
(1 hodnocení)

Komfortní pěnová matrace z PUR pěny českého výrobce je ideální volbou pro každého, kdo hledá pohodlný a cenově dostupný spánek. Tato matrace se vyznačuje svou pevností a dobrou elasticitou, což zaručuje optimální oporu pro tělo. Díky těmto vlastnostem se matrace dokonale přizpůsobí tvaru vašeho těla, ať už je určena pro dospělé nebo děti. Matrace je lehká, prodyšná a vhodná na jakýkoli typ roštu. Jednou z hlavních výhod této matrace je její oboustranné provedení, což prodlužuje její životnost. Matrace... Celý popis

Koupit za 1 270 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Komfortní pěnová matrace z PUR pěny českého výrobce je ideální volbou pro každého, kdo hledá pohodlný a cenově dostupný spánek. Tato matrace se vyznačuje svou pevností a dobrou elasticitou, což zaručuje optimální oporu pro tělo. Díky těmto vlastnostem se matrace dokonale přizpůsobí tvaru vašeho těla, ať už je určena pro dospělé nebo děti. Matrace je lehká, prodyšná a vhodná na jakýkoli typ roštu.
Jednou z hlavních výhod této matrace je její oboustranné provedení, což prodlužuje její životnost. Matrace je vyrobena z PUR pěny, která je oblíbeným materiálem pro výrobu matrací díky své odolnosti, dlouhé životnosti a různým stupňům tvrdosti. V posledních letech prošla PUR pěna mnoha pozitivními změnami, které zajistily její zdravotní nezávadnost a zlepšily její fyzikální vlastnosti.

Specifikace produktu:

Výška matrace: 10 cm
Nosnost matrace: 65 kg
Tuhost matrace: střední (H3)
Materiál jádra: PUR pěna
Potah: jednoduchý, antialergický, snímatelný, jištěn zipem ze 3 stran, praní možné při 40-50°C

Složení materiálů:

PUR pěna: Vysoce kvalitní polyuretanová pěna, rovnoměrně tuhá a pružná po celé ploše. Na stupnici tvrdosti matrací odpovídá střední tuhosti (3 z 1-5). Díky otevřené buněčné struktuře je prodyšná a umožňuje dobré proudění vzduchu. Je odolná vůči prachu, roztočům a plísním.

Přednosti:

Český výrobek
Lehká a prodyšná matrace
Anti-alergenní potah
Snadná údržba a sundání potahu
Matrace bez použití lepidel

Pokud vám nevyhovuje standardní rozměr matrace, neváhejte nás kontaktovat. Vyrobíme vám matraci na míru do dvou pracovních dnů. Stačí zaslat poptávku s požadovaným rozměrem na email: obchod-nabytek@centrum.cz a obratem vám zašleme cenovou nabídku.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Amades
Nosnost matrace 50 kg
Tvrdost matrace tuhost 4 tvrdá

Podobné produkty