Amiga A500 Mini

100 %
(3 hodnocení)

Ostatní klasické konzole jsou nyní jen hračky!   Vítejte zpět v 80. letech na vrcholu 16bitových domácích počítačů. Amiga 500, která vyšla v roce 1987, obsahovala 16/32bitový procesor 512 Kb RAM a celou řadu vlastních čipů, které produkovaly nejlepší zvuk a grafiku své třídy.   Představujeme THEA500 Mini, kompaktní novou verzi tohoto klasického domácího počítače. Přináší dokonalou emulaci nejen původní A500, ale také Advanced Graphics Architecture (AGA) z A1200. Zahrajte si jednu z 25 přibalených... Celý popis

Koupit za 3 499 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Ostatní klasické konzole jsou nyní jen hračky!

 

Vítejte zpět v 80. letech na vrcholu 16bitových domácích počítačů. Amiga 500, která vyšla v roce 1987, obsahovala 16/32bitový procesor 512 Kb RAM a celou řadu vlastních čipů, které produkovaly nejlepší zvuk a grafiku své třídy.

 

Představujeme THEA500 Mini, kompaktní novou verzi tohoto klasického domácího počítače. Přináší dokonalou emulaci nejen původní A500, ale také Advanced Graphics Architecture (AGA) z A1200. Zahrajte si jednu z 25 přibalených klasických her z Amigy, kterou si můžete vybrat z jednoduchého kolotoče, včetně historických klasik jako Alien Breed 3D, Another World, Simon the Sorcerer a Worms. Nebo si bokem načtěte vlastní hry pomocí USB s kompletní podporou WHDLoad a širokou škálou možností. Navíc můžete ukládat svůj postup a kdykoliv pokračovat, abyste mohli dohrát ty nemilosrdně obtížné klasické tituly.

 

THEA500 Mini nabízí 2tlačítkovou myš v původním stylu a nově navržený 8tlačítkový přesný ovladač, takže si můžete vybrat metodu ovládání. Kromě klávesnice na obrazovce můžete připojit externí standardní PC klávesnici přes USB a získat další funkce.

 

-
3 USB porty pro periferie

-
Výstup HDMI

-
USB-C pro napájení

Obsahuje 25 klasických her z Amigy:

 

-
Alien Breed 3D

-
Another World

-
ATR: All Terrain Racing

-
Battle Chess

-
Cadaver

-
Kick Off 2

-
Pinball Dreams

-
Simon the Sorcerer

-
Speedball 2: Brutal Deluxe

-
The Chaos Engine

-
Worms: The Director’s Cut

-
Zool: Ninja Of the ‘nth Dimension

-
A další, které oznámíme později

Obsah balení:

 

-
THEA500 Mini

-
2tlačítková USB myš (1,8 m)

-
8tlačítkový USB přesný ovladač (1,8 m)

-
Napájecí kabel USB-C (1,8 m)

-
Kabel HDMI (1,8 m)

 
Zobrazit více

Bazarové nabídky

Podobné produkty