PlayStation 5 Digital Edition

85 %
(21 hodnocení)

SONY PlayStation 5 (PS719709190) - Výkonný 8jádrový procesor AMD Zen 2 - Rychlé SSD úložiště o kapacitě 825 GB - DualSense ovladač s haptickou odezvou - Podpora Ray-tracingu Výkon na nové úrovni Díky nové hardwarové výbavě konzole umožňuje hrát v rozlišení 4K nebo až při 120 snímcích za vteřinu. Inovativní technologie Ray Tracing se stará o nový způsob vykreslování světelných paprsků a jejich odraz od okolních objektů. Herní svět tak působí mnohem realističtěji, dynamičtěji a živěji.... Celý popis

Koupit za 16 536 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

SONY PlayStation 5 (PS719709190)

- Výkonný 8jádrový procesor AMD Zen 2

- Rychlé SSD úložiště o kapacitě 825 GB

- DualSense ovladač s haptickou odezvou

- Podpora Ray-tracingu

Výkon na nové úrovni

Díky nové hardwarové výbavě konzole umožňuje hrát v rozlišení 4K nebo až při 120 snímcích za vteřinu. Inovativní technologie Ray Tracing se stará o nový způsob vykreslování světelných paprsků a jejich odraz od okolních objektů. Herní svět tak působí mnohem realističtěji, dynamičtěji a živěji. O realistické a živé barvy se poté stará technologie HDR a vy si tak můžete užívat maximální herní zážitek plnými doušky.

 

 

 

Nový ovladač DualSense

Inovativním způsobem byl změněn herní ovladač pro konzoli PS5. Kromě designového přepracování se dočkal nové hmatové odezvy, adaptivních spouští a nově i vestavěného mikrofonu. Díky technologii hmatové odezvy budete pomocí ovladače lépe vnímat vše, co se děje ve hře, a adaptivní spouště vás budou proměnlivou intenzitou upozorňovat na vaše akce. Samozřejmostí je vestavěná baterie, konektor pro připojení sluchátek, port USB Type-C, vestavěný reproduktor a upravené senzory pohybu.

 

 

Exkluzivní obsah pro PlayStation

Díky zajištění zpětné kompatibility nemusíte odkládat vaše oblíbené PS4 hry. Naopak si je můžete užít v kvalitnějším podání díky lepšímu hardwarovému vybavení nového PS5. Společnost PlayStation udržuje exkluzivní spolupráci s množstvím špičkových vývojářů her, díky čemuž jsou některé hry vydány nejdříve, nebo dokonce pouze exkluzivně, na platformě Playstation.

 

 

Nepřekonatelně rychlý disk SSD ti zajistí bleskurychlé načítání, díky hmatové odezvě, adaptivním spouštím a 3D zvuku zažiješ ještě hlubší herní prožitek a těšit se můžeš také na fantastické hry pro zbrusu novou generaci konzolí PlayStation®.

 

Blesková rychlost

 

Užij si výkon speciálního procesoru, grafiky a jednotky SSD s integrovanými vstupy/výstupy, přepisující pravidla toho, co konzole PlayStation dokáže.

 

Ultrarychlý disk SSD

 

Užij si hru na maximum díky bleskurychlému načítání nainstalovaných her pro konzoli PS5™.

 

Integrované vstupy/výstupy

 

Přizpůsobená integrace systémů v konzoli PS5 umožňuje tvůrcům pracovat s daty na disku SSD tak rychle, že mohou designovat své hry dosud nevídaným způsobem.

 

Ohromující hry

 

Kochej se neuvěřitelnou grafikou a vychutnej si nové funkce konzole PS5.

 

Technologie Ray Tracing

 

Nech se vtáhnout do herních světů s novou úrovní realistického zpracování. Každý paprsek světla je nasimulován zvlášť, takže tě v podporovaných hrách pro konzoli PS5 čekají naprosto realistické stíny a odrazy.

 

Hraní na televizoru s rozlišením 4K

 

Zahraj si své oblíbené hry pro konzoli PS5 na své bombastické televizi s rozlišením 4K.

 

Výstup až 120 snímků za sekundu díky frekvenci 120 Hz

 

V kompatibilních hrách si užiješ naprosto plynulé hraní se závratnou snímkovou frekvencí až 120 snímků za sekundu, kterou ti na obrazovkách 4K zajistí podpora výstupu s frekvencí 120 Hz.

 

Technologie HDR

 

Hry pro konzoli PS5 podporující grafiku HDR nabízejí neuvěřitelně realistické a živé barvy.

 

Výstup 8K

 

Konzole PS5 podporují výstup 8K, takže můžeš hrát na své obrazovce s rozlišením 4320p.

 

Zpětná kompatibilita

 

Zapař pecky z katalogu her pro konzoli PS4™ na konzoli PS5

 

Vylepšení her

 

Užij si ve vybraných hrách na konzoli PS4 a soupravě PS VR rychlejší a plynulejší snímkovou frekvenci.

 

Upgraduj hry z konzole PS4 na digitální hry pro konzoli PS5

 

Konzole PS5 umožňuje vydavatelům her nechat hráče upgradovat své diskové a digitální hry pro konzoli PS4 na digitální hry pro konzoli PS5.

 

Integrace soupravy PlayStation®VR

 

Připoj svou soupravu PlayStation VR ke své konzoli PS5 a zahraj si hry s podporou soupravy PS VR. Připojení soupravy PS VR ke konzoli PS5 vyžaduje kameru PlayStation Camera2 pro konzoli PS4 a adaptér PlayStation Camera (není potřeba dokupovat). Další informace o tom, jak zažádat o adaptér, ti sdělíme na stránce PlayStation.com, jakmile budou dostupné.

 
Zobrazit více

Bazarové nabídky

Podobné produkty