Apple HomePod (2. generace)

100 %
(1 hodnocení)

Vysoce věrný zvuk Zesílte všechno, co uslyšíte. HomePod je všemocný reproduktor. Zvuková technologie vyvinutá společností Apple a pokročilý software zajišťují vysoce věrný zvuk v celé místnosti. Inteligentně se přizpůsobuje všemu, co přehrává a obklopí vás pohlcujícím zvukem, díky kterému bude vše, co posloucháte, znít neuvěřitelně. Síla naplňující místnost Vysoce schopný woofer dodává reproduktoru HomePod hluboké a bohaté basy. Jeho výkonný motor pohání membránu o pozoruhodné tloušťce 20 mm,... Celý popis

Koupit za 8 999 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Vysoce věrný zvuk Zesílte všechno, co uslyšíte.
HomePod je všemocný reproduktor. Zvuková technologie vyvinutá společností Apple a pokročilý software zajišťují vysoce věrný zvuk v celé místnosti. Inteligentně se přizpůsobuje všemu, co přehrává a obklopí vás pohlcujícím zvukem, díky kterému bude vše, co posloucháte, znít neuvěřitelně.
Síla naplňující místnost
Vysoce schopný woofer dodává reproduktoru HomePod hluboké a bohaté basy. Jeho výkonný motor pohání membránu o pozoruhodné tloušťce 20 mm, zatímco mikrofon dynamicky dolaďuje nízké frekvence v reálném čase. Superčisté basy vyplní celou místnost.
Zasáhne i vysoké tuny
HomePod má kolem své základny soustavu pěti výškových reproduktorů s tvarováním paprsku. Ty optimalizují vysoké frekvence, aby produkovaly detailní, artikulovaný zvuk s ohromující čistotou. Můžete si tak vychutnat křišťálově čisté vokály a všechny detaily nástrojů – jako byste tam byli osobně.
Zvuk všude kolem.
S HomePodem si užijete zcela novou úroveň prostorovosti a vrstvení. Jeho výškové reproduktory s tvarováním paprsku přesně vyzařují přímý zvuk, například primární vokály, do středu místnosti a odrážejí okolní zvuk, například doprovodnou kapelu, od stěn – pro plně pohlcující poslech. Navíc díky skladbám Spatial Audio zažijete pocit, že jste obklopeni hudbou jako nikdy předtím.
Optimalizuje akustiku v reálném čase.
Silikonový čip od Applu odemyká v HomePodu pokročilé počítačové zvukové inovace. Pomocí zpětné vazby ze zcela nového systémového snímače spouštějí v reálném čase komplexní modely ladění, aby zachoval dynamický rozsah a maximalizoval akustický výkon.

Naladěný na místnost.
Díky funkci rozpoznání místnosti HomePod automaticky zjistí svoji polohu v místnosti pomocí mikrofonů, které poslouchají odrazy zvuku. Podle toho vyladí zvuk, takže si užijete nejlepší možný poslech bez ohledu na to, kde je umístěn.
Více než 100 milionů skladeb? To zní úžasně.
HomePod je zkonstruován tak, aby z Apple Music vytěžil to nejlepší. Poslouchejte všechny své oblíbené interprety a skladby všech možných žánrů v nejvyšší kvalitě přímo u sebe doma. Díky bezproblémovému přístupu k jedné z největších hudebních knihoven na světě se hudba opravdu nikdy nemusí zastavit.
Ještě dynamičtější než duo.
Vytvořte stereofonní pár a zesílte veškerou hudbu, kterou máte rádi. Stačí umístit dva reproduktory HomePod do stejné místnosti a zobrazí se dotaz, zda je chcete spárovat. Připravte se na širší zvukovou scénu, a ještě více obklopující zvuk než u tradičních stereo reproduktorů.
Hudba v celém domě.
Spojte více reproduktorů HomePod a HomePod mini pod jednu střechu a snadno si užívejte hudbu v celé domácnosti. Všude můžete pouštět jednu skladbu nebo jazz v kuchyni a dětskou hudbu v pokoji malého dítěte. Se zvukem ve více místnostech se připravte na to, že rozproudíte celý dům.
Vysoké IQ Vestavěná inteligence, která mluví sama za sebe.
HomePod je vybaven vestavěnou Siri. Takže věci jako nastavení připomenutí a odesílání zpráv, rozsvícení světel, když projdete dveřmi, nastavení teploty, a dokonce i DJ-ování vaší příští večeře – jsou k dispozici pouze s prostým "Hey Siri". Spravujte svůj den a ovládejte svou chytrou domácnost bez námahy.
Hey Siri, nastav časovač na 12 minut. | Hey Siri, jaká je zde teplota? | Hey Siri, najdi můj iPhone

Bezkonkurenčně nejlepší způsob, jak vést dům.
HomePod vám jako centrum chytré domácnosti umožní ovládat domácnost, aniž byste museli pohnout prstem. Díky Siri a chytrému příslušenství můžete například zavřít garážová vrata jednoduchým hlasem. A díky možnosti vytvářet automatizace se úkoly, jako je stmívání světel v noci, provádějí automaticky. Spolu s užitečnými funkcemi, jako je rozpoznávání zvuku, které poslouchá alarmy kouře a oxidu uhelnatého.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Apple