Apple HomePod mini

96 %
(61 hodnocení)

Chytrý reproduktor Apple HomePod mini vnese do vašeho domova prostorově dokonalý zvuk, díky precizně vytvořenému designu a zpracování. Nabízí virtuální asistentku Siri, která zvládne několik důležitých pokynů, miliony skladeb v knihovně Apple Music, podporu systému AirPlay 2 pro snadné propojení s druhým reproduktorem a integrovanou Wi-Fi. Očekáváná menší verze reproduktoru HomePod od Apple – HomePod Mini je tu. Vyplní místnost kvalitním zvukem, nabídne přístup k Siri a umožní ti ovládat chytrý... Celý popis

Koupit za 2 699 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Chytrý reproduktor Apple HomePod mini vnese do vašeho domova prostorově dokonalý zvuk, díky precizně vytvořenému designu a zpracování. Nabízí virtuální asistentku Siri, která zvládne několik důležitých pokynů, miliony skladeb v knihovně Apple Music, podporu systému AirPlay 2 pro snadné propojení s druhým reproduktorem a integrovanou Wi-Fi.

Očekáváná menší verze reproduktoru HomePod od Apple – HomePod Mini je tu. Vyplní místnost kvalitním zvukem, nabídne přístup k Siri a umožní ti ovládat chytrý domov. A hlavně ctí tvoje soukromí.

Zvuk
Menší vzrůstem. Stejně úžasný.
HomePod mini je nabitý moderními technologie a přináší velký zvuk v malém těle. Při výšce pouhých 84,3 mm nezabere skoro žádné místo, a přitom vyplní místnost kvalitním 360° zvukem, který zní úžasně z každého úhlu.

S dvěma a více HomePod mini rozjedeš party v celém obydlí. Každý z nich umísti do jiné místnosti a díky multiroomu se propojí. Takže pak jen řekneš Siri, jestli má hrát stejnou skladbu všude nebo v každé místnosti něco jiného. Chceš se posunout o level výš? Spáruj dva HomePod mini do jednoho stereo systému. Spojení dvou reproduktorů v jedné místnosti vytvoří dokonalou atmosféru stereo zvuku.

Perfektní spolupráce
Zvedni hovor z tvého iPhonu, poslouchej muziku z Macu nebo pozvedni úroveň zvuku Apple TV – všechny zařízení Apple spojíš s HomePodem mini pro jedinečný zvukový zážitek. Užíváš si poslech hudby nebo podcastů na iPhonu a chceš ještě lepší zvuk? Prostě jen dej iPhone blíž k reproduktoru a zvuk se automaticky přepne na HomePod mini.

Inteligentní asistent
Siri je tvůj osobní inteligentní asistent, který ti pomáhá být efektivnější. Díky tomu se z HomePodu mini stává středem rodinných aktivit. Ať už potřebuješ pomoc s nejrůznějšími každodenními úkoly, chceš snadno ovládat chytré věci nebo si jen chceš poslechnout oblíbenou skladbu – zeptej se Siri.

Siri zná tebe, ji, jeho i je. Umí rozeznat hlas až 6 různých členů domácnosti a poskytnout osobní zážitek každému z vás. Takže když se táta zeptá ať mu zahraje oblíbenou hudbu, bude to jiná hudba, než by hrála například dětem. A také umožní uživateli odpovědět na žádosti přesně podle informaci z iPhonu dané osoby. A když se máma zeptá, ať ji řekne, co má v kalendáři na iPhonu, budou to relevantní informace přesně pro ni.

A to není všechno. Pokud budeš mít HomePod mini ve více místnostech, snadno skrze ně můžeš komunikovat, jako by to byl Interkom. Vlastně on to je Interkom! Takže už nemusíš křičet na celý barák, aby se děti šly navečeřet, stačí to říct HomePodu a ostatní to uslyší a také mohou odpovědět.

Soukromí a zabezpečení
Reproduktor, který ctí tvoje právo na soukromí.
Soukromí je zásadní pro společnost Apple. A hlavně pokud se jedná o tvoje obydlí. HomePod mini je vyrobený s ohledem na tuto mantru. Udržuje tvoje data opravdu jen pro tebe silným zabezpečením. Dokud neřekneš „Hey Siri“, nemusíš se obávat, že by tvůj hlas unikl mimo váš domov. Siri aktivuješ hlasem nebo tlačítkem na reproduktoru. A když vyslovíš magické „Hey Siri“, tak žádný z tvých požadavků není s tebou spojený, je mu přiřazeno anonymní ID ne vaše Apple ID. Video hovory přes HomeKit Secure Video jsou šifrované end-to-end, to znamená, že ani Apple tvoje videa nevidí. Homepod Mini spolupracuje s iPhonem na sdílení informací z něj, takže ty zůstanou na tvém iPhone a nejsou odhaleni ani společnosti Apple.

Obsah balení:
HomePod mini
20 W nabíječka s EU koncovkou
dokumentace

Kompatibilita:
Apple HomeKit
Připojení
Bezdrátová připojení:
Wi-Fi, Bluetooth, AirPlay
Verze Bluetooth:
5.0
Multi-room:
Ano
Možnost spojení dvou reproduktorů pro stereo zvuk:
Ano
Vzhled
Konstrukce
Rozměry (V x Š x H):
84 mm (V), 98 mm (Š)
Hmotnost (g):
345 g
Další informace
Ovládání přehrávání:
Ano
Mikrofon:
Ano
Ovládání hlasitosti:
Ano
Handsfree:
Ano
Zobrazit více

Bazarové nabídky

Podobné produkty