Apple HomePod

99 %
(16 hodnocení)

HomePod - výkonný domácí reproduktor, základní pilíř chytré domácnosti. Reprodutor Apple HomePod patří do kategorie tzv. chytrých reproduktorů, které disponují vysokým výkonem, kvalitním zpracováním a především virtuální asistentkou. V případě Apple výrobků se jedná o Siri, které můžete zadávat instrukce přirozeně hlasem. Vaše úkony uslyší z každého koutu místnosti, díky šesti zabudovaným mikrofonům. Můžete ji jednoduše zadávat množství základních příkazů v anglickém jazyce, což oceníte především... Celý popis

Koupit za 13 832 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

HomePod - výkonný domácí reproduktor, základní pilíř chytré domácnosti. Reprodutor Apple HomePod patří do kategorie tzv. chytrých reproduktorů, které disponují vysokým výkonem, kvalitním zpracováním a především virtuální asistentkou. V případě Apple výrobků se jedná o Siri, které můžete zadávat instrukce přirozeně hlasem. Vaše úkony uslyší z každého koutu místnosti, díky šesti zabudovaným mikrofonům. Můžete ji jednoduše zadávat množství základních příkazů v anglickém jazyce, což oceníte především v případě, kdy nemůžete reproduktor manuálně nastavit. Siri zvládne několik důležitých pokynů jako je zesílení a zeslabení zvuku, nastaví hudbu, kterou chcete poslouchat, případně vám v určitý čas připomene důležitou schůzku. HomePod je samozřejmě přizpůsoben chytré domácnosti a pokud vlastníte i jiné Apple Smart produkty, reproduktor s nimi může komunikovat prostřednictvím Apple Home.

 

Klíčové vlastnosti

- Výkonný reproduktor HomePod, který skvěle zní.

- K síti se zařízení připojuje přes WiFi.

- Komunikace přes AirPlay2.

- Přístup k jednomu z největších světových hudebních katalogů Apple Music (nutné předplatné).

- Ovládejte ho pomocí asistentky Siri (jen podporované jazyky, ne česky). Odpoví vám na otázky – počasí, doprava, čas, sport, zprávy a další.

- Revoluce v poslechu hudby. Možnost umístění kdekoliv v místnosti. Automatické nastavení akustiky. Možnost využití dvou zařízení v místnosti, které se automaticky detekují a vytvoří tak ještě realističtější zvuk.

- Slyší vaše požadavky i přes silnou muziku nebo z druhého konce místnosti.

- Několik vrstev zabezpečení. Anonymní identifikační číslo a šifrování. Chrání vaše soukromí. Učí se, co máte rádi.

- Reaguje i na dotyk – klepnutí na horní část umožňuje přehrávaní, pozastavení nebo nastavení hlasitosti.

- Pomáhá ovládat chytrou domácnost.

- Reproduktor váží 2,5 kg a má rozměry 172 mm x 142 mm.

- Jazyk aplikace: angličtina, němčina

 

 

Kompatibilita:

iPhone:

iPhone X, iPhone 5S - 8

iPad:

12,9" iPad Pro

10,5" iPad Pro

9,7" iPad Pro

iPad (6. Generation)

iPad (5. Generation)

iPad Air 2

iPad Air

iPad mini 2-4

 

iPod touch:

iPod touch (6. Generation)
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Apple
Protokoly Apple HomeKit