Pohodlný cestovní organizér obsahující až 3 elementy (organizéry). Všechny jsou na zip a mají dostatek úložného prostoru a kapes. Je to skvělý způsob, jak udržet každodenní kosmetiku v pořádku. Skvěle se budou hodit i na cesty, snadno se do nich vejde veškerá nejdůležitější kosmetika a další drobné doplňky tohoto typu, jako jsou rtěnka, pudr, tyčinky nebo štětce. Díky chytrému designu do nich vejdete i spodní prádlo a oblečení. Celé se vám bez problémů vejde do příručního zavazadla a nezabere tolik... Celý popis

Koupit za 185 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Pohodlný cestovní organizér obsahující až 3 elementy (organizéry). Všechny jsou na zip a mají dostatek úložného prostoru a kapes. Je to skvělý způsob, jak udržet každodenní kosmetiku v pořádku. Skvěle se budou hodit i na cesty, snadno se do nich vejde veškerá nejdůležitější kosmetika a další drobné doplňky tohoto typu, jako jsou rtěnka, pudr, tyčinky nebo štětce. Díky chytrému designu do nich vejdete i spodní prádlo a oblečení. Celé se vám bez problémů vejde do příručního zavazadla a nezabere tolik cenného místa. Zapínání na zip výrazně ztěžuje ztrátu přenášených drobností a zároveň v nich udržuje pořádek. Největší prvek soupravy má pohodlné madlo, díky kterému se pohodlně přenáší. Uspořádejte si zavazadla ještě dnes.

Vlastnosti produktu:

- Kosmetický organizér lze také použít jako sadu sáčky (organizér) díky velkým vnitřním kapsám a spoustě přihrádek.
- Průhledný design umožňuje rychlý náhled do předmětů zabalených uvnitř.
- Zipy zabraňují náhodnému vypadnutí a ztrátě obsah.
- Spousta dalších kapes a přihrádek usnadňuje udržování pořádku a ztěžuje ztrátu malých předmětů.
- Mimořádně praktické. Všechny prvky lze složit jako matrjošku, díky čemuž se složí naplno a mnohem snadněji se vejde například do příručního zavazadla nebo dámské kabelky a v případě potřeby umožní rychlý přístup ke všem potřebným věcem.
li> Největší sada prvků má pohodlnou rukojeť, díky které je můžete pohodlně přenášet.

Obecná specifikace:

- Materiál: polyester (vodotěsný)
- Velmi pohodlná a kompaktní sada, která zabírá málo místa, když složený.
- Má spoustu prostorných kapes a přihrádek, do kterých se úspěšně vejde veškerá šikovná kosmetika, spodní prádlo, oblečení a další drobnosti.
- Bude perfektní na cesty nebo do více obtížné podmínky na pokoji a na ubytovně :)
- 3 organizéry na zip
- Pohodlné madlo na přenášení (v největší kosmetická taštička).
- Barva: průhledná + černá

Rozměry organizérů:

- Organizér 1: 22 cm x 30 cm x 10 cm
- Organizér 2: 20 cm x 24 cm x 5 cm
- Organizér 3: 14 cm x 18 cm x 4 cm
Zobrazit více