Umělé řasy **Ardell Wispies 701**. Přírodní nalepovací řasy Ardell Wispies dodají vašim očím objem a neodolatelný pohled. Umělé řasy vytvoří vzhled objemných, hlubokých a dokonalých řas.** Řasy vytvořené ze 100% lidských vlasů jsou lehké a snadno se aplikují na oční víčko**. Dokonale řasy prodlouží, definují a vyplní chybějící řasy. Perfektně zvýrazní oči a řasám dodají přirozený vzhled. Řada Wispies se nejlépe hodí pro velké kulaté oči mandlového tvaru. Vytvořte si svůdné a neodolatelné řasy... Celý popis

Koupit za 120 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Umělé řasy **Ardell Wispies 701**.

Přírodní nalepovací řasy Ardell Wispies dodají vašim očím objem a neodolatelný pohled. Umělé řasy vytvoří vzhled objemných, hlubokých a dokonalých řas.** Řasy vytvořené ze 100% lidských vlasů jsou lehké a snadno se aplikují na oční víčko**. Dokonale řasy prodlouží, definují a vyplní chybějící řasy. Perfektně zvýrazní oči a řasám dodají přirozený vzhled. Řada Wispies se nejlépe hodí pro velké kulaté oči mandlového tvaru. Vytvořte si svůdné a neodolatelné řasy snadno a rychle pomocí přírodních umělých řas Ardell Wispies.

### Potřebné pomůcky k aplikaci umělých řas:

* pomerančové dřívko,
* pinzeta nebo aplikátor Ardell Dual Lash Applicator,
* malé nůžky od manikúry,
* lepidlo na řasy,
* kleštičky na řasy.

### Použití:

1) Naličte si oči způsobem, jakým jste zvyklá, pouze se vyhněte použití krémových očních stínů.
2) Přiložte řasy k oku a zkuste, zda je jejich délka je vyhovující k vašemu oku, v případě potřeby zkraťte délku řas z vnější strany pomocí malých nůžek od manikúry. Neplatí pro trsové řasy, jejich množství si určíte dle vaší potřeby.

3) Pomocí pomerančového dřívka aplikujte vámi vybrané lepidlo z řady***Duo*** na umělé řasy.

4) Pomocí pinzety přiložte umělé řasy, co nejblíže k horní linii vašich řas. Nejprve přitlačte uprostřed, poté na vnější straně a nakonec u vnitřního koutku. Přidržte řasy, aby lepidlo pořádně zaschlo. U individuálních řas přiložte trs, co nejblíže k oku a chvíli ho přidržte.

5) V případě nepřesností doplňte oční linku.

6) Pomocí kleštiček na řasy vytvarujte řasy, aby se propojily vaše řasy s umělými.

**Odstranění:**

Odstraňte řasy pomocí vody a odličovadla. Samotné řasy opláchněte vlažnou vodou, aby se odstranily případné nečistoty. Poté řasy uložte do původního obalu. Řasy lze znovu použít po dobu 2 - 3 týdnů.
Zobrazit více

Parametry

Značka Ardell
Výrobce Ardell