Beko EWUE 86261CSH1W

98 %
(18 hodnocení)

Úsporná automatická parní pračka Beko SteamCure s kapacitou 8 kg a možností stažení dalších programů Beko EWUE86261CSH1W. Pračka s párou SteamCure dokáže odstranit nejen ty nejodolnější skvrny, ale i bakterie a viry. Pára navíc zabraňuje pomačkání prádla, čímž usnadní žehlení. Buben AquaWave® se speciálním vzorkem se postará o šetrné praní a ProSmart™ invertorový motor zase o dlouhou životnost a spolehlivý provoz. Přes aplikaci HomeWhiz můžete vytvořit a stáhnout další prací programy a výhodou... Celý popis

Koupit za 8 199 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Úsporná automatická parní pračka Beko SteamCure s kapacitou 8 kg a možností stažení dalších programů Beko EWUE86261CSH1W.

Pračka s párou SteamCure dokáže odstranit nejen ty nejodolnější skvrny, ale i bakterie a viry. Pára navíc zabraňuje pomačkání prádla, čímž usnadní žehlení. Buben AquaWave® se speciálním vzorkem se postará o šetrné praní a ProSmart™ invertorový motor zase o dlouhou životnost a spolehlivý provoz. Přes aplikaci HomeWhiz můžete vytvořit a stáhnout další prací programy a výhodou je také funkce Fast+ pro zkrácení délky praní.

Výhody nákupu:

10 let záruky na motor

Nejúspornější spotřebiče Beko

SteamCure

ProSmart™ invertorový motor

HomeWhiz

DrumClean+

Fast+™

AquaWave® buben

StainExpert™

Hygiene+

Nevýhody nákupu:

Záruční doba na celou pračku s výjimkou motoru jen 2 roky, ale další 3 roky záruky lze dokoupit za 1500 Kč.

Prod. číslo: 7000840058 Displej: bílá Energ. třída (A - G): A Hloubka skeletu (cm): 50 Hlučnost odstřeďování (dB): 74 Kapacita (kg): 8 Otáčky: 1200 Počet programů: 15 Použití páry: ano Spotřeba energie (kWh/100 cyklů): 47 Spotřeba vody na cyklus (l): 37 Hloubka (cm): 55 Šířka (cm): 60 Výška (cm): 84 Chytrá aplikace HomeWhiz: ne
Nízká spotřeba, nižší účet za elektřinu

V dnešní době, kdy se cena energií výrazně mění, se více než kdy dříve vyplatí mít doma úsporné spotřebiče. Přeci jenom bez pračky nebo lednice se neobejde žádná domácnost a nelze je nijak nahradit. Spotřebiče Beko z nejúspornějších energetických tříd vám pomůžou udržet skromný účet za elektřinu, abyste nemuseli uskromňovat potřeby své domácnosti.

Máme pořádnou páru na skrvny
Pára SteamCure pomáhá v průběhu cyklu odstranění odolných skvrn tím, že pronikne hluboko do tkaniny, skrvny odmočí a umožní jejich vyprání. Během odstředění zase zabraňuje pomačkání prádla, čímž usnadní žehlení a dokáže odstranit až 99,9 % alergenů včetně bakterií a virů.
Tiché, úsporné a spolehlivé praní
ProSmart™ invertorový motor je tím správným srdcem pračky. Oproti klasickému motoru má tišší provoz, spotřebuje méně elektřiny a jeho dlouhá životnost zaručuje spolehlivý provoz pračky po několik let.
Stáhněte si další prací programy
Stačí jen nainstalovat aplikaci HomeWhiz do vašeho chytrého telefonu a spárovat ji s pračkou Beko přes Bluetooth. Pak už můžete začít upravovat a stahovat další programy, ovládat pračku přes telefon, nebo si vyhledat návody a rady na nejefektivnější praní.
Čistá pračka díky páře
Program DrumClean+ odstraní z pračky veškeré zbytky prášku, vláken z textilu a aviváže mnohem lépe. K čištění využívá páru, která účině odstraní přischlé zbytky. Výsledkem je čistší prádlo i delší životnost pračky.
Zrychlete praní, když spěcháte
Funkce Fast+ umožňuje zkrátit vybrané programy. Je tak možné upravit délku praní až o polovinu standardního času, když je potřeba.
Šetrné praní od silonek po bavlnu
Speciální vzorek nerezového bubnu AquaWave® je navržený tak, aby byl šetrný k textilu, ale přitom umožnil důkladné vyprání i té nejjemnější látky.
Odstranění skvrn bez předpírání
Program StainExpert™ zvládne odstranit až 24 druhů skvrn. Díky kombinaci různých teplot, specifickým pohybům bubnu a doby praní a namáčení vypere nečistoty bez ručního předpírání.
Program pro děti i alergiky
Program Hygiene+ je přeborníkem v odstranění všech alergenů. Dokáže odstranit až 99,9 % bakterií, pylů i zbytků prášku, které můžou vadit alergikům, malým dětem a osobám s citlivou pokožkou. Jeho účinnost potvrzuje certifikace společnosti Allergy UK.
.
 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Beko
Maximální náplň pračky 8 kg
Hlučnost při praní 74 dB
Hlučnost při odstřeďování 74 dB
Způsob plnění přední
Způsob umístění volně stojící
Barva bílé
Počet otáček 1200 ot./min
Počet programů 15
Motor invertorový
Otevírání dvířek levé
Český panel ano
Sušička ne
Odložený start ano
Aqua Stop ne
Displej ano
Dětská pojistka ano
Sprchování prádla ne
Parní praní ano
Energetická třída A
Regulace spotřeby vody ano
Spotřeba vody 37 l
Třída emise hluku B
Spotřeba energie pracího cyklu na 100 cyklů 47 kWh
Doba trvání cyklu při jmenovité prací kapacitě 218 min
Třída účinnosti odstřeďování B
Hloubka 55 cm
Šířka 60 cm
Výška 84 cm
Program pro alergiky ano
Program pro vlnu ano
Program pro outdoor ano
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty