Beko WUE7726XWST

94 %
(9 hodnocení)

Úsporná automatická parní pračka Beko SteamCure s kapacitou 7 kg a možností stažení dalších programů Beko WUE7726XWST. Výhody nákupu: 10 let záruky na motor SteamCure HomeWhiz AddXtra Denní Express Xpress Super Short RecycledTub Hygiene+ StainExpert™ Hi-tech topení DrumClean AquaWave® buben Ochrana proti zmačkání Ruční praní Program sport Fast+™ Prod. číslo: 7001540044 Displej: bílá Energ. třída (A - G): B Hloubka skeletu (cm): 45 Hlučnost odstřeďování (dB): 72 Kapacita (kg):... Celý popis

Koupit za 7 490 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Úsporná automatická parní pračka Beko SteamCure s kapacitou 7 kg a možností stažení dalších programů Beko WUE7726XWST.

Výhody nákupu:

10 let záruky na motor

SteamCure

HomeWhiz

AddXtra

Denní Express

Xpress Super Short

RecycledTub

Hygiene+

StainExpert™

Hi-tech topení

DrumClean

AquaWave® buben

Ochrana proti zmačkání

Ruční praní

Program sport

Fast+™

Prod. číslo: 7001540044 Displej: bílá Energ. třída (A - G): B Hloubka skeletu (cm): 45 Hlučnost odstřeďování (dB): 72 Kapacita (kg): 7 Otáčky: 1400 Počet programů: 15 Použití páry: ano Spotřeba energie (kWh/100 cyklů): 51 Spotřeba vody na cyklus (l): 41 Hloubka (cm): 49 Šířka (cm): 60 Výška (cm): 85 Chytrá aplikace HomeWhiz: ano
Máme pořádnou páru na skrvny
Pára SteamCure pomáhá v průběhu cyklu odstranění odolných skvrn tím, že pronikne hluboko do tkaniny, skrvny odmočí a umožní jejich vyprání. Během odstředění zase zabraňuje pomačkání prádla, čímž usnadní žehlení a dokáže odstranit až 99,9 % alergenů včetně bakterií a virů.
Stáhněte si další prací programy
Stačí jen nainstalovat aplikaci HomeWhiz do vašeho chytrého telefonu a spárovat ji s pračkou Beko přes Bluetooth. Pak už můžete začít upravovat a stahovat další programy, ovládat pračku přes telefon, nebo si vyhledat návody a rady na nejefektivnější praní.
Přidejte zapomenuté triko i po spuštění pračky
V začátku vybraných programů lze zmáčknout tlačítko Start/Stop, dveře se odemknou a můžete přidat zapomenuté ponožky či triko, ale i větší kusy prádla jako je polštář nebo přikrývka. Není potřeba program resetovat a čekat na dlouhé odemknutí dvířek.
Vyperte plnou pračku prádla už za 28 minut!
S programem Denní Express lze vyprat plnou náplň pračky při 30 °C za 28 minut. Skvěle se tak hodí pro pravidelné praní běžně znečištěného prádla, které potřebujete večer přeprat, aby bylo ráno suché.
Oblíbené tričko čisté za 14 minut
Program Xpress SuperShort se hodí na rychlé přeprání menšího množství prádla. Až 2 kg prádla vypere a odstředí za 14 minut. Je ideální pro rychlé vyprání běžně znečištěného oblečení, které potřebujete mít co nejrychleji na sušáku nebo v sušičce.

Na přírodě nám záleží
Beko podporuje životní prostředí a udržitelný rozvoj, a proto používáme při výrobě praček materiály, které vznikly recyklací PET lahví a dalších plastů.
Program pro děti i alergiky
Program Hygiene+ je přeborníkem v odstranění všech alergenů. Dokáže odstranit až 99,9 % bakterií, pylů i zbytků prášku, které můžou vadit alergikům, malým dětem a osobám s citlivou pokožkou. Jeho účinnost potvrzuje certifikace společnosti Allergy UK.

Odstranění skvrn bez předpírání
Program StainExpert™ zvládne odstranit až 24 druhů skvrn. Díky kombinaci různých teplot, specifickým pohybům bubnu a doby praní a namáčení vypere nečistoty bez ručního předpírání.
Pro dlouhou životnost pračky
HiTech topné těleso je chráněno proti korozi a vodnímu kameni poniklovanou vrstvou. Díky tomu má až 100x vyšší životnost než standardní topná tělesa.
Čistá pračka, čisté prádlo
Program DrumClean odstraní z pračky veškeré zbytky prášku, vláken z textilu a aviváže. Výsledkem je čisté prádlo i delší životnost pračky.

Šetrné praní od silonek po bavlnu
Speciální vzorek nerezového bubnu AquaWave® je navržený tak, aby byl šetrný k textilu, ale přitom umožnil důkladné vyprání i té nejjemnější látky.
Čisté prádlo a méně žehlení
Automatická ochrana proti zmačkání pohybuje bubnem až 8 hodin po doprání, pokud nemůžete vyprané prádlo vyjmout hned. Tím se omezí pomačkání a vznik těžko žehlitelných skladů.
Jemná péče jako v ruce, ale bez práce
Program na ruční praní napodobuje šetrné ruční praní tak, aby s ním šlo vyprat i kašmír a hedvábí. Hodí se i na krajkované oděvy jako je spodní prádlo nebo slavnostní šaty.
Čisté a funkční sportovní oblečení
Program Sport je určený pro praní sportovního, ale i membránového oblečení. Odstraní veškeré nečistoty a pot, a přitom zachová funkčnost materiálů.
Zrychlete praní, když spěcháte
Funkce Fast+ umožňuje zkrátit vybrané programy. Je tak možné upravit délku praní až o polovinu standardního času, když je potřeba.

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Beko
Maximální náplň pračky 7 kg
Hlučnost při odstřeďování 72 dB
Způsob plnění přední
Způsob umístění volně stojící
Hmotnost 63 kg
Barva bílé
Počet otáček 1400 ot./min
Počet programů 15
Motor invertorový
Ikea Metod ne
Otevírání dvířek levé
Český panel ne
Sušička ne
Odložený start ano
Aqua Stop ne
Displej ano
Parní praní ano
Energetická třída B
Spotřeba vody 41 l
Spotřeba energie pracího cyklu na 100 cyklů 51 kWh
Doba trvání cyklu při jmenovité prací kapacitě 207 min
Třída účinnosti odstřeďování B
Hloubka 49 cm
Šířka 60 cm
Výška 85 cm
Program pro alergiky ano
Program pro vlnu ano
Program pro outdoor ano
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty