Magická noční obloha přímo ve vašem pokoji propojená s asistenty Alexa a Google Home nebo ovládaná na dálku pomocí aplikace Smart Life. Projektor navodí atmosféru magického vesmíru, která bude zážitkem pro celou vaši rodinu nebo třeba pro přátele na párty. Funkce projektoru Projektor nabízí spoustu vychytávek, které vám usnadní jeho používání a díky kterým se přizpůsobí vaší momentální náladě či příležitosti, ať už se jedná o romantickou večeři s partnerem, rodinnou oslavu narozenin nebo jen večerní... Celý popis

Koupit za 1 399 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Magická noční obloha přímo ve vašem pokoji propojená s asistenty Alexa a Google Home nebo ovládaná na dálku pomocí aplikace Smart Life. Projektor navodí atmosféru magického vesmíru, která bude zážitkem pro celou vaši rodinu nebo třeba pro přátele na párty.
Funkce projektoru
Projektor nabízí spoustu vychytávek, které vám usnadní jeho používání a díky kterým se přizpůsobí vaší momentální náladě či příležitosti, ať už se jedná o romantickou večeři s partnerem, rodinnou oslavu narozenin nebo jen večerní sledování filmu. Projekce je možná na zdi, strop nebo kombinaci obojího, záleží jen na nastavení úhlu projektoru.
16 miliónů barev
Užijte si ohromné množství barev s možností nastavení projekce až 360°. Jednotlivé projekční módy a jejich variabilita vás jednoduše uchvátí.
Můžete si nastavit, jaké barvy se mají na obloze střídat, v jaké frekvenci a také určit animaci přechodů. Ty mohou být statické nebo pohyblivé, rychlé nebo pomalé. Projektor tedy lze přizpůsobit příležitosti, pro kterou projekci zrovna vytváříte.
 
Ovládání hlasem
Sbohem dálkovým ovladačům. Díky kompatibilitě s Google Home a Alexou můžete projektor a jeho nastavení ovládat hlasovými příkazy.
V případě propojení s aplikací Smart Life je párování projektoru otázkou jednotek minut.
 
Časovač projekce
Nastavte si časovač v ložnici nebo dětském pokoji a projektor ukončí projekci přesně v tu dobu, kdy si přejete a vy si užijete zdravější spánek ve tmě. 
 
Nastavitelný jas
Nastavte si jas podle vašich aktuálních preferencí a potřeb. 
Pro usínání lze také nastavit klidný relaxační, romantický a spací režim vhodný do moderní ložnice a dětského pokoje.
 
Kde hvězdný projektor využijete?
Hvězdný projektor je ideální pro výzdobu baru, klubu, show, pódia, karaoke, večeře při svíčkách, dětské ložnice, herny nebo domácího kina. Je skvělým doplňkem pro oslavy narozenin, svátků, Vánoc či Halloweenu a hodí se také jako svatební dekorace. Radost v očích vykouzlí nejen všem fanouškům moderních technologií, ale také každé romantické duši. A milovat jej budou i vaše děti.
 

Vlastnosti projektoru:

Vyobrazení noční oblohy

Časování spuštění a vypnutí

Aplikace Smart Life (v angličtině)

Pracuje s Amazon Alexa, Google Home a jinými aplikacemi

Patentovaná vyzařovací technologie, která nezahřívá zařízení během dlouhodobého používání
 

Technické parametry:

WiFi (2,4GHz) propojení s telefonem

Velikost: 26 x 20 x 8 cm

Typ žárovky: LED

Příkon: 100-240V AC

Výstupní výkon: -
Zobrazit více

Parametry

Napájení ze sítě
Druh originální projektory
Výrobce BoT