5 důvodů, proč je projektor tak oblíbený: 1. Promění každý prostor ve vesmírný zážitek: zapomeňte na nudné stěny a strop. Užijte si jedinečnou atmosféru kdykoliv budete chtít. 2. Smart asistenti a ovládání na dálku: ovládejte projektor pomocí aplikací Smart Life / Tuya Smart nebo hlasových asistentů Alexa, Google Home, Apple HomeKit pro maximální pohodlí. 3. Projekce reaguje na rytmus hudby: vychutnejte si dokonalé efekty projekce, které se rytmicky přizpůsobí vaší přehrávané hudbě 4. Různé režimy... Celý popis

Koupit za 1 699 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

5 důvodů, proč je projektor tak oblíbený:

1. Promění každý prostor ve vesmírný zážitek: zapomeňte na nudné stěny a strop. Užijte si jedinečnou atmosféru kdykoliv budete chtít.
2. Smart asistenti a ovládání na dálku: ovládejte projektor pomocí aplikací Smart Life / Tuya Smart nebo hlasových asistentů Alexa, Google Home, Apple HomeKit pro maximální pohodlí.
3. Projekce reaguje na rytmus hudby: vychutnejte si dokonalé efekty projekce, které se rytmicky přizpůsobí vaší přehrávané hudbě
4. Různé režimy pro různé potřeby: nabídka klidného relaxačního, romantického či spacího režimu umožňuje přizpůsobit světelnou show vaší aktuální náladě.
5. Nastavitelný úhel projekce: projektor lze nastavit tak, aby promítal na stěny, strop nebo kombinaci obojího podle vašich preferencí.
6. Univerzální použití: ať už pro děti nebo na romantickou večeři, do dětské ložnice, herny, domácího kina, baru, klubu, show, na pódia nebo karaoke, na oslavy narozenin, svátků, Vánoc či Halloweenu nebo jako svatební dekorace. Milovat jej budou i vaše děti.

 

 

Hodnocení našich zákazníků

Evča

★★★★★

"Je super, jak bliká do rytmu hudby :-))"

Petra K.

★★★★★

"Velká spokojenost s projektorem. Děti ho milují a s manželem u toho občas relaxujem...."

Monik Sotákova

★★★★★

"Moc doporučuji, né jen malý je nadšený, ale i já, je to nádherné. Ještě jak se to pohybuje, vás to uklidňuje a malý spí během pár minut... už se nebojí tmy...."

Nikol

★★★★★

"Projektor jsem sice kupovala na jiny strance ale DOPORUCUJI, fakt neznam lepsi vec nez je tenhle projektor. Mam ho zaplej denne a nemuzu si ho vynachvalit"

Klíčové funkce, které udělají radost:
✔ Nastavení barev projekce a jejich kombinací
✔ Projekci lze přizpůsobit rytmům přehrávané hudby
✔ Nastavení rychlosti střídaní barev
✔ Nastavení dynamiky barevných přechodů
✔ Možnost efektu otáčení projekce kolem své osy
✔ Možnost zapnutí / vypnutí projekce LED hvězd
✔ Časovač zapnutí / vypnutí
✔ Nastavitelný úhel projekce (na zeď / strop, oboje)
✔ Nastavitelný jas projekce
✔ Patentovaná technologie pro dlouhodobou projekci bez zahřívání projektoru
✔ Ovládání také v mobilní aplikaci nebo smart hlasovými asistenty Google Asistent, Apple HomeKit, Alexa.
 
Oproti klasickému modelu S1 má navíc mikrofon a umožňuje tak přizpůsobit projekci aktuálně puštěné rytmické hudbě (projektor sám neumí hudbu přehrávat, jen odposlouchávat).
 
Chcete vědět ještě víc?
Podívejte se na naše unboxing video, ve kterém naleznete i praktickou ukázku snadného párování BOT Projektoru noční oblohy S2 s aplikacemi Smart Life nebo Tuya Smart. 

Pořád nevíte, který projektor si vybrat?
Podívejte se na kompletní nabídku našich projektorů a jejich funkcí v přehledné tabulce:

Hledáte jednodušší projektor bez možnosti ovládání v aplikaci? Velice dobře poslouží projektor Moon Bunny MB1. Pokud byste k tomuto projektoru ocenili i integrovaný reproduktor, který přehraje hudbu nebo třeba pohádku z vašeho telefonu, pak zvolte některý z typů Dinosauří vejce. Jestliže hledáte „chytřejší“ verzi projektorů, pak můžete sáhnout po projektoru S1. V případě, že od projekce očekáváte i reakci na rytmus vámi pouštěné hudby, můžete zvolit projektor S2. Chcete to nejlepší z nabídky? Pak pro vás máme projektor S3, který má díky integrované kolébce nejlépe nastavitelný úhel projekce s možností malých změn náklonu (projektory S1 a S2 mají 3 úrovně nastavení úhlu). Projektor S3 je k dispozici v bílé a modré barevné variantě, dá se ovládat v aplikaci i hlasovými asistenty a také dokáže svou projekci přizpůsobit rytmu vámi reprodukované hudby.

TIP: Vychytávky a tipy na použití projektoru v praxi jsme pro vás sepsali v tomto článku na blogu.

 

 Technické parametry: 

- WiFi (2,4GHz) propojení s telefonem

- Velikost: 26 x 20 x 8 cm

- Typ žárovky: LED

- Příkon: 100-240V AC

- Výstupní výkon:
Zobrazit více

Parametry

Druh originální projektory
Výrobce BoT