Brainbox Česká republika

100 %
(1 hodnocení)

Hra Česká republika od Brainboxu. Hra na procvičení paměti, pozorovacích schopností a znalostí. Tento originální BrainBox, speciálně navržený pro zapojení celé rodiny do hry, pomáhá procvičovat paměť, zlepšovat pozorovací schopnosti a přináší mnoho zajímavých skutečností a znalostí o zemi, ve které žijeme. Informace jsou pravidelně aktualizovány a každá karta obsahuje obrázky a krátký popis zajímavých míst, událostí nebo osob spojených s historií naší země. Cílem hry je stát se tím, kdo během 10... Celý popis

Koupit za 359 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Hra Česká republika od Brainboxu.
Hra na procvičení paměti, pozorovacích schopností a znalostí.
Tento originální BrainBox, speciálně navržený pro zapojení celé rodiny do hry, pomáhá procvičovat paměť, zlepšovat pozorovací schopnosti a přináší mnoho zajímavých skutečností a znalostí o zemi, ve které žijeme.
Informace jsou pravidelně aktualizovány a každá karta obsahuje obrázky a krátký popis zajímavých míst, událostí nebo osob spojených s historií naší země.
Cílem hry je stát se tím, kdo během 10 minut získá nejvíce karet. Je potřeba pozorně prostudovat obrázek na kartě a poté správně odpovědět na položenou otázku.
Rozměry balení (š v h): 12 x 12 x 12cm
Počet hráčů: 1 a více
Hrací doba: 10min.
Obsah balení:
55 karet -
kostka -
přesýpací hodiny -
karta s pravidly -
Cena je uvedena za 1 balení hry
Hračka je vhodná pro děti od 8 let
Zobrazit více

Parametry

Výrobce ADC Blackfire
Věk od 8 let
Počet hráčů 1+
Délka hry 10 min
Elektronické hry ne
Značka ADC Blackfire
Rok vydání 2021

Podobné produkty