Zapalovací svíčka od české firmy Brisk z řady Premium. Označení svíčky: DR15ZC Rozměry: M 14 x 1,25 Určeno pro klíč: 16 mm Interval výměny: max. po 30000 km Jiskřiště umožňující  povrchovou jiskru (extrémně dlouhou) využívající možnost přeskoku po celém obvodu 360°. Jiskra přeskočí vždy v místě s největší koncentrací paliva. Podstatně vyšší rychlost hoření v počáteční fázi šíření plamene ve spalovacím prostoru umožňuje dokonalé využití energie paliva. Rychlost hoření ve spolupráci se snímačem... Celý popis

Koupit za 225 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Zapalovací svíčka od české firmy Brisk z řady Premium.

Označení svíčky: DR15ZC

Rozměry: M 14 x 1,25

Určeno pro klíč: 16 mm

Interval výměny: max. po 30000 km

Jiskřiště umožňující  povrchovou jiskru (extrémně dlouhou) využívající možnost přeskoku po celém obvodu 360°. Jiskra přeskočí vždy v místě s největší koncentrací paliva. Podstatně vyšší rychlost hoření v počáteční fázi šíření plamene ve spalovacím prostoru umožňuje dokonalé využití energie paliva. Rychlost hoření ve spolupráci se snímačem klepání zajišťuje zvýšení výkonu motorů. Jiskřiště zapalovacích svíček BRISK PREMIUM "LGS" je vysunuto hluboko do spalovacího prostoru.

Poznámka:

Pokud potřebujete poradit nebo doporučit, která svíčka je vhodná pro Váš vůz, neváhejte nás kontaktovat na e-mail info@auto-doplnky.com. Ke správnému přiřazení svíčky potřebujeme znát Váš model vozu, rok výroby, výkon v kW a kód motoru.
Zobrazit více