Zapalovací svíčka od české firmy Brisk z řady Silver. Označení svíčky: DR15YS-9 Rozměry: M 14 x 1,25 Určeno pro klíč: 16 mm Interval výměny: LPG - CNG - max. po 30000 km benzínové motory - max. po 45000 km   Zapalovací svíčky BRISK Silver mají speciální tvar jiskřiště, které umožňuje snazší přistup plynů k výboji, střední stříbrnou elektrodu o malém průměru a elektrodovou vzdáleností 0,55 mm, 0,7 mm a 0,9 mm. Stříbrná střední elektroda malého průměru společně se zúženou vnější... Celý popis

Koupit za 80 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Zapalovací svíčka od české firmy Brisk z řady Silver.

Označení svíčky: DR15YS-9

Rozměry: M 14 x 1,25

Určeno pro klíč: 16 mm

Interval výměny:

LPG - CNG - max. po 30000 km

benzínové motory - max. po 45000 km

 

Zapalovací svíčky BRISK Silver mají speciální tvar jiskřiště, které umožňuje snazší přistup plynů k výboji, střední stříbrnou elektrodu o malém průměru a elektrodovou vzdáleností 0,55 mm, 0,7 mm a 0,9 mm.

Stříbrná střední elektroda malého průměru společně se zúženou vnější elektrodou snižují zásadně požadavek zapalovací svíčky na napětí.

Poznámka:

Pokud potřebujete poradit nebo doporučit, která svíčka je vhodná pro Váš vůz, neváhejte nás kontaktovat na e-mail info@auto-doplnky.com. Ke správnému přiřazení svíčky potřebujeme znát Váš model vozu, rok výroby, výkon v kW a kód motoru.
Zobrazit více