Candy CW50-BP12307-S

90 %
(11 hodnocení)

Nejmenší pračka na trhu nabitá moderními technologiemi Kompaktní a nabitá technologiemi. To jsou slova, která vystihují novou pračku Candy Mini Drum. Jedná se o unikátní kompaktní pračku, která se vejde i do těch nejmenších prostor. Pračka CW50-BP12307-S se pyšní výškou 70 cm, šířkou 51 cm a hloubkou pouhých 49 cm a je schopna vyprat, až 5 kg prádla s maximální efektivitou a účinností. Pračka Mini Drum s předním plněním je vybavena řadou užitečných technologií a funkcí, které zajišťují energetickou... Celý popis

Koupit za 14 077 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Nejmenší pračka na trhu nabitá moderními technologiemi

Kompaktní a nabitá technologiemi. To jsou slova, která vystihují novou pračku Candy Mini Drum. Jedná se o unikátní kompaktní pračku, která se vejde i do těch nejmenších prostor. Pračka CW50-BP12307-S se pyšní výškou 70 cm, šířkou 51 cm a hloubkou pouhých 49 cm a je schopna vyprat, až 5 kg prádla s maximální efektivitou a účinností. Pračka Mini Drum s předním plněním je vybavena řadou užitečných technologií a funkcí, které zajišťují energetickou úsporu a kvalitně vyprané prádlo. Pračka Candy Mini Drum vás nezklame, ať už si jí pořídíte domů pod umyvadlo nebo na chatu. 

Invertorový motor
Invertorový motor pro perfektní výsledky Už žádné starosti s výsledky praní a to i v rychlých cyklech. Toto je nyní prací invertorového motoru, díky kterému ušetříte nejen na energiích, ale také se rapidně snižuje hladina hluku. 

Odolný buben
Buben, který vás nezradí Pračka Candy CW50-BP12307-S Mini Drum disponuje novým a velmi odloným bubnem proti poničení. Jemný, téměř neviditelný svár, který je šetrný k oděvům během praní.

Smart Dual Spray

Smart Dual Spray – pračka, která se sama vyčistí Slyšeli jste už o speciální funkci Smart Dual Spray? Jde o automatický čistící systém, který se aktivuje vždy po skončení cyklu. Vstříknutím vody na těsnění a sklo dvířek pračky Candy Mini Drum odstraní všechny nečistoty zbylé po pracím cyklu. Tuto chytrou technologii ocení hlavně alergici nebo rodiny s domácím mazlíčkem. Čisté a dezinfikované nebude pouze vaše prádlo, ale i vaše pračka.

Pillow Drum
Pillow Drum – buben se strukturou polštářků pro oblečení jako nové Vnitřní strana bubnu pračky je tvořena speciálními polštářky, které zajišťují, že prádlo při otáčení bubnu jemně sklouzne po povrchu a nikde se nezachytí. I ty nejjemnější tkaniny tak zůstanou v perfektním stavu, bez ohledu na to, kolikrát je vyperete.

ABT - Hygienické a zdravé praní

Čistá pračka = čisté prádlo Exkluzivní antibakteriální ošetření ABT® chrání před tvorbou plísní a bakterií v zásuvce na prací prostředek a na těsnění otvoru dveří. ABT antibakteriální ochrana chrání před tvorbou plísní a bakterií v citlivých oblastech, jako je zásuvka na prací prostředek a těsnění okénka, pro hygieničtější praní.

Expres program 15 minut
Vypráno za 15 minut! Díky programu Expres 15 můžete prádlo efektivně vyprat za pouhých 15 minut: nejlepší kompromis, když máte málo času nebo jen chcete své oblečení osvěžit.

Programy

Všechny praktické programy, které zrovna potřebujete pro vaše dokonale vyprané prádlo Pračka Candy Mini Drum je sice drobnějších rozměrů, ale to rozhodně nemá vliv na výsledky praní. Pračka CW50-BP12307-S nabízí sadu programů, které byla sestavena na míru vašim potřebám. Můžete si vybrat z 12 programů: Eco 40°C – 60°C, Bavlna 20°C, Rychlý 15 min, Smíšené a barevné, Bavlna, Syntetika, Jemné, Sport, Ruční praní, Hygienický+, Džíny, Vypouštění + Odstřeďování .
 

Bezpečnostní prvky
Již žádné obavy. Bezpečnost je na prvním místě! Pračka je vybavena dvema bezpečnostními prvky. Prvním je bezpečnostní zámek dveří, který nedovolí otevřít dvířka pračky během spuštěného cyklu. Tato funkce se hodí zejména v domácnosti, kde jsou zvídavé děti. Druhým je ochrana proti úniku vody Antioverflow. Systém, který v případě úniku vody uzavře přívod vody do pračky a tím zabrání jejímu přetečení.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Candy
Maximální náplň pračky 5 kg
Hlučnost při praní 69 dB
Hlučnost při odstřeďování 69 dB
Způsob plnění přední
Způsob umístění volně stojící
Hmotnost 47 kg
Barva bílé
Počet otáček 1151 ot./min
Počet programů 12
Minipračky ne
Motor invertorový
Slim ano
Ikea Metod ne
Kapacita pro program Eco 5 kg
Doba trvání programu Eco 188 min
Otevírání dvířek levé
Český panel ano
Sušička ne
Odložený start ano
Aqua Stop ne
Displej ano
Dětská pojistka ano
Sprchování prádla ne
Energetická třída A
Spotřeba vody 30 l
Třída emise hluku A
Spotřeba energie pracího cyklu na 100 cyklů 39 kWh
Účinnost pracího výkonu A
Třída účinnosti odstřeďování C
Hloubka 49 cm
Šířka 51 cm
Výška 70 cm
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty