Comfort Matrace TAURUS

93 %
(48 hodnocení)

Pěnová matrace TAURUS 15cm - Technologie NoGlue - matrace je vyrobena bez použití lepidla. - Sedmi zónové profilované vnější vrstvy matrace výrazně zvýší komfort a hygienu spánku. - Současně nejnovější technologie typu DoveTail, jež činí matraci mnohem bezpečnější a hypoalergenní. Dále AirLift 7 pozitivně ovlivňující komfort a hygienu spánku. - Je jednou z nejlepších matrací pro děti a alergiky. PUR pěna patří mezi základní materiály při výrobě matrací. V posledních letech prošla mimořádnými... Celý popis

Koupit za 5 569 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Pěnová matrace TAURUS 15cm
- Technologie NoGlue - matrace je vyrobena bez použití lepidla.

- Sedmi zónové profilované vnější vrstvy matrace výrazně zvýší komfort a hygienu spánku.

- Současně nejnovější technologie typu DoveTail, jež činí matraci mnohem bezpečnější a hypoalergenní. Dále AirLift 7 pozitivně ovlivňující komfort a hygienu spánku.

- Je jednou z nejlepších matrací pro děti a alergiky.

PUR pěna patří mezi základní materiály při výrobě matrací. V posledních letech prošla mimořádnými změnami, které zajistily její absolutní zdravotní nezávadnost a výrazně zlepšily její fyzikální vlastnosti. Vyznačuje se pevností, dobrou elasticitou a příznivou cenou. Používáme jen pěny vysoké hustoty, bez škodlivých látek a řádně certifikované pro evropský trh. Matrace je zabezpečena odolným standardně prošívaným hypoalergenním potahem se všitým zipem.

Matrace je profilovaná na obou stranách, díky tomu poskytuje mnohem vyšší komfort než tradiční pěnové nebo pružinové matrace. Tvar zpracované pěny má pozitivní vliv na větrání produktu, výsledkem je ideální cirkulace vzduchu v průběhu spánku, což také eliminuje růst bakterií. Přítomnost kvalitní pěny v matraci zaručuje pohodlné používání po mnoho let, pěna se totiž vyznačuje zvýšenou hustotou a odolností. Pěna ExtraFlex je také profilovaná v oblastech, kde každé profilování odpovídá stupni tvrdosti v dané zóně.

Naše matrace jsou prodávané pouze v potazích z pletené kvalitní tkaniny renomovaných značek, které patří do této řady. Díky tomu jsme schopni nabídnout špičkové matrace s pohodlnými potahy vysoké kvality. Potahy ULTRA jsou mnohem výš v hierarchii kvality a trvanlivosti ve srovnání s většinou nabízených potahů typu Premium, nebo potahu vyrobených z tkanin ložních. Kromě toho, pletené potahy mají mnohem lepší prodyšnost, což redukuje pocení po dobu spánku. Potah ULTRA je prošívaný hypoalergenním, prodyšným vláknem. 

Vhodné k použití pro lamelové a polohovatelné rošty. Pevný podklad snižuje jeho životnost.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Comfort Matrace
Typ matrace PUR pěnové
Počet zón 7
Nosnost matrace 130 kg
Tvrdost matrace středně tvrdá

Podobné produkty