Denon DCD-900NE

100 %
(1 hodnocení)

OCENĚN JAKO NEJLEPŠÍ STEREOFONNÍ SYSTÉM ROKU 2022-2023 "Denon PMA-900HNE je ideální volbou pro milovníky hudby, kteří budují cenově dostupný systém s širokou funkční výbavou a výkonným zvukem. Osvědčená firemní technologie Advanced High Current se stará o servis spolupracujícím reprosoustavám a – poprvé u integrovaného zesilovače Denon – bezdrátové streamování HEOS a aplikace rozšiřují nabídku připojení, která zahrnuje také Bluetooth a sluchátkový výstup. PMA-900HNE lze používat také s gramofonem... Celý popis

Koupit za 11 090 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

OCENĚN JAKO NEJLEPŠÍ STEREOFONNÍ SYSTÉM ROKU 2022-2023
"Denon PMA-900HNE je ideální volbou pro milovníky hudby, kteří budují cenově dostupný systém s širokou funkční výbavou a výkonným zvukem. Osvědčená firemní technologie Advanced High Current se stará o servis spolupracujícím reprosoustavám a – poprvé u integrovaného zesilovače Denon – bezdrátové streamování HEOS a aplikace rozšiřují nabídku připojení, která zahrnuje také Bluetooth a sluchátkový výstup. PMA-900HNE lze používat také s gramofonem nebo televizorem, přičemž druhý jmenovaný se dokáže naučit příkazy dálkového ovladače. Pokud si jej pořídíte se stejně cenově dostupným CD přehrávačem Denon DCD-900NE, získáte skvělý systém ve dvou šasi, který pokryje všechny možnosti."
 
CD přehrávač Denon DCD-900NE je vybaven technologií Advanced AL32 Processing Plus a integrovaným portem USB, který umožňuje přehrávat zvukové signály v nejvyšší kvalitě ze standardních zdrojů CD a USB s podporou přehrávání ve vysokém rozlišení.
 
VLASTNOSTI

Široká podpora disků, formátů a USB
Advanced AL32 Processing Plus
Navržen pro potlačení vibrací a interferencí
Dědictví vedoucí pozice v audio technologiích
Návrh DAC s Master Clock
Pokročilé obvody s minimálními signálovými cestami
Režim Pure Direct
Digitální výstupy
Vyroben, aby vydržel

 
ŠIROKÁ PODPORA DISKŮ, FORMÁTŮ A USB
DCD-900NE přehrává formáty CD, CDR/RW, MP3 a WMA. Nebo připojte USB disk a přidejte přehrávání FLAC až do 192 kHz/24 bitů nebo DSD 2,8 MHz/5,6 MHz.
ADVANCED AL32 PROCESSING PLUS
Využívá algoritmy interpolace dat, převzorkování a rozšíření bitů pro přehrávání zvuku, které je nádherně věrné původnímu zvuku.
NAVRŽEN PRO POTLAČENÍ VIBRACÍ A INTERFERENCÍ
Je vyroben se speciálně namontovanými napájecími transformátory a zlepšeným fyzickým oddělením mezi jednotlivými zvukovými a digitálními obvody, což snižuje vibrace i rušení.
DĚDICTVÍ VEDOUCÍ POZICE V AUDIO TECHNOLOGIÍCH
Společnost Denon, která byla založena v roce 1910, má hluboké dědictví "prvenství" v oblasti audio techniky. Tyto soustředěné investice do výzkumu a vývoje v oblasti zvuku vám zajistí nejnovější technologie a nejvyšší kvalitu při každém poslechu.
NÁVRH DAC S MASTER CLOCK
Precizně zpracovaná konstrukce hlavních hodin zahrnuje vysoce kvalitní oscilátor, který potlačuje jitter, zajišťuje optimální přesnost D/A převodu a optimalizuje digitální zvukové obvody.
POKROČILÉ OBVODY S MINIMÁLNÍMI SIGNÁLOVÝMI CESTAMI
Obvody byly navrženy tak, aby se zkrátily signálové cesty, čímž se snížilo rušení pro reprodukci čistého a věrného zvuku původní nahrávky.
REŽIM PURE DIRECT
Režim Pure Direct vypíná displej a digitální výstupy, aby se minimalizovalo rušení, které by mohlo zabarvit zvukový signál.
DIGITÁLNÍ VÝSTUPY
Je vybaven jedním optickým a jedním koaxiálním digitálním výstupem pro připojení k digitálnímu vstupu zesilovače nebo AV přijímače.
VYROBEN, ABY VYDRŽEL
Celkové estetické provedení, kvalita zvuku a designová integrita jsou založeny na více než 110letém dědictví v oblasti navrhování prémiových audio komponentů.
 
Parametry:

Kompatibilita:
CD

Advanced AL 32 Plus:
Ano

Digitální výstup:
Ano

Analogový výstup:
Ano (cinch)

Digitální formáty:
FLAC, ALAC, AIFF, DSD

Harmonické zkreslení:
0,0025ˇ%

DAC:
ES9018K2M

Dynamický rozsah :
101 dB

Rozměry (š x v x h):
43,4 x 32,8 x 10,7 cm

Váha:
4,9 kg
Zobrazit více

Bazarové nabídky

Podobné produkty