Denon RCD-M41DAB

93 %
(7 hodnocení)

Druh HiFi: Mikrosystém Celkový výkon RMS (W): 60 Přehr. média: CD mechanika; Vstup AUX Přehrávané formáty: CD-DA; MP3; WMA Tuner: Digitální DAB+ Vlnový rozsah: DAB+; FM Automatické ladění: ANO RDS Tuner: ANO Internetové rádio: NE Hodiny: ANO Budík : ANO Vstup AUX: ANO Mikrofonní vstup: NE USB : NE Bluetooth: ANO Wi-Fi: NE Sluchátkový výstup: ANO HDMI : NE LCD displej: ANO Napájení: Síťové Provedení výrobku: stříbrná barva ( v ceně POUZE PŘÍSTROJ - bez reprosoustav ) samostatně k objednání pro... Celý popis

Koupit za 8 540 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Druh HiFi: Mikrosystém
Celkový výkon RMS (W): 60
Přehr. média: CD mechanika; Vstup AUX
Přehrávané formáty: CD-DA; MP3; WMA
Tuner: Digitální DAB+
Vlnový rozsah: DAB+; FM
Automatické ladění: ANO
RDS Tuner: ANO
Internetové rádio: NE
Hodiny: ANO
Budík : ANO
Vstup AUX: ANO
Mikrofonní vstup: NE
USB : NE
Bluetooth: ANO
Wi-Fi: NE
Sluchátkový výstup: ANO
HDMI : NE
LCD displej: ANO
Napájení: Síťové

Provedení výrobku: stříbrná barva

( v ceně POUZE PŘÍSTROJ - bez reprosoustav )

samostatně k objednání pro tento model je vhodná reprosoustava:
DENSCM41 Reproduktory Denon SC-M41, 2ks, černé
DENSCM41WD Reproduktory Denon SC-M41, 2ks, třešeň

RCD-M41DAB Micro HiFi s integrovaným CD přehrávačem, Bluetooth a FM/DAB/DAB+ tunerem
Na základě mnohonásobně oceněného modelu RCD-M40DAB, postavil Denon nový model RCD-M41DAB, který má vylepšený zvuk, styl a výbavu. Nově vyvinutý diskrétní analogový obvod zesilovače zkracuje signálové cesty pro větší čistotu zvuku a celkový výsledek, zatím co nová Bluetooth integrace kombinuje pohodlý s možností snadného vypnutí této funkce v době kdy jej nepoužíváte pro zamezení negativního vlivu na zvuk z jiných zdrojů. Dizajn doznal kosmetických úprav také a více se v něm odráží prvky špičkových dělených modelů řady 'NE'. Centrální jednotka RCD-M41DAB má 2 digitální optické vstupy pro snadné připojení televize, set-top boxu nebo jiných digitálních zařízení zasluhujících si vyšší kvalitu zvuku. Také má vestavěnou CD mechaniku a FM tuner s DAB/DAB+. Přidejte ještě reproduktory SC-M41 a dostanete kompletní D-M41DAB systém s nejlepším HiFi zvukem.

Vysoký výstupní výkon s nově navrženým plně diskrétním analogovým zesilovacím obvodem
Inženýři Denon kompletně přepracovali dizajn přístroje, od stylu a výbavy přímo až k zvukovým obvodům, tak aby dosáhli vyšší užitnou hodnotu a výkon. Nový obvod zesilovače je schopný vytvořit výkon 2x30W, takže RCD-M41DAB má výkonu více než dost na to aby napájel reproduktory SC-M41, případně jiné (CD přehrávač se prodává samostatně). Přístroj je také vybaven vyhrazenou sekcí zesilovače sluchátek.

Simple & Straight obvod navržený pro čistotu zvuku
Populární série M od Denonu poskytuje vysokou kvalitu zvuku založenou na konceptu "Simple & Straight". Obvody nejsou komplikované a signální cesty jsou krátké tak, aby všechny nepříznivé vlivy na kvalitu zvuku byly minimalizovány. Obvody a to jak je postavené šasi zajistí, aby zvuk, který slyšíte, věrně odpovídal původnímu.

Dizajn Trojité redukce šumu (T.N.R.D.) pro zachování čistoty zvuku
V audio komponentech kde se mohou vzájemně ovlivňovat různé obvody, desky a kabely, nestačí pouze zvýšit výkon zesilovače pro dosažení optimálních výsledků. Denon proto eliminoval tři druhy zdroje rušení aby dosáhl zvuku tak čistého jak to jen jde. Rušení z voliče vstupu, elektronického ovládání hlasitosti a zesilovače bylo potlačeno a tím se zlepšil poměr odstupu signál/šum plus navíc se povedlo dosáhnout díky tomu ještě hladší, dramatičtější zvuk.

Funkce Bluetooth pro bezdrátový streamování z chytrých telefonů a tabletů
Jako součást široké nabídky vstupních zdrojů je v přístroji vestavěné Bluetooth, které umožňuje neustálé bezdrátové spojení s chytrými telefony, tablety a počítači. Obvod Bluetooth je kompletně navržen tak aby se dal vypínat / zapínat přesně dle potřeby - zapnout když potřebujete pohodlné bezdrátové připojení, nebo naopak vypnout když chcete poslouchat hudbu z CD, DAB/DAB+, FM nebo digitálních zdrojů bez zbytečného rušení signálu.

Užijte si prémiový zvuk v domácnosti, kanceláři, ložnici či jiné místnosti.
Kompaktní rozměry přístroje - 210mm šířka, 310mm hloubka (plus reproduktory), Vám dovolí umístit D-M41DAB snadno na polici, v ložnici nebo v domácí kanceláři. Díky možnosti výběru z několika barevných provedení zapadne tento systém do jakéhokoliv prostoru a vašeho životního stylu.

Vylepšený dizajn
Styl RCD-M41DAB byl upravený a vylepšený. Odráží se v něm industriální dizajn vlajkových modelů novodobého Denonu jakými jsou například dělené komponenty (zesilovač / CD přehrávač) ověnčené mnoha cenami - PMA-2500NE / DCD-2500NE nebo PMA-1600NE / DCD-1600NE.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE:

• Kvalitní výkon: 2 x 30 W
• Ovládání tónů: Bass / Výšky / Vyvážení
• Programovatelný časovač: Jednou / Denně
• CD kompatibilita: CD / CD-R / RW / WMA / MP3
• Čas
• Bluetooth audio streamování
• Rádio: DAB / DAB + / FM (RDS)
• Časovač spánku
• Analógový Vstup
• Subwoofer PreOut
• Sluchátkový výstup
• Digitálny Optický Vstup 2x
• Frekvenční odezva (Analogový vstup): 20 Hz - 20 kHz
• Přijímací Frekvence Band III
• Frekvenční Rozsah FM: 87.5 Mhz - 108.0 MHz
• Spotřeba energie ve Wattech: 70
• Spotřeba energie v pohotovostním režimu ve W: 0.3
• Rozměry (Š x H x V) v mm: 210 x 308 x 115
• Váha v kg: 4.0
• Dálkové ovládání RC-1162

Aktuální mapu pokrytí DAB vysíláním naleznete ZDE

Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 4.000
Výška (cm): 11.50
Šířka (cm): 21.00
Hloubka (cm): 30.90

Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 5.400
Výška (cm): 21.00
Šířka (cm): 31.00
Hloubka (cm): 37.00
EAN: 4951035061138

Záruční doba: 24 měsíců

Mikrosystém, výkon 2x 30W, CD kontabilita CD/-R/-RW/WMA/MP3, digitální tuner FM/Band III, Bluetooth, LCD displej, sluchátkový výstup, AV vstup, dálkové ovládání
Zobrazit více

Bazarové nabídky

Podobné produkty