YAMAHA CD-S303

97 %
(14 hodnocení)

Přehr. média: CD; CD-R; CD-RW Přehrávané formáty: AAC; FLAC; MP3; WMA USB vstup: ANO Bluetooth: NE Wi-Fi: NE LAN (Ethernet): NE Optické vstupy: 0 Koaxiální vstupy: 0 Vstup AUX: NE Optické výstupy: 1 Koaxiální výstupy: 1 Výstup AUX: NE Dálkové ovládání v balení: ANO Tuner: bez tuneru Napájení: síťové Provedení výrobku: černá barva Vysoce kvalitní, snadno použitelný přehrávač disků CD se speciálními funkcemi, jako je Pure Direct, Intelligent Digital Servo, USB a kompatibilita s MP3... Celý popis

Koupit za 9 989 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Přehr. média: CD; CD-R; CD-RW

Přehrávané formáty: AAC; FLAC; MP3; WMA

USB vstup: ANO

Bluetooth: NE

Wi-Fi: NE

LAN (Ethernet): NE

Optické vstupy: 0

Koaxiální vstupy: 0

Vstup AUX: NE

Optické výstupy: 1

Koaxiální výstupy: 1

Výstup AUX: NE

Dálkové ovládání v balení: ANO

Tuner: bez tuneru

Napájení: síťové

Provedení výrobku: černá barva

Vysoce kvalitní, snadno použitelný přehrávač disků CD se speciálními funkcemi, jako je Pure Direct, Intelligent Digital Servo, USB a kompatibilita s MP3 / WMA / LPCM / FLAC.

Čistý přímý obvod

Propracované obvody v propracovaném uspořádání

Krátké signální cesty

Vysoce kvalitní komponenty

Vysoce výkonný D / A převodník pro maximální přesnost převodu s minimálním šumem

Laserový skenovací systém s posuvným mechanismem

Inteligentní ovládání serva

Kompatibilita s MP3, WMA, LPCM a FLAC

Přehrávání z CD-R / RW

Mnoho praktických funkcí přehrávání

Navrženo pro příjemnou kvalitu zvuku

Přehrávač disků CD-S303 přebírá zvukové vlastnosti vysoce kvalitních komponentů přehrávače disků CD a nabízí vynikající kvalitu zvuku pro milovníky hudby. Kromě disků CD lze hudební soubory z paměťových zařízení USB přehrávat také prostřednictvím portu USB na přední straně.

Čistý přímý obvod

Obvod Pure Direct, vyzkoušený a vyzkoušený v zesilovačích a přijímačích Yamaha, je také použit v CD-S303. Stisknutím tlačítka na přední straně nebo na dálkovém ovladači se vypne digitální zvukový výstup a displej. Tímto způsobem je šum na pozadí snížen na minimum a kvalita zvuku analogového zvukového výstupu je optimalizována.

Propracované obvody v propracovaném uspořádání

Inženýři společnosti Yamaha nešetřili časem ani úsilím při uspořádání součástí a obvodových desek uvnitř jednotky za účelem optimalizace kvality zvuku. Napájecí jednotky pro motorový pohon, displej a provoz USB, jakož i pro digitální a analogové části byly navzájem izolovány, aby se eliminovalo elektromagnetické rušení. Hnací mechanismus je umístěn ve středu jednotky pro ideální rozložení hmotnosti a tím i vyvážený výkon.

Krátké signální cesty

Přísně logické a symetrické vnitřní uspořádání dílů a desek slouží k tomu, aby byly signální cesty na jednotlivých deskách co nejkratší. Tento funkční design také zajišťuje krátké, přímé signálové cesty mezi jednotlivými součástmi, a tím minimalizuje riziko ztráty signálu nebo rušení - technický úspěch, na který můžeme být hrdí.

Dobře sladěné a vysoce kvalitní díly

Každá jednotlivá část přehrávače CD ovlivňuje kvalitu zvuku. Při výběru a koordinaci dílů a materiálů používá Yamaha maximální péči. Vysoce kvalitní akustický kondenzátor, nový nízkošumový OP zesilovač s vysokým zesilovacím výkonem a použití tlumicího materiálu pod transformátorem a kolem signálních kabelů je jen několik příkladů toho, jak Yamaha optimalizovala kvalitu zvuku. Propracovaný interiér CD-S303 dosahuje úrovně, která může konkurovat mnohem dražším modelům.

Výkonný D / A převodník

Výkonný systém převodu D / A obsahuje převodník 192 kHz / 24 bitů D / A a plně využívá výhody digitální technologie, kterou Yamaha vyvíjí a optimalizuje po mnoho let. To zajišťuje extrémně přesnou konverzi, vynikající poměr signálu k šumu a prvotřídní dynamický rozsah.

Laserový skenovací systém s posuvným mechanismem

Laserový skenovací systém je izolován posuvným mechanismem, takže citlivá operace není ovlivněna vibracemi.

Inteligentní ovládání serva

Konvenční sledovací obvody serva nemohou zcela eliminovat chyby spojené s pokroucenými disky, prachem a jinými vadami. Tento systém používá spolehlivý procesor digitálního signálu (DSP), dostupný výhradně pro disky CD, ke sledování signálu a úpravě sledování a zaostření snímače, rychlosti motoru vřetena a opravuje případné chyby.

Užijte si hudbu ve formátech MP3, WMA, LPCM, AAC a FLAC

USB port na přední straně umožňuje snadné přehrávání hudebních souborů ve formátu MP3, WMA, LPCM, AAC nebo FLAC z úložných zařízení USB s vysoce kvalitním zvukem. Můžete také přehrávat soubory vypálené na disku CD-R / RW.

Displej CD-Text se třemi režimy

Informace o aktuálně přehrávaném disku CD se zobrazují přímo na displeji přehrávače disků CD. Textový displej se třemi režimy zobrazuje informace o názvu disku CD, umělci a jednotlivých hudebních skladbách.

Programované přehrávání (pouze zvukové disky CD)

Je velmi snadné naprogramovat požadované stopy v libovolném pořadí. Program můžete kdykoli odstranit jediným dotykem.

Více funkcí

- Přímá volba a přímý přístup na 10 kláves

- Náhodné přehrávání

- Funkce opakování (celé CD / jedna skladba)

- Zobrazení času se třemi režimy

- 4 úrovně osvětlení

- Pokračování přehrávání

- Pohotovostní režim

- Paměť režimu přehrávání

Rozměry výrobku:

Hmotnost (kg): 3.960

Výška (cm): 8.60

Šířka (cm): 4.35

Hloubka (cm): 26.00

Rozměry balení:

Hmotnost (kg): 5.000

Výška (cm): 55.00

Šířka (cm): 38.00

Hloubka (cm): 16.00

EAN: 4957812671125

Záruční doba: 24 měsíců

CD přehrávač, Pure Direct, Intelligent Digital Servo, USB, MP3 / WMA / LPCM / FLAC, vysoce výkonný D / A převodník, paměť režimu přehrávání
Zobrazit více

Bazarové nabídky

Podobné produkty