Značka DENON pronikla na český (v té době ještě československý) trh koncem léta roku 1992. Společnost Denon byla založena v roce 1910 v Japonsku. Přední japonský výrobce kvalitních hifi zesilovačů, CD a DVD přehrávačů, tunerů, receiverů, mini systémů a gramofonů zaujal v nabídce českých obchodů důležité místo a našel si nesčetné množství příznivců. Dopřejte si robustní zvuk televize nebo hudby z kompaktního těla zvukového projektoru Denon Home Sound Bar 550. Špičkový zvuk ze soundbaru Denon Home... Celý popis

Koupit za 11 490 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Značka DENON pronikla na český (v té době ještě československý) trh koncem léta roku 1992. Společnost Denon byla založena v roce 1910 v Japonsku. Přední japonský výrobce kvalitních hifi zesilovačů, CD a DVD přehrávačů, tunerů, receiverů, mini systémů a gramofonů zaujal v nabídce českých obchodů důležité místo a našel si nesčetné množství příznivců.

Dopřejte si robustní zvuk televize nebo hudby z kompaktního těla zvukového projektoru Denon Home Sound Bar 550.

Špičkový zvuk ze soundbaru Denon Home 550.
Soundbar Home 550 byl navržený pro 3D zvuk s podporou Dolby ATMOS a DTS:X. Soundbar se umí spárovat s ostatními výrobky řady Denon Home a produkty s integrovanou funkcí HEOS Built-in pro ozvučení celého domu hudbou ve vysokém rozlišení.

Nejvyšší kvalita zvuku ve své třídě.
Se zvukovým projektorem Denon Home 550 máte zajištěnu nejvyšší kvalitu zvuku ve své třídě. Nepochybnou výhodou soundbaru jsou jeho kompaktní rozměry, které nezaberou příliš mnoho prostoru pod Vaší televizí. Vy si tak můžete pohodlně užívat nádherný 3D prostorový zvuk, který je zajištěn pokročilým akustickým vybavením, znamenitým vyladěním digitálního zpracování signálu a excelentním uskupením 6 měničů. Sledování filmů se pro vás stane obrovským zážitkem srovnatelným s návštěvou kina. Pro opravdové využití systému na jeho maximum možností si přidejte volitelné zadní reproduktory Denon Home jako prostorové efektové kanály.

Integrovány všechny hudební služby.
Užijte si všechny skvělé hudební služby Spotify Free i Premium, Amazon Music HD, TIDAL, TuneIn, Deezer a mnoho dalších přes Wi-Fi, AirPlay 2 nebo Bluetooth připojení. Vaši osobní hudební sbírku si můžete dokonce užít i ve vysokém rozlišení včetně souborů 192kHz/24-bit FLAC, WAV, ALAC a DSD 2.8/5.6MHz.

Ovládání soundbaru je praktické a velmi jednoduché.
Ovládací panel na těle reproduktoru se při přiblížení vaší ruky rozsvítí a nabídne Vám tak snadné ovládání včetně regulace hlasitosti, spuštění přehrávání/pozastavení a schopnosti přeskočit skladbu nebo se vrátit na její začátek bez toho, aby jste museli použít aplikaci.

S HEOS Built-in má každá místnost vašeho domu své vlastní individuální ozvučení.
Seskupte do jedné skupiny další reproduktory Denon Home, zvukové projektory, síťové přehrávače nebo AV přijímače s funkcí HEOS Built-in a zaplňte celý dům zvukem té samé písně s využítím domácí počítačové sítě. S využitím HEOS Built-in znamená více-zónové ozvučení mít k dispozici mnoho možností.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Denon