Napětí [V]: 11V pro OE číslo: 5960G7 Spojovací technika: Thread Velikost závitu: M12x1.25 Celková délka [mm]: 72mm Rozměr klíče: 12 Provedení žhavicí svíčky: Ocel-žhavící svíčky váha [g]: 27,5g verze: Double coil Utahovací moment od [Nm]: 15Nm Utahovací moment do [Nm]: 20Nm OE ALFA ROMEO: 4393814 OE ALFA ROMEO: 4474413 OE ALFA ROMEO: 4714294 OE ALFA ROMEO: 4729585 OE ALFA ROMEO: 4738576 OE ALFA ROMEO: 4752281 OE ALFA ROMEO: 4754011 OE ALFA ROMEO: 4774412 OE ALFA ROMEO: 4774413 OE ALFA ROMEO: 4781356... Celý popis

Koupit za 86 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Napětí [V]: 11V
pro OE číslo: 5960G7
Spojovací technika: Thread
Velikost závitu: M12x1.25
Celková délka [mm]: 72mm
Rozměr klíče: 12
Provedení žhavicí svíčky: Ocel-žhavící svíčky
váha [g]: 27,5g
verze: Double coil
Utahovací moment od [Nm]: 15Nm
Utahovací moment do [Nm]: 20Nm

OE ALFA ROMEO: 4393814
OE ALFA ROMEO: 4474413
OE ALFA ROMEO: 4714294
OE ALFA ROMEO: 4729585
OE ALFA ROMEO: 4738576
OE ALFA ROMEO: 4752281
OE ALFA ROMEO: 4754011
OE ALFA ROMEO: 4774412
OE ALFA ROMEO: 4774413
OE ALFA ROMEO: 4781356
OE ALFA ROMEO: 4849466
OE BMW: 12 23 1 288 245
OE BMW: 12 23 2 240 255
OE BMW: 12 23 2 241 387
OE BMW: 12 23 2 241 389
OE BMW: 12 23 9 061 353
OE BMW: 12 23 9 061 354
OE BMW: 1 288 245
OE BMW: 2 240 255
OE BMW: 2 241 387
OE BMW: 2 241 389
OE BMW: 9 061 353
OE BMW: 9 061 354
OE DAF: 0192618
OE DAF: 494164
OE FIAT: 5493206
OE FIAT: 5950464
OE FIAT: 5951861
OE FIAT: 5951879
OE FIAT: 5951881
OE FIAT: 5951882
OE FIAT: 5973752
OE FIAT: 5973753
OE FIAT: 60596245
OE FIAT: 60812292
OE FIAT: 7029585
OE FIAT: 71719015
OE FIAT: 71735461
OE FIAT: 762266740
OE FIAT: 7648199
OE FIAT: 7702960
OE FIAT: 7735920
OE FIAT: 9616472480
OE FIAT: 9633214380
OE FIAT: 98462490
OE FIAT: F2VB
OE FIAT: FU2A
OE FIAT: FU4A
OE FORD: 1587444
OE FORD: 5023372
OE FORD: 5031006
OE FORD: 6110609
OE FORD: 6154593
OE FORD: 7072673
OE FORD: 83BB6M090A1A
OE FORD: 83BB6M090A2A
OE FORD: 84BB6M090AA
OE FORD: 910X6M090BA
OE FORD: V94DX6M090AA
OE IVECO: 4783047
OE IVECO: 4841294
OE IVECO: 4849406
OE LADA: 212153740010
OE LANCIA: 4896406
OE MERCEDES-BENZ: 11590001
OE MERCEDES-BENZ: 11590201
OE MERCEDES-BENZ: 11591701
OE MERCEDES-BENZ: 11592201
OE MERCEDES-BENZ: 11593601
OE MERCEDES-BENZ: 1597501
OE MERCEDES-BENZ: 1597701
OE MERCEDES-BENZ: 1598101
OE MERCEDES-BENZ: 1598201
OE MERCEDES-BENZ: 1598301
OE MERCEDES-BENZ: 1599601
OE MERCEDES-BENZ: 1599901
OE MERCEDES-BENZ: A0001597501
OE MERCEDES-BENZ: A0001597701
OE MERCEDES-BENZ: A0001598101
OE MERCEDES-BENZ: A0001598201
OE MERCEDES-BENZ: A0001598301
OE MERCEDES-BENZ: A0001599601
OE MERCEDES-BENZ: A0001599901
OE MERCEDES-BENZ: A0011590001
OE MERCEDES-BENZ: A0011590201
OE MERCEDES-BENZ: A0011591701
OE MERCEDES-BENZ: A0011592201
OE MERCEDES-BENZ: A0011593601
OE OPEL: 1214304
OE OPEL: 1214306
OE OPEL: 1214307
OE OPEL: 1214317
OE OPEL: 1214319
OE OPEL: 1214324
OE OPEL: 5614218
OE OPEL: 88900725
OE OPEL: 88900728
OE OPEL: 88900731
OE OPEL: 88900733
OE OPEL: 88900734
OE OPEL: 88900736
OE OPEL: 88900738
OE OPEL: 90051950
OE OPEL: 90093867
OE OPEL: 90093897
OE OPEL: 90166155
OE OPEL: 90210824
OE OPEL: 90487858
OE OPEL: 90540864
OE RENAULT: 5001001587
OE RENAULT: 7700701130
OE RENAULT: 7700704185
OE RENAULT: 7700715768
OE RENAULT: 7700733076
OE RENAULT: 7700741144
OE RENAULT: 7700855865
OE RENAULT: 7700856238
OE RENAULT: 7701029762
OE RENAULT: 7701033403
OE RENAULT: 7701035956
OE RENAULT: 7701039387
OE RENAULT: 7701069731
OE RENAULT: 7701349475
OE RENAULT: 7701349943
OE RENAULT: 7701414072
OE RENAULT: 7701414076
OE RENAULT: 7701414080
OE RENAULT: 7701414086
OE RENAULT: 7701414108
OE RENAULT: 7701414123
OE RENAULT: 8200090817
OE ROVER: ADU9830
OE ROVER: NCC10001
OE SEAT: SE138919000A
OE SEAT: X03965520
OE SUZUKI: 15320-86CA0
OE SUZUKI: 18550-66G00
OE VAUXHALL: 90509368
OE PIAGGIO: 493061
OE HYUNDAI: 36710-29000
OE HYUNDAI: 36710-29001
OE AC: 30G
OE GENERAL MOTORS: 90510924
OE FSO: 055124
OE CITROËN/PEUGEOT: 16 104 289 80
OE CITROËN/PEUGEOT: 5493205
OE CITROËN/PEUGEOT: 5960 G7
OE CITROËN/PEUGEOT: 5961 39
OE CITROËN/PEUGEOT: 5961 40
OE CITROËN/PEUGEOT: 5961 53
OE CITROËN/PEUGEOT: 5961 57
OE CITROËN/PEUGEOT: 5962 03
OE CITROËN/PEUGEOT: 5962 08
OE CITROËN/PEUGEOT: 5962 1R
OE CITROËN/PEUGEOT: 5962 1T
OE CITROËN/PEUGEOT: 5962 1V
OE CITROËN/PEUGEOT: 5962 35
OE CITROËN/PEUGEOT: 5962 3H
OE CITROËN/PEUGEOT: 5962 3J
OE CITROËN/PEUGEOT: 5962 74
OE CITROËN/PEUGEOT: 5962 J4
OE CITROËN/PEUGEOT: 5962 J5
OE CITROËN/PEUGEOT: 5962 J6
OE CITROËN/PEUGEOT: 5962 K5
OE CITROËN/PEUGEOT: 5962 R8
OE CITROËN/PEUGEOT: 5962 S8
OE CITROËN/PEUGEOT: 5962 U8
OE CITROËN/PEUGEOT: 5962 W8
OE CITROËN/PEUGEOT: 79 325 677 18
OE CITROËN/PEUGEOT: 91 521 849 80
OE CITROËN/PEUGEOT: 91 536 646 80
OE CITROËN/PEUGEOT: 95534788
OE CITROËN/PEUGEOT: 96141678
OE CITROËN/PEUGEOT: 96 165 724 80
OE CITROËN/PEUGEOT: E161003
OE LDV: 5961 58
OE LAND ROVER: ERC8450
OE LAND ROVER: STC2223
OE LAND ROVER: STC3103
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Denso
Délka 72 mm