Pexeso Frozen II Popis produktu Aby vaše paměť nezamrzla, procvičte ji s dětmi u partičky pexesa. Hra, při které je cílem najít co nejvíc dvojic obrázků, je zdobena motivy pohádky Ledové království. Kromě toho, že prověří úroveň vašeho soustředění, spolehlivě zabaví i neposedné ratolesti. Jednotlivé kartičky jsou vyrobeny z pevného a zdravotně nezávadného kartonu, který zvládne i velmi časté hraní. Tradiční, klasická, společenská hra pexeso - děti si tříbí svůj postřeh a paměť tím, že si pamatují... Celý popis

Koupit za 136 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Pexeso Frozen II
Popis produktu

Aby vaše paměť nezamrzla, procvičte ji s dětmi u partičky pexesa. Hra, při které je cílem najít co nejvíc dvojic obrázků, je zdobena motivy pohádky Ledové království. Kromě toho, že prověří úroveň vašeho soustředění, spolehlivě zabaví i neposedné ratolesti. Jednotlivé kartičky jsou vyrobeny z pevného a zdravotně nezávadného kartonu, který zvládne i velmi časté hraní.

Tradiční, klasická, společenská hra pexeso - děti si tříbí svůj postřeh a paměť tím, že si pamatují nejen náměty obrázků, ale i místo, na kterém kartička leží. Klasická hra pro všechny věkové kategorie, při které hráči hledají stejné dvojice kartiček. Vítězí ten, kdo najde nejvíce dvojic. Pexeso cvičí soustředění a dobrou paměť.

- Pohádka Ledové Království: Nebojácná a věčně optimistická Anna se vydává na velkolepou výpravu v doprovodu drsného horala Kristoffa a jeho věrného soba Svena, aby nalezla svou sestru Elsu, jejíž ledová kouzla uvěznila království Arendelle do věčné zimy. Na své pouti se Anna a Kristoff setkávají s podmínkami, které si nezadají s nejvyššími velehorami světa, mýtickými trolly a legračním sněhulákem Olafem, a navzdory drsným živlům se zoufale pokoušejí dosáhnout svého cíle dříve, než bude zcela pozdě.

- Rozměry balení (š v h): 11,5 x 18 x 3,5cm

- Počet hráčů: 2-6

- Hrací doba cca: 20min.

- Obsah balení: 48 pevných kartiček

Karty byly vyrobeny v ČR.

Cena je uvedena za 1 balení hračky

Hračka je vhodná pro děti od 4 let
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Dino
Typ pexeso
Počet hráčů 2+
Věk od 4 let
Přibližná doba hraní 20 min
Série Frozen - Ledové království
Značka Dino
Rok vydání 2019
Zobrazit více parametrů