Ecoegg prací vejce pro 210 praní jarní květy Prací vajíčko EcoEgg je moderní inovativní a ekologický produkt určený na praní prádla. Jeho vítězství spočívá v kompletní náhradě chemického pracího prostředku. Stačí ho pouze vložit do bubnu pračky. Nepotřebujete žádný dodatečný prací prášek, gel nebo tablety. Rovněž není nutné během praní přidávat ani aviváž. Prádlo bude čisté, jemné, decentně voňavé a hebké. Plnohodnotně nahradí váš běžně používaný prací prostředek Umožňuje dlouhodobé používání Je... Celý popis

Koupit za 442 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Ecoegg prací vejce pro 210 praní jarní květy
Prací vajíčko EcoEgg je moderní inovativní a ekologický produkt určený na praní prádla. Jeho vítězství spočívá v kompletní náhradě chemického pracího prostředku. Stačí ho pouze vložit do bubnu pračky. Nepotřebujete žádný dodatečný prací prášek, gel nebo tablety. Rovněž není nutné během praní přidávat ani aviváž. Prádlo bude čisté, jemné, decentně voňavé a hebké.
Plnohodnotně nahradí váš běžně používaný prací prostředek

Umožňuje dlouhodobé používání
Je dermatologicky testován
Je hypoalergenní, doporučený Allergy UK a National eczema Society
Je vhodný i pro citlivou pleť a pro lidi s alergiemi (např. I pro lidi s atopickým ekzémem)
Vhodný i na praní dětského prádla a plenek
Jednoduše se používá
Barvy zůstanou zářivé a svěží
Vhodný pro bílé i barevné prádlo
Bílé prádlo zůstává dlouhodobě sněhobílé
Jemná přírodní vůně díky éterickým olejům
Silný vůči špíně, šetrný vůči pokožce
Šetří vaši peněženku
Nezbývá po praní na oblečení
Šetrný k životnímu prostředí

Jak Ecoegg vajíčko na praní funguje?
Dva druhy minerálních pelet dokážou vytvořit tak silnou a přírodní pěnu na praní, která jemně, šetrně ale účinně odstraní špínu a nečistoty.
Turmalínové keramické pelety uvolňují špínu z vláken v textilií. Bílé minerální pelety ionizují molekuly kyslíku ve vodě a mění tak její pH. Takto upravené molekuly pronikají až do hloubky vlákna textilie a důkladně odstraňují bílkoviny a tuky - tedy dvě hlavní složky nečistot. Mechanický pohyb pracího vajíčka v bubnu během pracího cyklu napomáhá mechanicky uvolněnou špínu odstranit, aniž by se prádlo poškodilo.
Voda je během praní díky ionizovaným molekulám kyslíku zásaditá a to bez použití chemických látek. To napomáhá přirozenému změkčení prádla. Zásaditá voda dokáže aktivně a účinně odstranit špínu a nečistoty z prádla i při nízkých teplotách.
Potvrzené výsledky
Nezávislé anglické laboratoře potvrdily, že výsledky praní s Ecoegg jsou srovnatelné s výsledky běžných pracích prostředků. Prací vajíčko je reálnou alternativou chemických pracích prostředků - poskytuje uživateli vynikající výsledky praní na přírodní bázi. Navíc šetří peníze, přírodu a je šetrné ik vaší pokožce.
Určeno pro citlivou pokožku
Organizace Allergy UK a National eczema Society vyjádřili podporu našim pracím produktům. Prací vajíčka Ecoegg jsou dermatologicky testovány a určené pro citlivou pokožku, stejně i pro praní dětského prádla a dětských plenek. Jsou hypoalergenní a nedráždí ani pokožku s atopickým ekzémem.
Určeno pro dlouhodobé používání
Prací vajíčka Ecoegg jsou v nabídce pro 720 praní, 210 praní nebo 54 praní. Je jen na vás, kterou verzi si vyberete.
54 praní = 3-4 měsíce praní pro běžnou domácnost
210 praní = přibližně 1 rok praní pro běžnou domácnost
720 praní = přibližně 3 roky praní pro běžnou domácnost
Když spotřebujete všechny pelety, jednoduše si dokoupíte další a vaše vajíčko na praní Ecoegg můžete používat dál.
K dispozici jsou v 3 provedeních:

bez vůně
Vůně jarních květů
Vůně svěží bavlny

Vůně přidávány do pracího vajíčka Ecoegg jsou získávají z éterických olejů.
Vůně svěží bavlny je kombinací oleje z pačuli obecné, je doplněna o olej z květů kosatce a uzavřena éterickým olejem z vanilky a rostlinného pižma. Velmi oblíbená a jemná vůně pro vaše prádlo.
Vůně jarních květů je mixem oleje z jalovce, růže, maliny a brusinky. Jemná a nevtíravá vůně, která vás přenese na rozkvetlou jarní louku.
Šetrné k přírodě a k vaší peněžence
Prací vajíčko Ecoegg díky svému unikátnímu složení odstraňuje běžnou špínu již při nízkých teplotách. Běžné prádlo tak můžete prát na 30-40 o C. Není nutné prát při teplotě 60 o C. Ušetříte tak energii, čas a peníze při každém praní.
Obal pracího vajíčka není vhodný pro praní při teplotě 90 °C.
Přírodní aktivní pěna, kterou vytvoří pelety se z prádla odstraňuje rychle a jednoduše. Nepotřebujete tedy dodatečné máchání prádla. Pokud máte na pračce možnost nastavení množství vody pro máchání, na máchání potřebujete mnohem méně vody než při běžném praní. Šetříte tak přírodu a i peníze.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Ecoegg
Objem 0.75 l
Hmotnost 0.19 kg