Napětí [V]: 11V Velikost závitu: M12x1.25 Spojovací technika: M5/3Nm Délka [mm]: 71mm Rozměr klíče: 12mm intenzita el. proudu [A]: 14A Provedení žhavicí svíčky: ke žhavení Provedení žhavicí svíčky: tyčová žhavicí svíčka armatura [mm]: 25mm OE ALFA ROMEO: 46072001 OE ALFA ROMEO: 4729595 OE ALFA ROMEO: 4833643 OE ALFA ROMEO: 4849406 OE ALFA ROMEO: 5951882 OE ALFA ROMEO: 60596245 OE ALFA ROMEO: 60800110 OE ALFA ROMEO: 71719015 OE ALFA ROMEO: 71735461 OE ALFA ROMEO: 7634328 OE ALFA ROMEO: 7648199 OE... Celý popis

Koupit za 76 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Napětí [V]: 11V
Velikost závitu: M12x1.25
Spojovací technika: M5/3Nm
Délka [mm]: 71mm
Rozměr klíče: 12mm
intenzita el. proudu [A]: 14A
Provedení žhavicí svíčky: ke žhavení
Provedení žhavicí svíčky: tyčová žhavicí svíčka
armatura [mm]: 25mm

OE ALFA ROMEO: 46072001
OE ALFA ROMEO: 4729595
OE ALFA ROMEO: 4833643
OE ALFA ROMEO: 4849406
OE ALFA ROMEO: 5951882
OE ALFA ROMEO: 60596245
OE ALFA ROMEO: 60800110
OE ALFA ROMEO: 71719015
OE ALFA ROMEO: 71735461
OE ALFA ROMEO: 7634328
OE ALFA ROMEO: 7648199
OE ALFA ROMEO: 7702960
OE BMW: 12121286059
OE BMW: 12121288161
OE BMW: 12231286058
OE BMW: 12231288245
OE BMW: 12232240255
OE BMW: 12232241387
OE BMW: 12232241388
OE BMW: 12232241389
OE BMW: 12239061353
OE BMW: 12239061354
OE CHRYSLER: KJ0741144
OE CHRYSLER: T0701 130
OE CHRYSLER: T0701130
OE CITROËN: 5960 K0
OE CITROËN: 5961 39
OE CITROËN: 5961 40
OE CITROËN: 5961 53
OE CITROËN: 5961 57
OE CITROËN: 5961 58
OE CITROËN: 5961.39
OE CITROËN: 5961.40
OE CITROËN: 5961.53
OE CITROËN: 5961.54
OE CITROËN: 5961.57
OE CITROËN: 5961.58
OE CITROËN: 5962 08
OE CITROËN: 5962 1R
OE CITROËN: 5962 1T
OE CITROËN: 5962 1V
OE CITROËN: 5962 35
OE CITROËN: 5962 58
OE CITROËN: 5962 74
OE CITROËN: 5962 G7
OE CITROËN: 5962 J3
OE CITROËN: 5962 J5
OE CITROËN: 5962 J6
OE CITROËN: 5962 K5
OE CITROËN: 5962 T1
OE CITROËN: 5962 W8
OE CITROËN: 5962 X1
OE CITROËN: 5962.74
OE CITROËN: 5962.J2
OE CITROËN: 5962.J4
OE CITROËN: 5962.J5
OE CITROËN: 5962.J6
OE CITROËN: 5962.K5
OE CITROËN: 5962.R8
OE CITROËN: 5962.S8
OE CITROËN: 5962.T1
OE CITROËN: 5962.T3
OE CITROËN: 5962.W8
OE CITROËN: 5962.X1
OE CITROËN: 596208
OE CITROËN: 59621R
OE CITROËN: 59621T
OE CITROËN: 59621V
OE CITROËN: 596258
OE CITROËN: 5962T1
OE CITROËN: 5962W8
OE CITROËN: 5962X1
OE CITROËN: 79 325 677 18
OE CITROËN: 793 256 4528
OE CITROËN: 793 256 7717
OE CITROËN: 793 256 7718
OE CITROËN: 91 508 602 80
OE CITROËN: 91 508 610 80
OE CITROËN: 91 521 849 80
OE CITROËN: 9150 7718
OE CITROËN: 9150 8610
OE CITROËN: 9152 1849
OE CITROËN: 9153 6646
OE CITROËN: 9549 3206
OE CITROËN: 9553 4788
OE CITROËN: 96 009 783
OE CITROËN: 9610 4689
OE CITROËN: 9614 1678
OE CITROËN: 9616 5724
OE CITROËN: MKD0 0066
OE CITROËN: MKP0 0064
OE CITROËN: MKP0 0065
OE CITROËN: MKP0 0067
OE CITROËN: MKP0 0069
OE DAF: 0192618
OE DAF: 105977
OE DAF: 1353958
OE DAF: 192618
OE FIAT: 4393814
OE FIAT: 4474413
OE FIAT: 46072001
OE FIAT: 4714294
OE FIAT: 4729585
OE FIAT: 4729595
OE FIAT: 4754011
OE FIAT: 4774412
OE FIAT: 4774413
OE FIAT: 4781356
OE FIAT: 4833643
OE FIAT: 4849406
OE FIAT: 5493206
OE FIAT: 5950464
OE FIAT: 5951861
OE FIAT: 5951879
OE FIAT: 5951881
OE FIAT: 5951882
OE FIAT: 5961881
OE FIAT: 5973752
OE FIAT: 60596245
OE FIAT: 60800110
OE FIAT: 60812292
OE FIAT: 7029585
OE FIAT: 71719015
OE FIAT: 71735461
OE FIAT: 7634328
OE FIAT: 7648199
OE FIAT: 7702960
OE FIAT: 7735920
OE FIAT: 77359200
OE FIAT: 96165724
OE FIAT: 9616572480
OE FIAT: 98462490
OE FIAT: F2VB
OE FIAT: F4VB
OE FIAT: FU2A
OE FIAT: FU4A
OE FORD: 1029446
OE FORD: 1029461
OE FORD: 1090519
OE FORD: 1587444
OE FORD: 5023372
OE FORD: 5031006
OE FORD: 6063505
OE FORD: 6110609
OE FORD: 6154593
OE FORD: 6776964
OE FORD: 6852967
OE FORD: 7072673
OE FORD: 785F6M090BA
OE FORD: 785F6M090CB
OE FORD: 786B6M090CA
OE FORD: 78GB6M090CA
OE FORD: 83BB6M090A1A
OE FORD: 83BB6M090A2A
OE FORD: 84BB6M090AA
OE FORD: 84FF6M090B2A
OE FORD: 88BB6M090AA
OE FORD: 890X6M090UA
OE FORD: 89FF6M091AA
OE FORD: 910X6M090BA
OE FORD: 93BB6M090A2A
OE FORD: 94DD6M090AA
OE FORD: V94DD6M090AA
OE FORD: V94DX6M090AA
OE FORD: XH2270G239AA
OE IVECO: 2997077
OE IVECO: 4729585
OE IVECO: 4774413
OE IVECO: 4781356
OE IVECO: 4783047
OE IVECO: 4841294
OE IVECO: 98462490
OE KHD: 472 9585
OE KHD: 4729585
OE KHD: 478 1356
OE KHD: 4781356
OE LANCIA: 4781356
OE LANCIA: 4833643
OE LANCIA: 4849406
OE LANCIA: 5951881
OE LANCIA: 5951882
OE LANCIA: 60596245
OE LANCIA: 60800110
OE LANCIA: 60812292
OE LANCIA: 71719015
OE LANCIA: 71735461
OE LANCIA: 7634328
OE LANCIA: 7648199
OE LANCIA: 7702960
OE LANCIA: 7735920
OE MAN: 000 159 8101
OE MAN: 000 159 83 01
OE MAN: 1598101
OE MAN: 1598301
OE MERCEDES-BENZ: 0001597501
OE MERCEDES-BENZ: 0001597701
OE MERCEDES-BENZ: 0001598101
OE MERCEDES-BENZ: 0001598301
OE MERCEDES-BENZ: 0011590201
OE MERCEDES-BENZ: 0011592201
OE MERCEDES-BENZ: 0011593501
OE MERCEDES-BENZ: 11590201
OE MERCEDES-BENZ: 11592201
OE MERCEDES-BENZ: 11593501
OE MERCEDES-BENZ: 1597501
OE MERCEDES-BENZ: 1597701
OE MERCEDES-BENZ: 1598101
OE MERCEDES-BENZ: 1598301
OE MERCEDES-BENZ: A0001597501
OE MERCEDES-BENZ: A0001597701
OE MERCEDES-BENZ: A0001598101
OE MERCEDES-BENZ: A0001598301
OE MERCEDES-BENZ: A0011592201
OE MERCEDES-BENZ: A0011593501
OE NISSAN: 758000011
OE NISSAN: 758000060
OE OPEL: 1214044
OE OPEL: 1214055
OE OPEL: 1214074
OE OPEL: 1214304
OE OPEL: 1214306
OE OPEL: 1214307
OE OPEL: 1214317
OE OPEL: 1214318
OE OPEL: 1214319
OE OPEL: 1214324
OE OPEL: 5614218
OE OPEL: 90040991
OE OPEL: 90093867
OE OPEL: 90166155
OE OPEL: 90210824
OE OPEL: 90510924
OE OPEL: 93197243
OE PEUGEOT: 5960K0
OE PEUGEOT: 596139
OE PEUGEOT: 596140
OE PEUGEOT: 596153
OE PEUGEOT: 596157
OE PEUGEOT: 596158
OE PEUGEOT: 596235
OE PEUGEOT: 596274
OE PEUGEOT: 5962G7
OE PEUGEOT: 5962J3
OE PEUGEOT: 5962J5
OE PEUGEOT: 5962J6
OE PEUGEOT: 5962K5
OE PEUGEOT: 7932567718
OE PEUGEOT: 9150860280
OE PEUGEOT: 9150861080
OE PEUGEOT: 9152184980
OE PEUGEOT: 96009783
OE RENAULT: 5001001158
OE RENAULT: 5001001587
OE RENAULT: 7700662199
OE RENAULT: 7700662219
OE RENAULT: 7700673387
OE RENAULT: 7700673874
OE RENAULT: 7700701113
OE RENAULT: 7700701130
OE RENAULT: 7700704185
OE RENAULT: 7700704418
OE RENAULT: 7700715576
OE RENAULT: 7700715768
OE RENAULT: 7700733076
OE RENAULT: 7700733307
OE RENAULT: 7700741114
OE RENAULT: 7700741144
OE RENAULT: 7700855586
OE RENAULT: 7700855865
OE RENAULT: 7700856238
OE RENAULT: 7700856623
OE RENAULT: 7701029762
OE RENAULT: 7701029976
OE RENAULT: 7701031105
OE RENAULT: 7701033403
OE RENAULT: 7701039387
OE RENAULT: 7701039938
OE RENAULT: 7701069731
OE RENAULT: 7701349475
OE RENAULT: 7701349943
OE RENAULT: 7701349947
OE RENAULT: 7701349994
OE RENAULT: 7701414072
OE RENAULT: 7701414076
OE RENAULT: 7701414079
OE RENAULT: 7701414080
OE RENAULT: 7701414086
OE RENAULT: 7701414089
OE RENAULT: 7701414108
OE RENAULT: 7701414123
OE RENAULT: 7701414162
OE RENAULT: 7701414408
OE RENAULT: 7701414416
OE RENAULT: 7932567717
OE RENAULT: 7932567771
OE RENAULT: 8200090081
OE RENAULT: 8200090817
OE RENAULT: 8671004018
OE RENAULT: 8671004401
OE ROVER: ERC8450
OE SEAT: 3940685
OE SEAT: SE138919000A
OE SEAT: X039655020
OE SUZUKI: A01289
OE TALBOT: 91 507 715 80
OE TALBOT: 91 507 719 80
OE TALBOT: 9150771580
OE TALBOT: 9150771980
OE VAUXHALL: 90166155
OE VAUXHALL: 90510924
OE VAUXHALL: 93197243
OE VOLVO: 3287815
OE VOLVO: 840643
OE VW: 21919000C
OE VW: 3940685
OE VW: SE138919000A
OE VW: X039655020
OE PERKINS: K 166 AF 01
OE PERKINS: K166AF01
OE GENERAL MOTORS: 88900728
OE GENERAL MOTORS: 88900730
OE GENERAL MOTORS: 88900731
OE GENERAL MOTORS: 88900734
OE GENERAL MOTORS: 88900736
OE GENERAL MOTORS: 90033357
OE GENERAL MOTORS: 90051950
OE GENERAL MOTORS: 90093867
OE GENERAL MOTORS: 90093897
OE GENERAL MOTORS: 90166155
OE GENERAL MOTORS: 90210824
OE GENERAL MOTORS: 90487858
OE GENERAL MOTORS: 90509368
OE GENERAL MOTORS: 90510924
OE GENERAL MOTORS: 90540864
OE GENERAL MOTORS: 93183740
OE GENERAL MOTORS: 93197243
OE GENERAL MOTORS: 95508490
OE GENERAL MOTORS: 95508495
OE CITROËN/PEUGEOT: 5960 G7
OE CITROËN/PEUGEOT: 5960G7
OE CITROËN/PEUGEOT: 5961 54
OE CITROËN/PEUGEOT: 596154
OE CITROËN/PEUGEOT: 5962 J4
OE CITROËN/PEUGEOT: 5962 R8
OE CITROËN/PEUGEOT: 5962 S8
OE CITROËN/PEUGEOT: 5962 X1
OE CITROËN/PEUGEOT: 5962J4
OE CITROËN/PEUGEOT: 5962R8
OE CITROËN/PEUGEOT: 5962S8
OE CITROËN/PEUGEOT: 5962X1
OE CITROËN/PEUGEOT: 91 536 646 80
OE CITROËN/PEUGEOT: 9153664680
OE CITROËN/PEUGEOT: 95 493 206
OE CITROËN/PEUGEOT: 95 534 788
OE CITROËN/PEUGEOT: 95493206
OE CITROËN/PEUGEOT: 95534788
OE CITROËN/PEUGEOT: 96 076 258
OE CITROËN/PEUGEOT: 96 141 678
OE CITROËN/PEUGEOT: 96 165 724
OE CITROËN/PEUGEOT: 96076258
OE CITROËN/PEUGEOT: 96141678
OE CITROËN/PEUGEOT: 96165724
OE CITROËN/PEUGEOT: E161003
OE CITROËN/PEUGEOT: E161005
OE CITROËN/PEUGEOT: MKP 000 65
OE CITROËN/PEUGEOT: MKP00065
OE GLAS: 1103
OE GLAS: B 19 N
OE GLAS: B 20 N
OE GLAS: B 22 N
OE GLAS: B 23 R
OE GLAS: B 29 SR
OE GLAS: B 31 SR
OE GLAS: B 32 R
OE GLAS: B 44 SR
OE GLAS: B19N
OE GLAS: B20N
OE GLAS: B22N
OE GLAS: B23R
OE GLAS: B29SR
OE GLAS: B31SR
OE GLAS: B32R
OE GLAS: B44SR
Zobrazit více

Parametry

Délka 71 mm