- Dermatologicky testováno - Top v účinnosti a ochraně barev - Nižší dávkování než u většiny konkurence - Vhodný i na praní funkčního a sportovního prádla - Vhodný pro čističky odpadních vod - 97% podíl přírodního původu - Certifikace EU Ecolabel a Vegan Roztřiďte prádlo (například podle barvy míry zašpinění, druhu vlákna). Perte plnou pračku. Vyhněte se použití příliš velkého množství pracího prostředku = dodržte návod na dávkování = až 25 pracích dávek. Pro odstranění silných nečistot... Celý popis

Koupit za 219 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

     

- Dermatologicky testováno

- Top v účinnosti a ochraně barev

- Nižší dávkování než u většiny konkurence

- Vhodný i na praní funkčního a sportovního prádla

- Vhodný pro čističky odpadních vod

- 97% podíl přírodního původu

- Certifikace EU Ecolabel a Vegan

Roztřiďte prádlo (například podle barvy míry zašpinění, druhu vlákna). Perte plnou pračku. Vyhněte se použití příliš velkého množství pracího prostředku = dodržte návod na dávkování = až 25 pracích dávek. Pro odstranění silných nečistot lze Feel Eco prací gel aplikovat přímo na skvrnu. Nechte chvíli působit  (cca 5 minut). Poté je možné oblečení vložit do pračky a spustit prací cyklus. Lze kombinovat i s Feel Eco s odstraňovačem skrvn, který oživí bílou barvu a vrátí jí jas. Skladujte v chladu a suchu. Datum výroby a spotřeby je uvedeno na obalu.

Správné dávkování šetří náklady a minimalizuje dopad na životní prostředí. Uchovávejte mimo dosah dětí. 

Praní šetrné k životnímu prostředí znamená:

- roztřídit prádlo podle barvy, míry zašpinění a druhu vlákna

- prát s plnou dávkou

- vyhnout se použití příliš velkého množství pracího prostředku, dodržet návod na dávkování

- volit cykly praní při nízké teplotě

Víčko pracího gelu 1,5 l může sloužit jako odměrka.

Doporučené dávkování

Tvrdost vody zjistíte pomocí testeru na tvrdost vody nebo u svého dodavatele vody.

Složení: 

Základ aktivních látek z rostlinných olejů (řepkový a kokosový) a cukrů jsme doplnili mýdlem a enzymy pro kvalitní ochranu barev. Prádlo zbaví nečistot, ale barvy zůstávají.

5 % nebo více, avšak méně než 15 % :

Aniontové povrchově aktivní látky

Aktivní látky na bázi rostlinných olejů (zejména řepkový, kokosový a palmový), které dodávají výrobku pěnivost a účinnost.

Neiontové povrchově aktivní látky

Látky na bázi rostlinných olejů a cukrů (řepkový, kokosový a částečně palmový a glukóza). Zajišťují odmaštění a odstranění špíny.

méně než 5 %:

Mýdlo

Mýdlo dodává přípravku odmašťující sílu, mycí účinnost a pěnivost. V tekutých přípravcích se používá složení na bázi rostlinných (kokosových) olejů, u práškových z živočišných tuků.

Enzymy

Aktivní složky umožňující účinně prát při nízkých teplotách. Štěpí komplikované nečistoty na menší, o které se postarají ostatní aktivní látky.

Parfémy

Směs esenciálních olejů, extraktů a vzácné syntetické složky, které se sice v přírodě vyskytují, ovšem v nedostatečném množství. Parfémy určují vůni produktu, přinášejí radost, uklidňují i povzbuzují.

PHENOXYETHANOL

Varování: H319 Způsobuje vážné podráždění očí. P102 Uchovávejte mimo dosah dětí. P280 Používejte ochranné brýle/obličejový štít. P305+P351+P338 PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-Ii nasazeny a pokud je Ize vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. P337+P313 Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ ošetření. Skladujte v chladu a suchu. Datum výroby a spotřeby je uvedeno na obale.

Obal: 1,5l lahev, HDPE. Plně recyklovatelný obal.

Skladování: Skladujte mimo dosah dětí, nevystavujte prostředek přímému teplu a slunečnímu světlu

Výrobce: Fosfa a.s., Hraniční 268/120, 691 41 Břeclav – Poštorná

Země původu: Česká republika
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Feel Eco
Objem 1.5 l
Hmotnost 1.5 kg
Druh gely
Značka Feel Eco
Na barevné prádlo ano