Jedinečný tekutý prací prostředek určený pro prádlo našich kojenců a batolat, dětí a všech osob s citlivou pokožkou. Je vhodný na bílé, barevné i tmavé prádlo. Neobsahuje žádné alergeny, parfemace ani konzervanty. - Dermatologicky testováno - Vhodný pro prádlo kojenců a batolat, dětí a všech lidí s citlivou pokožkou - Funguje na bílé, barevné i tmavé prádlo - Velmi účinný i při nízkých teplotách, obsahuje složky pro ochranu barev - Bez alergenů, parfemace a konzervantů - Všechny aktivní prací... Celý popis

Koupit za 679 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Jedinečný tekutý prací prostředek určený pro prádlo našich kojenců a batolat, dětí a všech osob s citlivou pokožkou. Je vhodný na bílé, barevné i tmavé prádlo. Neobsahuje žádné alergeny, parfemace ani konzervanty.

- Dermatologicky testováno

- Vhodný pro prádlo kojenců a batolat, dětí a všech lidí s citlivou pokožkou

- Funguje na bílé, barevné i tmavé prádlo

- Velmi účinný i při nízkých teplotách, obsahuje složky pro ochranu barev

- Bez alergenů, parfemace a konzervantů

- Všechny aktivní prací složky jsou rostlinného původu a jsou snadno biologicky rozložitelné, což ocení majitelé domácích čističek odpadních vod

Jak používat

Roztřiďte prádlo (například podle barvy míry zašpinění, druhu vlákna). Perte plnou pračku. Vyhněte se použití příliš velkého množství pracího prostředku = dodržte návod na dávkování = až 83 pracích dávek. Pro odstranění silných nečistot lze Feel Eco prací gel aplikovat přímo na skvrnu. Nechte chvíli působit  (cca 5 minut). Poté je možné oblečení vložit do pračky a spustit prací cyklus. Lze kombinovat i s Feel Eco odstraňovačem skvrn, který oživí bílou barvu a vrátí jí jas. Skladujte v chladu a suchu. Datum výroby a spotřeby je uvedeno na obalu.

Správné dávkování šetří náklady a minimalizuje dopad na životní prostředí. Uchovávejte mimo dosah dětí. 

Praní šetrné k životnímu prostředí znamená:

- roztřídit prádlo podle barvy, míry zašpinění a druhu vlákna

- prát s plnou dávkou

- vyhnout se použití příliš velkého množství pracího prostředku, dodržet návod na dávkování

- volit cykly praní při nízké teplotě

Víčko pracího gelu 1,5 l může soužit jako odměrka.

Doporučené dávkování

Tvrdost vody zjistíte pomocí testeru na tvrdost vody nebo u svého dodavatele vody.

Složení
Základ aktivních látek z rostlinných olejů (řepkový a kokosový) a cukrů jsme doplnili mýdlem a enzymy pro kvalitní ochranu barev. Prádlo zbaví nečistot, ale barvy zůstávají. Do pracího gelu pro děti nepřidáváme žádné konzervanty ani parfemace.
5 % nebo více, avšak méně než 15 %:

- Mýdlo

- Mýdlo dodává přípravku odmašťující sílu, mycí účinnost a pěnivost. V tekutých přípravcích se používá složení na bázi rostlinných (kokosových) olejů, u práškových z živočišných tuků.

- Aniontové povrchově aktivní látky

- Aktivní látky na bázi rostlinných olejů (zejména řepkový, kokosový a palmový), které dodávají výrobku pěnivost a účinnost.

- Neiontové povrchově aktivní látky

- Látky na bázi rostlinných olejů a cukrů (řepkový, kokosový a částečně palmový a glukóza). Zajišťují odmaštění a odstranění špíny.

méně než 5 %:

- Enzymy

- Aktivní složky umožňující účinně prát při nízkých teplotách. Štěpí komplikované nečistoty na menší, o které se postarají ostatní aktivní látky.

Povinné informace
Varování:

H319 Způsobuje vážné podráždění očí. P102 Uchovávejte mimo dosah dětí. P280 Používejte ochranné brýle/obličejový štít. P305+P351+P338 PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-Ii nasazeny a pokud je Ize vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. P337+P313 Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ ošetření. Skladujte v chladu a suchu. Datum výroby a spotřeby je uvedeno na obalu.

Obal:
 5 l láhev HDPE

Bezpečnostní list:

Bezpečnostní list - Feel Eco prací gel Baby
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Feel Eco
Objem 5 l
Druh gely
Značka Feel Eco