Filtr - sekundární vzduch MANN-FILTER CF 15 116/2

0 %
(0 hodnocení)

Číslo výrobku: CF 15 116/2 Zjednodušené číslo výrobku: CF151162 OEM čísla (originální čísla automobilky): MAN 81.08304-0098 VOLVO 11110023 VOLVO 11110023-6 VOLVO 15193225 BOMAG 5821367 CASE IH 275810A1 CASE IH 327583A1 CASE IH 87682985 HITACHI 2080103471 HITACHI 4459548 HITACHI L4459548 MASSEY FERGUSON 3903031M1 LIEBHERR 741 4300 CLAAS 77 0005 650 5 JOHN DEERE AT175224 JOHN DEERE F434395 GROVE 9304100228 JCB 32/925336 TERBERG-BENSCHOP T28040731 CATERPILLAR 142-1404 CATERPILLAR 30008843 DYNAPAC... Celý popis

Popis

Číslo výrobku: CF 15 116/2

Zjednodušené číslo výrobku: CF151162

OEM čísla (originální čísla automobilky):
MAN 81.08304-0098
VOLVO 11110023
VOLVO 11110023-6
VOLVO 15193225
BOMAG 5821367
CASE IH 275810A1
CASE IH 327583A1
CASE IH 87682985
HITACHI 2080103471
HITACHI 4459548
HITACHI L4459548
MASSEY FERGUSON 3903031M1
LIEBHERR 741 4300
CLAAS 77 0005 650 5
JOHN DEERE AT175224
JOHN DEERE F434395
GROVE 9304100228
JCB 32/925336
TERBERG-BENSCHOP T28040731
CATERPILLAR 142-1404
CATERPILLAR 30008843
DYNAPAC 385378
INGERSOLL-RAND 85400786
AGCO AG610419
SPERRY NEW HOLLAND 72130533
SPERRY NEW HOLLAND 72211066
SPERRY NEW HOLLAND 84031480
KAWASAKI 3098170820
KAMAZ 728.1109560
KAMAZ 728.1109560-10
KOBELCO LV11P00002S002
SANDVIK 88546679
Zobrazit více

Parametry

Výrobce MANN