FIXED Bikee ALU FIXBIA-BK

100 %
(5 hodnocení)

Nemáte vhodné místo, kam uložit svůj telefon při jízdě na kole nebo na motorce, ale přáli byste si ho mít na očích? S hliníkovým držákem FIXED Bikee ALU vyřešíte svůj problém. Držák připevníte pomocí utahovacího šroubu na boku kleští na řídítka a vložíte do něj svůj mobil. Ten nastavíte do horizontální i vertikální polohy podle vašich potřeb. Uchycení je naprosto bezpečné a telefon drží, i když se vydáte do náročnějšího terénu.  Hlavní přednosti Univerzální držák telefonu na kolo i na motocykl... Celý popis

Koupit za 399 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Nemáte vhodné místo, kam uložit svůj telefon při jízdě na kole nebo na motorce, ale přáli byste si ho mít na očích? S hliníkovým držákem FIXED Bikee ALU vyřešíte svůj problém. Držák připevníte pomocí utahovacího šroubu na boku kleští na řídítka a vložíte do něj svůj mobil. Ten nastavíte do horizontální i vertikální polohy podle vašich potřeb. Uchycení je naprosto bezpečné a telefon drží, i když se vydáte do náročnějšího terénu. 

Hlavní přednosti

Univerzální držák telefonu na kolo i na motocykl
Možnost nastavení vhodného úhlu držáku
Pro všechny telefony s úhlopříčkou 4 - 6,7" a šířkou 5,4 - 10 cm
Odolné materiály
Bezpečná fixace telefonu pomocí utahovacího systému
Ochranná Anti-UV vrstva

Odolné materiály vhodné i do náročnějších terénů
Držák má univerzální provedení, proto se do něj vejdou všechny telefony s úhlopříčkou od 4" do 6,7" a šířkou 5,4 až 10 cm. Vyrábí se z odolné hliníkové slitiny s Anti-UV vrstvou, která ochraňuje barvu před sluncem a vnějšími vlivy. Jelikož se na kleštích držáku nachází pěnové polstrování, nedojde v jejich sevření k poškrábání mobilu. Vyrazte do přírody nebo na výlet na kole či na motorce a nechte si do uší hrát oblíbené písničky. Zároveň se držák hodí, pokud se chystáte do méně známých míst. Spustíte si navigaci a máte ji neustále před sebou. 
Specifikace

Značka: FIXED
Model: Bikee Alu
Určení: držák mobilního telefonu na kolo nebo motocykl
Vhodný pro telefony s úhlopříčkou: 4 - 6,7"
Šířka kleští: 5,4 - 10 cm
Kompatibilní s řídítky o průměru: 18 - 31 mm
Materiál: hliníková slitina
Hmotnost: 130 g

Obsah balení

1x Držák FIXED Hliníkový držák mobilního telefonu na kolo FIXED Bikee ALU, černý
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Fixed
Barva černé
Hmotnost 130 g
Typ držáku na kolo, motorku
Bezdrátové nabíjení ne