FIXED FIXBIA2-BK

81 %
(6 hodnocení)

Držák na řídítka kola FIXED Bikee ALU 2 pro mobilní telefony o velikosti displeje s úhlopříčkou 4 - 6,7". Už si nemusíte lámat hlavu nad tím, kam upevnit chytrý mobilní telefon na kolo. Držák na kolo FIXED Bikee ALU 2 na řídítka kola umožňuje pohodlnou manipulaci s telefonem během jízdy.   Držák Bikee ALU 2 se může pochlubit extra odolným provedením, je vyroben z odolné hliníkové slitiny se speciální Anti-UV vrstvou, která dokonale chrání barvu před sluncem a dalšími vnějšími vlivy. Kleště držáku... Celý popis

Koupit za 449 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Držák na řídítka kola FIXED Bikee ALU 2 pro mobilní telefony o velikosti displeje s úhlopříčkou 4 - 6,7". Už si nemusíte lámat hlavu nad tím, kam upevnit chytrý mobilní telefon na kolo. Držák na kolo FIXED Bikee ALU 2 na řídítka kola umožňuje pohodlnou manipulaci s telefonem během jízdy.

 

Držák Bikee ALU 2 se může pochlubit extra odolným provedením, je vyroben z odolné hliníkové slitiny se speciální Anti-UV vrstvou, která dokonale chrání barvu před sluncem a dalšími vnějšími vlivy. Kleště držáku jsou vybaveny pěnovým polstrováním pro naprosté bezpečí vašeho telefonu. Vložený telefon snadno zafixujete pomocí utahovacího šroubu na boku kleští.
Vložený telefon si můžete nastavit do horizontální i vertikální polohy dle potřeby.
Vlastnosti:

univerzální držák telefonu na kolo i motocykl
extra odolné provedení z hliníkové slitiny
vhodný pro všechny telefony s úhlopříčkou 4 - 6,7"
možnost natočení telefonu o 360°
speciální kleště s utahovacím mechanismem
stabilně drží i při sebevětších otřesech
šířka...
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Fixed
Barva černé
Hmotnost 141 g
Typ držáku na kolo, motorku
Bezdrátové nabíjení ne