Garmin inReach Mini 2

85 %
(3 hodnocení)

Nová generace oblíbené řady inReach Mini - satelitní komunikátory se 100% pokrytím pozemního vysílání, doplněné o GPS. Model inReach Mini 2 rozšiřuje řadu inReach o nové modely. Nová generace inReach Mini 2 nabízí kompaktní zařízení s minimalistickými rozměry, displej s vyšším rozlišením 176 x 176 pixelů, výrazně prodlouženou výdrž baterie a v neposlední řadě podporu základní navigace a funkce TracBack® pro návrat na trasu. Odolná konstrukce a další parametry odpovídají vojenským normám MIL-STD-810G.... Celý popis

Koupit za 8 196 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Nová generace oblíbené řady inReach Mini - satelitní komunikátory se 100% pokrytím pozemního vysílání, doplněné o GPS. Model inReach Mini 2 rozšiřuje řadu inReach o nové modely. Nová generace inReach Mini 2 nabízí kompaktní zařízení s minimalistickými rozměry, displej s vyšším rozlišením 176 x 176 pixelů, výrazně prodlouženou výdrž baterie a v neposlední řadě podporu základní navigace a funkce TracBack® pro návrat na trasu.
Odolná konstrukce a další parametry odpovídají vojenským normám MIL-STD-810G. Plánujete cestu do neznámého prostředí a chcete zůstat v kontaktu i na území bez pokrytí GSM? Se satelitním komunikátorem inReach mini budeme ve spojení kdekoli na světě díky satelitnímu komunikačnímu systému Iridium. Automatické sledování aktivit je samozřejmě iniciováno uživatelem zařízení. Všechny možnosti a dostupnost služeb jsou podmíněny dodatečnou registrací a aktivací vybraného programu, které jsou účtovány zvlášť* podle ceníku společnosti GARMIN.
- 100% pokrytí celé planety Země (Iridium) pro sledování a textovou komunikaci.
- Odesílání a příjem textových zpráv mimo pokrytí signálem GSM
- Sledujte a sdílejte svou polohu a pohyb i v odlehlých oblastech.
- Tlačítko SOS pro aktivaci pomoci v nouzi prostřednictvím systému GEOS (24 hodin denně, 7 dní v týdnu).
- Další obsah (mapy) a funkce (počasí) dostupné po spárování s chytrým telefonem (Bluetooth).
Jako komunikátor funguje inReach prostřednictvím satelitního komunikačního systému Iridium - 66 satelitů synchronizovaných v konstelaci na nízké oběžné dráze Země (LEO). Je to jediný systém, který nabízí 100% pokrytí celé planety Země. S naším systémem se nemusíte obávat, že byste byli mimo dosah mobilní telefonní sítě (GSM). Iridium má pokrytí všude a vy budete vždy v dosahu - ať už jste na túře v horách, na moři nebo na odlehlém místě.

V případě nouze...

inReach je okamžitě připraven odeslat nouzovou zprávu (SMS, e-mail) vašim přátelům a v krajním případě máte k dispozici tlačítko SOS pro aktivaci záchranného týmu* prostřednictvím globální záchranné služby > > Služba GEOS je připravena jednat 24 hodin denně / 365 dní v roce! Ať jste kdekoli, tým GEOS je připraven vám okamžitě pomoci a navázat oboustrannou komunikaci k vyřešení situace. Pro pokrytí nákladů spojených s aktivací záchranných složek doporučujeme uzavřít volitelné pojištění odpovídající riziku plánované činnosti v dané oblasti.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Garmin
Určení outdoorové
Výdrž baterie 336 hodin
Bluetooth ne
Paměťová karta ne
Hmotnost 100 g

Podobné produkty