Google Nest Mini - druhá generace oblíbeného reproduktoru Seznamte se Google Nest Mini - druhou generací chytrého reproduktoru, který doposud nesl označení Google Home Mini. Na první pohled jsou od sebe reproduktory téměř nerozeznatelné, ovšem Google slibuje u Nest Mini Chalk mnohem lepší zvuk či možnost možnost přichycení na stěnu. Původní poslání tohoto malého pomocníka zůstalo - usnadnit vám život v chytré domácnosti. Stane se součástí vaší domácnosti Stejně jako u první generace umí Google... Celý popis

Koupit za 1 169 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Google Nest Mini - druhá generace oblíbeného reproduktoru
Seznamte se Google Nest Mini - druhou generací chytrého reproduktoru, který doposud nesl označení Google Home Mini. Na první pohled jsou od sebe reproduktory téměř nerozeznatelné, ovšem Google slibuje u Nest Mini Chalk mnohem lepší zvuk či možnost možnost přichycení na stěnu. Původní poslání tohoto malého pomocníka zůstalo - usnadnit vám život v chytré domácnosti.

Stane se součástí vaší domácnosti
Stejně jako u první generace umí Google Nest Mini Chalk např. nastavit časovač či budík, přehrávat hudbu, vyhledat naplánované události, informace o počasí, o dopravě nebo navrhnout, kam zajít na večeři. Skrze hlasové pokyny můžete také ovládat osvětlení, vytápění či zapnout televizi.

Vlastnosti chytrého reproduktoru Google Nest Mini Chalk
Vylepšený zvuk
Lze pověsit i na zeď
Mechanický vypínač mikrofonů.
LED diody, které se rozsvítí, když se přiblížíte
Kompatibilní s desítkami aplikací - Youtube, Spotify, Google Chromecast a mnoho dalších
Průměr: 98 mm, výška 42 mm
Napájecí adaptér a kabel o délce 1,5 metru v balení
Hmotnost: 181 gramů

Google Nest Mini lze pověsit na zeď
Reproduktor můžete libovolně položit na skříňku, poličku či stůl. Nově se na zadní straně nachází otvor umožňující zavěšení i na zeď. Google Nest Mini vám tak dává téměř neomezené možnosti, kam jej umístit.

Užijte si bohatší zvuk
Google Nest Mini nyní nabízí 2× silnější basy než předchůdce. Prostorový (360°) zvuk zajišťuje 40mm měnič, který produkuje čistší a přirozenější zvuk. Druhá generace má také vylepšené rozpoznávání hlasu se třemi mikrofony a technologií Voice Match.

Google myslí i na přírodu
Chytrý reproduktor Google Nest Mini je opatřen odolným látkovým topem, který je vyrobený ze 100 % z recyklovaných plastových lahví.

 

Specifikace

Kompatibilita Google Assistant
Napájení Ze sítě
Jazyk aplikace V češtině , V angličtině , Ve slovenštině , V maďarštině , V němčině

Připojení Bluetooth , WiFi
Otevřený systém
Ovládání domácnosti

Pásma WiFi 2,4 GHz , 5 GHz
Počet mikrofonů 3
Podpora Spotify
Barva Světle šedá
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Google
Protokoly Google Assistant

Podobné produkty