Účinný čistič kol bez obsahu kyselin, který byl vytvořen pro šetrné umývání všech možných druhů ráfků. Je jedno, zda máte na kolech nanesenou ochranu nebo ne. Čistič kol Iron WheelCleaner si vždy poradí. Obsahuje povrchově aktivní látky, které reaguji s brzdovým prachem a polétavou rzí. Reakce se projevuje klasickým zfialověním čističe. Nejedná se ale jen o obyčejný "iron". WheelCleaner má vylepšené složení, které efektivněji odstraňuje také silniční špínu a mastnotu. Navíc má gelovou konzistenci,... Celý popis

Koupit za 272 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Účinný čistič kol bez obsahu kyselin, který byl vytvořen pro šetrné umývání všech možných druhů ráfků. Je jedno, zda máte na kolech nanesenou ochranu nebo ne. Čistič kol Iron WheelCleaner si vždy poradí.

Obsahuje povrchově aktivní látky, které reaguji s brzdovým prachem a polétavou rzí. Reakce se projevuje klasickým zfialověním čističe. Nejedná se ale jen o obyčejný "iron". WheelCleaner má vylepšené složení, které efektivněji odstraňuje také silniční špínu a mastnotu. Navíc má gelovou konzistenci, takže na povrchu kola vydrží reagovat déle. Díky svému složení a šetrnosti se čistič hodí k pravidelnému čištění kol.

Vlastnosti:

- Šetrný a účinný zároveň

- Vyčistí všechny druhy ráfků

- Neobsahuje kyseliny

- pH neutrální složení

- Hodí se na ošetřená i neošetřená kola

Použití:

- Nejprve láhev řádně protřepejte.

- Dejte pozor, ať jsou kola suchá a chladná na dotek.

- Naneste dostatečné množství čističe na kola a nechte cca 3 minuty působit.

- Poté můžete kola ještě vyčistit detailingovým štětcem nebo kartáčem na kola.

- Nakonec kola tlakem vody pořádně opláchněte.

- Pozor, ať čistič na povrchu nezaschne!

-

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Gyeon
Druh přípravku čistič kol
Objem 500 ml
Ph neutrální ano