Hadička plnicího vzduchu GATES 09-0132

0 %
(0 hodnocení)

Číslo výrobku: 09-0132 Zjednodušené číslo výrobku: 090132 OEM čísla (originální čísla automobilky): FORD 1231906 FORD 1252691 FORD 1314366 FORD 1346295 FORD 1439411 FORD 1496239 FORD 1525112 FORD 1682293 FORD 31274154 FORD 3M51-6C646-AD FORD 3M51-6C646-XD FORD 3M51-6C646-XE FORD 6M51-6K863-GA FORD 6M51-6K863-GB FORD 6M51-6K863-GC FORD 9M51-6K863-GB VOLVO 31274154

Popis

Číslo výrobku: 09-0132

Zjednodušené číslo výrobku: 090132

OEM čísla (originální čísla automobilky):
FORD 1231906
FORD 1252691
FORD 1314366
FORD 1346295
FORD 1439411
FORD 1496239
FORD 1525112
FORD 1682293
FORD 31274154
FORD 3M51-6C646-AD
FORD 3M51-6C646-XD
FORD 3M51-6C646-XE
FORD 6M51-6K863-GA
FORD 6M51-6K863-GB
FORD 6M51-6K863-GC
FORD 9M51-6K863-GB
VOLVO 31274154
Zobrazit více