MASTER BALZÁM NA BOLEST KLOUBŮ, SVALŮ, ZAD, OTOK A ZÁNĚTY KLOUBŮ Obsahuje až 12 léčivých bylin: V Master balzámu naleznete arniku lékařskou, ta je bohatým zdrojem látek působících proti bolesti, zánětům a otokům. Každé balení obsahuje celkem až 12 léčivých bylinných extraktů, které společně tvoří jedinečné složení vhodné nejen na klouby. Spolu působí a vzájemně se při účinku podporují. Působí širokospektrálně na celý pohybový aparát. K arnice jsme přidali kurkumu, aloe vera, měsíček, jalovec... Celý popis

Koupit za 1 090 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

MASTER BALZÁM NA BOLEST KLOUBŮ, SVALŮ, ZAD, OTOK A ZÁNĚTY KLOUBŮ

Obsahuje až 12 léčivých bylin:

V Master balzámu naleznete arniku lékařskou, ta je bohatým zdrojem látek působících proti bolesti, zánětům a otokům.

Každé balení obsahuje celkem až 12 léčivých bylinných extraktů, které společně tvoří jedinečné složení vhodné nejen na klouby. Spolu působí a vzájemně se při účinku podporují. Působí širokospektrálně na celý pohybový aparát. K arnice jsme přidali kurkumu, aloe vera, měsíček, jalovec a další bylinky, které jsou účinné i při ischiasu.

VÝHODY MASTER BALZÁMU

- Jedinečné přírodní složení z 12 bylin na bolest kloubů, zánět, bolest zad a revma, vhodné i ke zmírnění otoků.

- Neobsahuje parabeny, umělé konzervační látky ani vůně.

- Bez vedlejších účinků.

- Rychle a snadno se vstřebává.

- Master balzám můžete použít již při prvních náznacích bolesti.

Bolesti kloubů, svalů a bolesti zad patří mezi nejčastější zdravotní problémy, které v této době trápí mnohem více osob. Pokud i vy cítíte při ranním vstávání nepříjemnou bolest v kloubech, vaše kolena jsou oteklá nebo spatříte jiné příznaky, vaše klouby a svaly vám chtějí naznačit, že jim něco chybí.

Síla léčivých bylin účinně bojuje i proti zánětům. Nepříjemný zánět kloubů nebo častý zánět kyčelního kloubu je doprovázen silnou bolestí. V takovém případě je nezbytné zakročit. Pokud své tělo nechcete zatěžovat chemicky zpracovanými mastmi a léky, sáhněte po přírodní alternativě - Master balzámu.

Jednoduché použití: 

Master balzám můžete začít používat okamžitě jak pocítíte byť jen malý náznak bolesti. Díky přírodnímu složení nemusíte dodržovat žádné zdravotní přestávky v jeho používání. Bolavé místo si natírejte 2-3krát denně až do úplného vstřebání.

HillVital doporučuje:

V případě, že se jedná o chronickou ztuhlost kloubů vám úlevu může přinést kombinace bylin v Kapsamax balzámu, která je vhodná i na prokrvení postižené oblasti.

Detoxikace:

Při dlouhodobých problémech s klouby nebo páteří je nutné detoxikovat ledviny a játra, které jsou přítomností těchto nemocí ohrožené. Vynikající volbou na očistu je Zelený ječmen od HillVital.

Bylinky:

Účinnou pomoc při úlevě od bolesti kloubů, revmatismu nebo artróze mohou poskytnout i bylinky. Zejména- kořen kopřivy, andělika lékařská, kůra vrby bílé, tužebník jilmový, rozmarýn a listy kopřivy. Všechny tyto nejúčinnější byliny obsahuje náš Čaj GO.

Vitamíny:

Na obnovu funkcí kloubů vystavených tření a pro obnovu tkání a kostí mohou pomoci vhodné vitamíny obsaženy v Kloubní výživě.

Nenechte si ujít i další zvýhodněné balíčky, kterými vyřešíte své zdravotní problémy komplexně: Balíček Komplet Go, Balíček na zmírnění bolesti kloubů a zad, Balíček na úlevu při dně.

 

-
Použité přírodní bylinky

Kurkuma - na bolest, zánět, kosti a klouby.

Klikněte a čtěte více ...

Kurkuma - na bolest, zánět, kosti a klouby.

Aloe Vera – na bolest, zánět, hojení.

Arnika – zánět, dezinfekce (používá se na zranění, otoky, pohmožděniny).

Jalovec – revma a bolesti kloubů.

Borovice lesní – revma, svalové a kloubní nemoci.

Eukalyptus – antiseptické účinky a zánět.

Tymián – na bolest a dezinfikuje.

Heřmánek – dezinfekční, antibakteriální účinky, na otok.

Měsíček lékařský – bolest kloubů a artritidu, zánět.

Mentol – bolest, zánět.

Rozmarýn – napomáhá uvolnit ztuhlé svalstvo, působí dezinfekčně.

Kaštan koňský – revma, bolest kloubů, svalů.

Kafr – na zánět, antiseptické účinky, při revmatických bolestech.

Balení: Master balzám 250 ml

-
Složení

Aqua, Isopropyl Myristate, Polyglyceryl - 3 Stearate/Citrate, Glycerin, Aesculus Hippocastanumextr., Aloe Vera gel, Cetyl Alcohol, Calendula Officinalis Oil, Benzyl Alcohol, Pinus Sylvestris Extract, Mentol, Kafr, Xanthan Gum, Arnika Montana Extract, Chamomilla Recututa Extract, Rosmarinus Officinalis Oil, Juniperus Communis Oil, Thymus Vulgáris Oil, Eucalyptus Globulus Oil, Curcumae Rhizoma, kyselina citrónová. BALENÍ: 250 ml

-
Vaše zkušenosti

-
Výrobce

Global Partners System Kft.
Zobrazit více

Parametry

Objem 250 ml
Konzistence balzámy
Výrobce HillVital
Proti bolesti ano
Bez parabenů ano