Hop-Sport Nordend

93 %
(15 hodnocení)

Trekingové hole jsou pomůckou, která bude užitečná nejen při rekreačních procházkách, ale i při náročnějších a delších turistiky. Hole poskytují vynikající oporu a ochranu při procházkách. Umožňují uvolnit páteř a díky možnosti podpory a lepší stability v náročných částech trasy zvyšují bezpečnost. Jsou vyrobeny z lehkého hliníku. Mají profilovanou rukojeť a pohodlné držení na zápěstí. Hole mají vnitřní systém tlumení nárazů, který tlumí všechny vibrace a nárazy a optimálně chrání zápěstí a klouby.... Celý popis

Koupit za 390 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Trekingové hole jsou pomůckou, která bude užitečná nejen při rekreačních procházkách, ale i při náročnějších a delších turistiky. Hole poskytují vynikající oporu a ochranu při procházkách. Umožňují uvolnit páteř a díky možnosti podpory a lepší stability v náročných částech trasy zvyšují bezpečnost. Jsou vyrobeny z lehkého hliníku. Mají profilovanou rukojeť a pohodlné držení na zápěstí. Hole mají vnitřní systém tlumení nárazů, který tlumí všechny vibrace a nárazy a optimálně chrání zápěstí a klouby.

Univerzální trénink

Nordic walking je stále oblíbenější formou aktivity, při které je zapojeno do práce až 90% všech svalů těla. Nordic walking je možné praktikovat bez ohledu na věk nebo fyzickou kondici, téměř za jakýchkoliv podmínek. Nízké zatížení kloubů při nordic walking je doporučeno i pro obézní lidi. Nezhoršuje stav bolestivých kloubů, zejména kolen. Kromě toho během nordic walking spalujete v průměru o 20 až 40% více kalorií v porovnání s běžnou chůzí. Hole také pomáhají udržovat lepší držení těla, rovnováhu a stabilitu při chůzi.Więcej o tekście źródłowymWskaż tekst źródłowy, by wyświetlić dodatkowe informacje o tłumaczeniu

Za každých podmínek

Sada obsahuje speciální gumové koncovky a kryt.Koncovky chrání hroty před poškozením při chůzi po tvrdých površích (chodník, asfalt, kameny) a zaručují lepší tlumení. Jsou vyrobeny z odolného materiálu.Speciální kryt umožňuje snadné přenášení a skladování holí, jakož i jejich ochranu před povětrnostními podmínkami a zničením.

Systém Anti-shock

Hole jsou vybaveny vnitřním systémem na tlumení vibrací a otřesů. Díky tomu si během turistiky můžeme být jisti, že Vaše zápěstí nebudou poraněné a nebudete cítit otřesy způsobené nerovným povrchem. Uvnitř hole je pružina, která ve správné poloze poskytuje tlumení. Zapínání a vypínání funkce proti nárazu se provádí dotažením a uvolněním tyče ve střední části, dokud neuslyšíte cvaknutí. Utažením - funkci zapneme, uvolněním - funkci vypneme.

Pohodlí používaní

Hole jsou vybaveny profilovanými rukojetěmi. Hole Nordend poskytují možnost uchopení rukou na rukojeti, které usnadňuje manipulaci s holemi při chůzi, zabraňuje jejich ztrátě, zvyšuje bezpečnost a umožňuje snadný přenášení.

Nastavení délky

Díky teleskopické konstrukci lze libovolně nastavovat délku holí v závislosti na výšce uživatele nebo zvolené trasy. Velmi dobře čitelná měřítko a precizně vyrobený systém aretace délky usnadňují nastavení jejich rozměrů. Blokáda zaručuje stabilitu.
Rozměry: Délka složené hole: 65 cm, Maximální délka: 135 cm

Technické údaje:

Model: Nordend HS-0135TP
Délka složené hole: 65 cm
Maximální délka: 135 cm
Sada obsahuje: 2 trekingové hole, kryt, dodatečné koncovky (zobrazeno na obrázku)
Hmotnost hole: 290 g
Materiál: hliník
Nastavitelný řemínek
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Hop-Sport
Antishock System ano
Nordic Walking hůlky ano
Skládací ano
Max. délka 135 cm
Délka ve složeném stavu 65 cm

Podobné produkty