- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
97 %
HP 15-fc0706nc Silver CF5Y1EA#BCM
Doprava:
zdarma
Skladem
10 990 Kč
Koupit za 10 990 Kč
97 %
Notebook HP 15-fc0706nc Silver
Doprava:
69 Kč
Skladem
10 990 Kč
Koupit za 10 990 Kč
Popis
HP 15-fc0706nc 15,6 R5-7520U 8 512G W11H ; 199642856011
Parametry
| Frekvence procesoru | 4.3 GHz |
| Procesor | AMD Ryzen 5 7520U |
| Počet jader procesoru | 4 |
| Velikost operační paměti | 8 GB |
| Typ operační paměti | LPDDR5 |
| Počet slotů operační paměti | 0 |
| Rozšiřitelná RAM | ne |
| Úhlopříčka displeje | 15.6 palce |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 |
| Typ panelu | IPS |
| Poměr stran | 16 : 9 |
| Typ displeje | antireflexní displej |
| Jas | 300 nitů |
| Kvalita displeje pro práci | dobrá pro práci |
| Výstup na sluchátka | ano |
| Vstup na mikrofon | ano |
| Kombinovaný audio konektor | ano |
| WiFi | ano |
| Bluetooth | ano |
| Verze WiFi | WiFi 6 |
| Verze Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Hmotnost | 1.59 kg |
| Šířka | 359.8 mm |
| Výška | 18.6 mm |
| Hloubka | 236.0 mm |
| Barva | modré |
| Operační systém | Windows 11 Home |
| Výrobce | HP |
| Produktová řada | HP Laptop 15 |
| Rozlišení integrované webkamery | 2.1 Mpix |
| S webkamerou | ano |
| NumberPad | ano |
| Tiché pracovní prostředí | ano, běžně tichý |
| Kvalita webkamery | HD kvalita (1080p) |
| Výdrž baterie | 10.5 hodin |
| Kapacita baterie | 41 Wh |
| Maximální nabíjecí výkon | 45 W |
| Celý den bez nabíjení | celodenní výdrž |
| HDMI | ano |
| Počet USB 3.2 Gen 1 Type-A (USB 3.0) | 2 |
| Počet USB-C | 1 |
| Počet externích monitorů | 2 |
| S numerickou klávesnicí | ano |
| S podsvícenou klávesnicí | ano |
| Vlastnosti klávesnice | Podsvícená, s numerickou částí |
| SSD | ano |
| Kapacita SSD | 512 GB |
| Formát disku | M.2 |
| Typ úložiště pro zákazníka | velmi rychlé NVMe |
| Druh grafické karty | integrovaná karta |
| Podpora AI funkcí | bez AI akcelerace |
| Pro studenty | ano |
| Zvládne náročné úlohy | běžná práce |