HP OMEN Transcend 14-fb1072nc * 25 GB úložiště Dropbox po dobu 12 měsíců * infračervený teplotní snímač Operační systém: Windows 11 Pro Procesor: Intel Core Ultra 7 255H (16 jader - 6P + 8E + 2LPE, 16 vláken, P-core 2,0/5,1 GHz, E-core 1,5/4,4 GHz, LPE-core 0,7/2,5 GHz, 24 MB cache) NPU: Intel® AI Boost (13 TOPS) Paměť: 32GB LPDDR5x-7500 MT/s (integrovaná) Počet slotů (celkem/volné): bez slotů (0/0) Pevný disk: 1TB PCIe® Gen4 NVMe™ M.2 SSD Optická mechanika: ne Čtečka paměťových karet: ne Displej:... Celý popis
Koupit za 54 991 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
95 %
OMEN Transcend 14-fb1072nc (C2FD0EA#BCM)
Doprava:
zdarma
Skladem
54 991 Kč
Koupit za 54 991 Kč
94 %
HP OMEN Transcend 14-fb1072nc, Ultra 7 255H,32GB LP,1TB SSD,RTX 5060 8GB,14'' 2.8K OLED BW 120Hz,celokov,WIN 11 Pro C2FD0EA
Doprava:
zdarma
54 990 Kč
Koupit za 54 990 Kč
97 %
HP OMEN TRANSCEND 14-fb1072nc White (C2FD0EA) C2FD0EA
Doprava:
zdarma
Skladem
53 690 Kč
Koupit za 53 690 Kč
97 %
Notebook HP OMEN Transcend 14-fb1072nc + Game Pass předplatné na 3 měsíce (C2FD0EA#BCM) bílý
Doprava:
zdarma
Skladem
53 690 Kč
Koupit za 53 690 Kč
95 %
HP Omen Transcend 14-fb1072nc C2FD0EA
Doprava:
zdarma
Skladem
53 690 Kč
Koupit za 53 690 Kč
Popis
HP OMEN Transcend 14-fb1072nc
* 25 GB úložiště Dropbox po dobu 12 měsíců
* infračervený teplotní snímač
Operační systém: Windows 11 Pro
Procesor: Intel Core Ultra 7 255H (16 jader - 6P + 8E + 2LPE, 16 vláken, P-core 2,0/5,1 GHz, E-core 1,5/4,4 GHz, LPE-core 0,7/2,5 GHz, 24 MB cache)
NPU: Intel® AI Boost (13 TOPS)
Paměť: 32GB LPDDR5x-7500 MT/s (integrovaná)
Počet slotů (celkem/volné): bez slotů (0/0)
Pevný disk: 1TB PCIe® Gen4 NVMe™ M.2 SSD
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: ne
Displej: 35,6cm (14”) OLED UWVA 3K (2880×1800) 16:10, 120 Hz, doba odezvy 0,2 ms, tenký rámeček, funkce tlumení modrého světla, 400 nitů (SDR) a 100% DCI-P3
Grafická karta: NVIDIA® GeForce RTX™ 5060 (8 GB vyhrazené paměti GDDR7)
Audio: DTS:X® Ultra, 2× reproduktor, HP Audio Boost, HyperX; 2× integrovaný digitální mikrofon
Webkamera: HP True Vision 1080p FHD + IF
Polohovací zařízení: HP Imagepad
Podsvícená klávesnice: 4zónová RGB, detekce současného stisku 26 kláves
Numerická klávesnice: ne
Čtečka otisků prstů: ne
Čtečka čipových karet: ne
Síť: ne
Bezdrátová komunikace: WiFi + Bluetooth® (Intel® Wi-Fi 7 BE200 2x2 + Bluetooth® 5.4)
Porty USB:
* 2× USB-A s přenosovou rychlostí 10 Gbit/s
* 1× Thunderbolt™ 4 s rozhraním USB-C® s přenosovou rychlostí 40 Gbit/s (USB Power Delivery, DisplayPort™ 2.1, HP Sleep and Charge)
* 1× USB-C® s přenosovou rychlostí signálu 10 Gb/s (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4a)
Ostatní:
* 1× HDMI 2.1
* 1× konektor pro sluchátka/mikrofon
Baterie: 6článková Li-ion polymerová (71 Wh)
Napájení: 140W adaptér USB-C®
Správa zabezpečení: podpora firmwarového modulu TPM (Trusted Platform Module)
Barva: keramická bílá
Rozměry: 313×233,5×16,9-17,9mm
Hmotnost: 1,63kg
Záruka: 2 roky
* 25 GB úložiště Dropbox po dobu 12 měsíců
* infračervený teplotní snímač
Operační systém: Windows 11 Pro
Procesor: Intel Core Ultra 7 255H (16 jader - 6P + 8E + 2LPE, 16 vláken, P-core 2,0/5,1 GHz, E-core 1,5/4,4 GHz, LPE-core 0,7/2,5 GHz, 24 MB cache)
NPU: Intel® AI Boost (13 TOPS)
Paměť: 32GB LPDDR5x-7500 MT/s (integrovaná)
Počet slotů (celkem/volné): bez slotů (0/0)
Pevný disk: 1TB PCIe® Gen4 NVMe™ M.2 SSD
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: ne
Displej: 35,6cm (14”) OLED UWVA 3K (2880×1800) 16:10, 120 Hz, doba odezvy 0,2 ms, tenký rámeček, funkce tlumení modrého světla, 400 nitů (SDR) a 100% DCI-P3
Grafická karta: NVIDIA® GeForce RTX™ 5060 (8 GB vyhrazené paměti GDDR7)
Audio: DTS:X® Ultra, 2× reproduktor, HP Audio Boost, HyperX; 2× integrovaný digitální mikrofon
Webkamera: HP True Vision 1080p FHD + IF
Polohovací zařízení: HP Imagepad
Podsvícená klávesnice: 4zónová RGB, detekce současného stisku 26 kláves
Numerická klávesnice: ne
Čtečka otisků prstů: ne
Čtečka čipových karet: ne
Síť: ne
Bezdrátová komunikace: WiFi + Bluetooth® (Intel® Wi-Fi 7 BE200 2x2 + Bluetooth® 5.4)
Porty USB:
* 2× USB-A s přenosovou rychlostí 10 Gbit/s
* 1× Thunderbolt™ 4 s rozhraním USB-C® s přenosovou rychlostí 40 Gbit/s (USB Power Delivery, DisplayPort™ 2.1, HP Sleep and Charge)
* 1× USB-C® s přenosovou rychlostí signálu 10 Gb/s (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4a)
Ostatní:
* 1× HDMI 2.1
* 1× konektor pro sluchátka/mikrofon
Baterie: 6článková Li-ion polymerová (71 Wh)
Napájení: 140W adaptér USB-C®
Správa zabezpečení: podpora firmwarového modulu TPM (Trusted Platform Module)
Barva: keramická bílá
Rozměry: 313×233,5×16,9-17,9mm
Hmotnost: 1,63kg
Záruka: 2 roky
Parametry
| Frekvence procesoru | 2.0 GHz |
| Procesor | Intel Core Ultra 7 |
| Počet jader procesoru | 16 |
| Velikost operační paměti | 32 GB |
| Typ operační paměti | LPDDR5x |
| Počet slotů operační paměti | 0 |
| Rozšiřitelná RAM | ne |
| Kapacita HDD | 0 GB |
| SSD | ano |
| Kapacita SSD | 1000 GB |
| HDD | ne |
| Formát disku | M.2 |
| Typ úložiště pro zákazníka | velmi rychlé NVMe |
| Úhlopříčka displeje | 14 palce |
| Rozlišení displeje | 2880 x 1800 |
| Typ panelu | OLED |
| Obnovovací frekvence displeje | 120 Hz |
| Poměr stran | 16 : 10 |
| Typ displeje | lesklý displej |
| Jas | 400 nitů |
| Kvalita displeje pro práci | excelentní/profesionální |
| S CD/DVD mechanikou | ne |
| Se čtečkou paměťových karet | ne |
| S webkamerou | ano |
| Dotykové | ne |
| Čtečka otisků prstů | ne |
| TPM 2.0 | ano |
| Čtečka čipových karet | ne |
| Windows Hello | ano |
| Tiché pracovní prostředí | ne, slyšitelný ventilátor |
| Kvalita webkamery | HD kvalita (1080p) |
| Grafická karta | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Grafická paměť | 8 GB |
| Druh grafické karty | dedikovaná karta |
| Maximální grafický příkon (TGP) | 60 W |
| Výstup na sluchátka | ano |
| Vstup na mikrofon | ano |
| Kombinovaný audio konektor | ano |
| WiFi | ano |
| Bluetooth | ano |
| Verze WiFi | WiFi 7 |
| Verze Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Hmotnost | 1.63 kg |
| Šířka | 313 mm |
| Výška | 17.9 mm |
| Hloubka | 233.5 mm |
| Materiál šasi | kov a plast |
| Barva | bílé |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| Výrobce | HP |
| Produktová řada | HP Omen |
| Modelový rok | 2023 |
| Replikátor portů | ne |
| HDMI | ano |
| Počet USB 2.0 | 0 |
| Počet USB 3.2 Gen 1 Type-A (USB 3.0) | 0 |
| Počet USB 3.2 Gen 2 Type-A (USB 3.1) | 2 |
| Počet USB-C | 2 |
| Thunderbolt 3 | ano |
| Thunderbolt 4 | ano |
| DisplayPort | ano |
| Mini DisplayPort | ne |
| RJ-45 (LAN) | ne |
| Thunderbolt 5 | ne |
| Počet externích monitorů | 3 |
| S numerickou klávesnicí | ne |
| S podsvícenou klávesnicí | ano |
| Jazyk klávesnice | český |
| Vlastnosti klávesnice | RGB podsvícení, kompaktní |
| Kapacita baterie | 71 Wh |
| Nabíjení přes USB-C | ano |
| Maximální nabíjecí výkon | 140 W |
| Celý den bez nabíjení | celodenní výdrž |
| Konvertibilní | ne |
| Herní | ano |
| Cestovní | ano |
| Zvládne náročné úlohy | výkonný notebook |
| Copilot+ PC | ne |
| Podpora AI funkcí | základní AI |