Huawei FreeBuds 3

100 %
(20 hodnocení)

Bezdrátová sluchátka Huawei FreeBuds 3 vám dodají šmrnc a zajistí příjemný a nerušený poslech oblíbené hudby. Připojíte je přes Bluetooth během chvilky. Dle vlastní potřeby si můžete aktivovat funkci potlačení šumu, aby vás při poslechu nikdo nevyrušoval, ale funkci lze v případě potřeby také vypnout. Díky zabudovanému mikrofonu máte možnost přes sluchátka vyřizovat hovory handsfree – ovládáte je jednoduše poklepáním. Výkonná baterie jim zajistí čtyři hodiny poslechu, resp. 20 hodin v kombinaci... Celý popis

Koupit za 4 386 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Bezdrátová sluchátka Huawei FreeBuds 3 vám dodají šmrnc a zajistí příjemný a nerušený poslech oblíbené hudby. Připojíte je přes Bluetooth během chvilky. Dle vlastní potřeby si můžete aktivovat funkci potlačení šumu, aby vás při poslechu nikdo nevyrušoval, ale funkci lze v případě potřeby také vypnout. Díky zabudovanému mikrofonu máte možnost přes sluchátka vyřizovat hovory handsfree – ovládáte je jednoduše poklepáním. Výkonná baterie jim zajistí čtyři hodiny poslechu, resp. 20 hodin v kombinaci s dobíjecím pouzdrem.

Klíčové vlastnosti

luxusní vzhled
rychlé a stabilní bezdrátové připojení
kvalitní zvuk i mikrofon s potlačením šumu
funkce handsfree volání
dlouhá výdrž baterie díky dobíjecímu pouzdru

Sluchátka FreeBuds 3 vám zajistí špičkovou kvalitu zvuku a naprostou volnost pohybu.

Luxusní design
Sluchátka na první pohled zaujmou svým moderním designem. Pracují bezdrátově, takže vám nikde nepřekáží jejich kabel. Jsou mimořádně kompaktní – stačí je nasadit a můžete vyrazit. Vejdou se i pod čepici.

Pohodlné nošení
Díky svému ergonomickému designu vám sluchátka perfektně padnou do uší. Ani při pohybu vás nebudou tlačit ani vypadávat z uší, zajistí pohodlný poslech od rána do večera.

Bluetooth 5.1
Ke svému smartphonu, tabletu, notebooku a nespočtu dalších zařízení je připojíte snadno a rychle přes Bluetooth. Automatické párování je hotové ve zlomku okamžiku, takže si oblíbenou hudbu můžete vychutnat ihned bez čekání.

Potlačení hluku
Během poslechu vás nebude nikdo a nic vyrušovat. Funkce aktivního potlačení hluku efektivně eliminuje okolní ruchy, aby melodie ze sluchátek vynikla ve vašich uších ještě intenzivněji, ať už se nacházíte v pohodlí domova, nebo v rušné kavárně.

Mikrofon pro handsfree volání
Do sluchátek je integrovaný mikrofon. Ten vám umožní zařízení používat k handsfree telefonování, aniž byste museli svůj smartphone vytahovat z kapsy. Mikrofon je vysoce citlivý a potlačuje šum, takže vás volající uslyší jasně a zřetelně, jako byste stáli vedle něj.

Bohaté basy
Během poslechu hudby vynikne každý tón naplno. Velké 14mm dynamické měniče se postarají o věrné vykreslení zvuku. Výšky budou znít křišťálově čistě a basové hloubky budou ještě intenzivnější, aby vám rytmus proudil celým tělem.

Snadné párování
Při prvním párování se na displeji smartphonu objeví vyskakující okno. Stačí ho potvrdit a máte hotovo. Při dalším párování už je celý proces automatický, sluchátka se tedy připojí bez nutnosti potvrzení.

Dotykové ovládání
Pohodlné a intuitivní ovládání jen dokazuje, že kabel nepotřebujete. Klepněte dvakrát na pravé sluchátko a začněte s poslechem nebo změňte hudbu. Dvojité poklepání na levé aktivuje funkci potlačení hluku. Sluchátka automaticky pozastaví přehrávání, když je vytáhnete z uší, a opět ho spustí, jakmile je opět nasadíte.

Dlouhá výdrž baterie
Na jedno nabití vám zvládnou přehrávat hudbu bezdrátově až po dobu čtyř hodin. Tuto dobu navíc můžete prodloužit až pětinásobně, tzn. na 20 hodin. Stačí mít po ruce dodávané dobíjecí pouzdro, které sluchátka z nuly na sto procent zvládne dobít až čtyřikrát.
Zobrazit více

Parametry

Přenos signálu bezdrátová
Sluchátka s ovládáním hlasitosti ne
Sluchátka pro iPhone ano
Doba přehrávání 20 hodin
Účel univerzální
Sluchátka s rádiem ne
Sluchátka s MP3 ne
Sluchátka s Bluetooth ano
Sluchátka pro nedoslýchavé ne
Aktivní potlačení okolního hluku ano
Hmotnost 28 g
Sluchátka s mikrofonem ano
Velikost měniče 14 mm
Vodotěsná sluchátka ne
Skládací sluchátka ne
Sluchátka s vibracemi ne
Výrobce Huawei
Konstrukce do uší
Konektor USB-C
Typ sluchátek pecky
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty