Huawei FreeBuds Lite

70 %
(15 hodnocení)

Huawei FreeBuds Lite Wireless Earphones Bezdrátová sluchátka jsou předurčena k pohybu bez kabelů. Trénujte opravdu naplno za zvuků oblíbené hudby. Na první pohled sluchátka překvapí svými malými rozměry, skvěle padnou do ucha a pohodlně sedí i při dlouhodobějším nošení. Hlavní přednosti: Díky infračervenému senzoru sluchátka sama rozpoznají, kdy jsou v uších a kdy odloženy Vestavěný senzor G zjednodušuje ovládání na efektivní dvojité klepnutí Realistický zvuk s hlubokými basy Zabudovaný mikrofon... Celý popis

Koupit za 3 481 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Huawei FreeBuds Lite Wireless Earphones
Bezdrátová sluchátka jsou předurčena k pohybu bez kabelů. Trénujte opravdu naplno za zvuků oblíbené hudby. Na první pohled sluchátka překvapí svými malými rozměry, skvěle padnou do ucha a pohodlně sedí i při dlouhodobějším nošení.
Hlavní přednosti:

Díky infračervenému senzoru sluchátka sama rozpoznají, kdy jsou v uších a kdy odloženy
Vestavěný senzor G zjednodušuje ovládání na efektivní dvojité klepnutí
Realistický zvuk s hlubokými basy
Zabudovaný mikrofon
Odolnost proti potu a vlhkosti
Ergonomické provedené skvěle sedí

Hudba na dosah
Bezdrátová sluchátka komunikují s ostatními zařízeními prostřednictvím Bluetooth, který zajišťuje stabilní připojení. Spárujte je pouze jednou s přístrojem, a vždy když je vložíte do uší okamžitě se připojí. Sama rozpoznají, kdy jsou v uších a kdy odložena.
Vynikající zvuk i hlas
Sluchátka vynikají vysokou kvalitou čistého zvuku s hlubokými basy. Ergonomický tvar dobře sedí v uších, vy se tak můžete plně ponořit do ladných tónů oblíbených skladeb i při intenzivním tréninku. Pro snadné vyřízení vašich hovorů je v konstrukci sluchátka zabudovaný mikrofon.
V bezpečí s potřebnou energií
Kompaktní přenosné pouzdro zaručuje ochranu sluchátek proti poškrábání nebo prachu. Navíc plní funkci powerbanky, pecky uložíte na místo a kapacita nabití se zvyšuje o další hodiny. Při standardním nabíjení je doba přehrávání až 3 hodiny a až 10 hodin při následném dobití v pouzdře.

Klíčové vlastnosti
Luxusní bezdrátová sluchátka Huawei FreeBuds Lite Wireless Earphones jsou dokonalým nástrojem pro kvalitní poslech hudby i při náročných aktivitách. Disponují připojením Bluetooth a velice jednoduchým ovládáním dvojím kliknutím na sluchátko. Ergonomické zpracování nabízí stabilitu zařízení i při extrémních pohybech nebo výkonech. K další vynikající funkcí patří Handsfree, které umožňuje vyřízení hovorů ve vysoké kvalitě.
Zobrazit více

Parametry

Přenos signálu bezdrátová
Sluchátka s ovládáním hlasitosti ano
Sluchátka pro iPhone ano
Doba přehrávání 3 hodin
Účel univerzální
Sluchátka s rádiem ne
Sluchátka s MP3 ne
Sluchátka s Bluetooth ano
Sluchátka pro nedoslýchavé ne
Aktivní potlačení okolního hluku ne
Kmitočet max 20000 Hz
Kmitočet min 20 Hz
Výrobce Huawei
Konstrukce do uší
Konektor USB
Typ sluchátek špunty
Hmotnost 11 g
Sluchátka s mikrofonem ano
Velikost měniče 7 mm
Vodotěsná sluchátka ano
Skládací sluchátka ne
Sluchátka s vibracemi ne
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty