Huawei FreeBuds Pro 2

77 %
(18 hodnocení)

Provedení sluchátek: do uší Typ sluchátek: do ucha (intraaural) Typ přenosu: bezdrátový (Bluetooth) Typ připojení: Bluetooth Typ nabíjení: USB-C Ovládání hlasitosti : na sluchátkách Mikrofon: ANO Přijmutí hovoru: ANO Vhodné pro sport: ANO Stupeň krytí: IP54 ANC (Potlačení okolního ruchu): ANO Kmitočtový rozsah od (Hz): 14 Kmitočtový rozsah do (Hz): 40000 True wireless: ANO Výdrž sluchátek (hod.): 6.5 Výdrž s nabíjecím pouzdrem (hod.): 30 Dětská sluchátka: NE Akustický systém: uzavřený... Celý popis

Koupit za 3 769 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Provedení sluchátek: do uší

Typ sluchátek: do ucha (intraaural)

Typ přenosu: bezdrátový (Bluetooth)

Typ připojení: Bluetooth

Typ nabíjení: USB-C

Ovládání hlasitosti : na sluchátkách

Mikrofon: ANO

Přijmutí hovoru: ANO

Vhodné pro sport: ANO

Stupeň krytí: IP54

ANC (Potlačení okolního ruchu): ANO

Kmitočtový rozsah od (Hz): 14

Kmitočtový rozsah do (Hz): 40000

True wireless: ANO

Výdrž sluchátek (hod.): 6.5

Výdrž s nabíjecím pouzdrem (hod.): 30

Dětská sluchátka: NE

Akustický systém: uzavřený

Další vlastnosti: Hi-Res

Měření tepu: NE

Barva: stříbrná

Provedení výrobku: stříbrná barva

Dokonalý zážitek z poslechu ti zaručí Hi-Res Dual Sound systém, trojitý adaptivní ekvalizér a trojitý mikrofon s potlačením hluku.

Nové akustické paradigma

Nasaď si sluchátka HUAWEI FreeBuds Pro 2 a nech se unášet bohatou kaskádou zvuků, textur a detailů, které dalece přesahují tvůj sluchový rozsah - od 14 Hz do 48 kHz - s výživnými výškami, prudkými basy a vším, co je mezi nimi a ještě mnohem dál.

Digitální křížení, duální systém, duální engine

Díky digitálnímu křížení pracují mimořádně slyšitelné měniče sluchátek pro basové a výškové tóny odděleně v dokonalé souhře, aniž by si vzájemně šlapaly na paty.

Čtyřmagnetový měnič, větší výkon

Dynamická jednotka se čtyřmi magnety o průměru 11 mm zvyšuje účinnost o 30% v porovnání s předchozím produktem2 a přináší basy o frekvenci 14 Hz.

Vysoká přechodnost, Více informací

Díky planární membráně UHF, která šestkrát zvětšuje efektivní plochu3 ve srovnání se standardními měniči, dosahuje nebývale vysoké přechodové odezvy a obohacuje detaily.

Poslech, o jakém každý sní

Sluchátka HUAWEI FreeBuds Pro 2 jsou v jádru chytrá, nabízejí přizpůsobení v reálném čase a vynikající zvukový zážitek. Neustále přináší optimální kvalitu zvuku tím, že plynule přizpůsobují zvuk úrovni hlasitosti v reálném čase, struktuře tvéo zvukovodu a způsobu nošení.

Vyvinuto společně s Devialet

HUAWEI FreeBuds Pro 2 byly vyvinuty ve spolupráci s firmou Devialet, a přinášejí proto všechny textury a barvy, které se skrývají v každé hudební skladbě, ať už jde o prudké basy a křišťálovou kvalitou zvuku. Plně tak reprodukují emocionální působivost původní nahrávky. Kromě nesčetných zvukových efektů poskytují HUAWEI FreeBuds Pro 2 audiofilům a hudebním nadšencům také nástroje, které potřebují k přizpůsobení poslechu podle svého gusta.

Přináší poslech do posledního detailu

Sluchátka HUAWEI FreeBuds Pro 2 podporují kodek LDAC™ s vysokým rozlišením4 a jsou certifikována HWA i Hi-Res Audio Wireless, takže podporují bleskurychlý přenos až 990 kb/s a přenášejí čistý zvuk s vysokou věrností, který nešetří detaily.

Zelená hlasu, červená hluku

Sluchátka HUAWEI FreeBuds Pro 2 se 4 mikrofony potlačují hluk při hovorech, hudbě a filmech a nikdy nepřekážejí tvému okolí, protože využívají mikrofon s kostním vedením, tři další mikrofony a exkluzivním algoritmem pro potlačení hluku DNN (deep neural network), který má v databázi více než 100 milionů hlasových vzorků, které potlačují všechny druhy rušivých vlivů od hlučných vagónů metra až po větrné počasí

Hloubkové potlačení hluku

Průlomový třímikrofonní systém potlačení hluku se třemi vysoce citlivými mikrofony zvyšuje průměrnou hloubku ANC o 15% ve srovnání s předchozím produktem6 a přispívá k širšímu frekvenčnímu rozsahu (50 Hz - 3 000 kHz) s maximální hloubkou ANC až 47 dB

Zvuk na míru

Chytrý dynamický ANC přepne sluchátka do optimálního režimu potlačení hluku v reálném čase díky schopnosti rozpoznat strukturu zvukovodu, stav nošení a okolní hluk tak, aby každý tón zněl věrně. Zjistíš, že i kabiny letadel jsou díky sluchátkám zbaveny nežádoucího hluku

Když akustika potká estetiku

HUAWEI FreeBuds Pro 2 se dodávají v mnoha barvách, které uspokojí jedinečný styl každého audiofila. Mrazivě chladná modrá Silver Blue vyvolává vzpomínky na noční oblohu, jemný kovový lesk Silver Frost propůjčuje sluchátkům ostřejší vzhled a bílá Ceramic White nabízí diskrétnější a elegantnější styl.

Bezproblémové připojení dvou zařízení

Android, iOS nebo Windows - je to jedno. Sluchátka můžeš vždy připojit ke dvěma zařízením současně prostřednictvím Bluetooth a přepínat mezi nimi v reálném čase. U zařízení HUAWEI můžeš také otevřít nabíjecí pouzdro a telefon, tablet nebo počítač automaticky zobrazí vyskakovací okno pro spárování nebo opětovné připojení.

Dlouhá výdrž baterie

HUAWEI FreeBuds Pro 2 vydrží s nabíjecím pouzdrem až 30 hodin poslechu, a když potřebuješ doplnit energii, můžeš je dokonce nabíjet z telefonu nebo tabletu.

Intuitivní ovládání pomocí chytrých gest

HUAWEI FreeBuds Pro 2 jsou vybavena snadným ovládáním, díky kterému nemusíš neustále vytahovat telefon.

Rozměry výrobku:

Hmotnost (kg): 0.006

Výška (cm): 2.91

Šířka (cm): 2.18

Hloubka (cm): 2.37

Rozměry balení:

Hmotnost (kg): 0.195

Výška (cm): 5.00

Šířka (cm): 11.30

Hloubka (cm): 10.20

EAN: 6941487257836

Záruční doba: 24 měsíců
Zobrazit více

Parametry

Přenos signálu bezdrátová
Sluchátka s ovládáním hlasitosti ano
Sluchátka pro iPhone ano
Doba přehrávání 6.5 hodin
Účel univerzální
Sluchátka s rádiem ne
Sluchátka s MP3 ne
Sluchátka s Bluetooth ano
Sluchátka pro nedoslýchavé ne
Aktivní potlačení okolního hluku ano
Kmitočet max 40000 Hz
Kmitočet min 14 Hz
Výrobce Huawei
Citlivost 47 dB/mW
Konstrukce do uší
Konektor USB-C
Typ sluchátek špunty
Hmotnost 12.2 g
Sluchátka s mikrofonem ano
Velikost měniče 11 mm
Vodotěsná sluchátka ano
Skládací sluchátka ne
Sluchátka s vibracemi ne
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty