Mini ventilátor microUSB USB 2W1 ventilátor - DVOJITÁ ZÁSTRČKA   -   má zástrčku 2v1 - USB a microUSB. Ventilátor funguje ihned po připojení k micro USB portu na telefonu, tabletu, powerbance apod. nebo přes USB port - energii získává přímo ze zásuvky; je kompatibilní se všemi modely mobilních telefonů, které jsou vybaveny funkcí OTG. - PŘENOSNÉ -   ventilátor je lehký a malých rozměrů; díky svým malým rozměrům je šikovný a přenosný, takže skladování nebo přeprava není problém; můžete si jej... Celý popis

Koupit za 26 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Mini ventilátor microUSB USB 2W1 ventilátor

- DVOJITÁ ZÁSTRČKA   -   má zástrčku 2v1 - USB a microUSB. Ventilátor funguje ihned po připojení k micro USB portu na telefonu, tabletu, powerbance apod. nebo přes USB port - energii získává přímo ze zásuvky; je kompatibilní se všemi modely mobilních telefonů, které jsou vybaveny funkcí OTG.

- PŘENOSNÉ -   ventilátor je lehký a malých rozměrů; díky svým malým rozměrům je šikovný a přenosný, takže skladování nebo přeprava není problém; můžete si jej snadno vzít kamkoli s sebou.

- SPECIFIKACE   -   černá barva, napájení: USB nebo microUSB, rozměry (průměr / délka / výška): 9 / 3,9 / 4cm, hmotnost: 18g.

- PERFEKTNÍ PRO TEPLO A SELFIE -   mini větrný mlýn vás dokonale osvěží a ochladí v horkých letních dnech; bude se hodit i v dusných místnostech nebo při stresových situacích; pomůže k zajímavému efektu rozpuštěných vlasů, díky kterému vypadají selfie fotky profesionálně.

- UNIVERZÁLNÍ -   produkt se doporučuje všem lidem bez ohledu na věk a pohlaví; Ideální pro domácí použití, v kanceláři, v autobuse, tramvaji nebo vlaku nebo kdekoli jinde.

SPECIFIKACE

- Černá barva
- materiál: plast
- napájení: USB nebo microUSB
- rozměry (průměr / délka / výška): 9 / 3,9 / 4 cm
- hmotnost: 18g

Mini ventilátor do telefonu je jednoduchá, ale zajímavá a praktická vychytávka. Bezesporu je to lahůdka pro každého fanouška inovací a technických hraček.   Ventilátor nevyžaduje tradiční napájení   síť   ani baterie. Funguje ihned po zapojení do micro USB portu,   např.   v telefonu.

Energii čerpá přímo ze zásuvky. Je kompatibilní se všemi modely mobilních telefonů, které byly vybaveny funkcí OTG (On-To-Go). Před nákupem se prosím ujistěte, že váš telefon má výše uvedenou funkci. Větrník nefunguje přes adaptéry. V závislosti na vstupu na telefonu může být zařízení v jiné poloze. Někdy budou lopatky ventilátoru směřovat nahoru, jindy dolů nebo dozadu. V každém případě ventilátor plní svou funkci správně.

Malý větrný mlýn vás dokonale osvěží a ochladí v horkých letních dnech. Poslouží i v dusných místnostech nebo při stresových a nepříjemných situacích.   Větrný vánek nám určitě zlepší náladu. Nepochybně to zlepší pohodlí a pohodu. Zařízení lze také použít k pořizování selfie, a to jak pro soukromé, tak i komerční účely. Určitě pomůže docílit zajímavého efektu rozpuštěných vlasů, díky kterému fotky vypadají profesionálně.

Navzdory malým rozměrům je ventilátor poměrně výkonný. Díky malým rozměrům je šikovná a přenosná, takže skladování nebo přeprava není problém. Snadno si ho můžete vzít kamkoli s sebou.   Kapesní ventilátor je vyroben z bílého, měkkého a na dotek příjemného, ale také odolného materiálu, který má vliv na odolnost a délku používání. Perfektní pro domácí použití, v kanceláři, v autobuse, tramvaji nebo vlaku nebo na jakémkoli jiném místě, kde chceme zařízení používat.
Zobrazit více

Parametry

Napájení USB
Hmotnost 5 kg
Výrobce ISO