Jamo S7-17HCS

0 %
(0 hodnocení)

Dánská společnost JAMO se výrobou audio zařízení zabývá od svého založení v roce 1968. Dnes se reproduktory JAMO prodávají ve více než 80 státech po celém světě. V roce 2022 přichází tento reproduktorový gigant s úplně novou koncepcí sedmičkové řady Studio. Zcela nový designový přístup i technologické inovace mají své opodstatnění a plně se projevují v kvalitě výsledného zvuku. Elegantní design a plnohodnotný zvuk odrážejí různé způsoby, kterými dnes svět poslouchá. SKANDINÁVSKÁ INSPIRACE Pro... Celý popis

Koupit za 30 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Dánská společnost JAMO se výrobou audio zařízení zabývá od svého založení v roce 1968. Dnes se reproduktory JAMO prodávají ve více než 80 státech po celém světě.

V roce 2022 přichází tento reproduktorový gigant s úplně novou koncepcí sedmičkové řady Studio.

Zcela nový designový přístup i technologické inovace mají své opodstatnění a plně se projevují v kvalitě výsledného zvuku.

Elegantní design a plnohodnotný zvuk odrážejí různé způsoby, kterými dnes svět poslouchá.

SKANDINÁVSKÁ INSPIRACE
Pro evropsky navrženou sérii Studio7 designový tým představil minimalistický design. Organický tvar skříně byl inspirován severskou přírodou a její zaoblené rohy připomínají oblázky na dánském pobřeží, vyhlazené přílivem a odlivem vody. Tvar Thorova kladiva na papírovém kuželu wooferu je inspirován sekerou v severské mytologii. Odpovídající látkové mřížky přinášejí měkkost a ochranu v odstínech monochromatické přírody.

PERFEKTNÍ KOMBINACE
Se svou minimalistickou estetikou, čistými liniemi a pečlivou pozorností k detailu zahajuje řada Studio7 pro Jamo novou éru výkonu. Jamo, plné technických inovací, vytvořilo nadčasový design, který ozdobí každý domov dokonalou kombinací krásy a jednoduchosti.

7 JE MAGICKÉ ČÍSLO
Nakloněním skříně o pouhých 7° a její montáží na elegantní podstavec, který obsahuje výhybku reproduktoru, je zajištěna koherentnější zvuková scénu a průzračnější kombinace basů se středními a vysokými frekvencemi. Časové vyrovnání akustického středu pohonných jednotek pomáhá minimalizovat časové anomálie, které se mohou vyskytnout u tradičních koncepcí (fázový posun).

ZVUK ČISTÝ JAKO SKANDINÁVSKÝ VZDUCH
Když reproduktor produkuje zvuk, energie se šíří přes ozvučnici reproduktoru směrem k okraji skříně. Díky zaobleným rohům na skříni je snížena difrakce, takže energie se může jemně a přirozeně rozptýlit, aniž by zabarvila signál.

VNĚJŠÍ KŘÍŽOVÝ SOKL VÝHYBKY
Umístěním vázacího sloupku na zadní stranu soklu jsou sníženy odrazy, tlumivky jsou chráněny před škodlivými vibracemi a kabely se snadno připojují, což umožňuje klidné nastavení a zážitek z poslechu.

SLYŠÍTE POUZE TO, NA ČEM ZÁLEŽÍ
Stěny skříně reproduktorů Jamo Studio jsou silnější (15mm MDF s 18mm přední ozvučnice) a kriticky vyztužené, aby byl zajištěn nízký stupeň vlastního šumu. Tento design umožňuje slyšet více detailů na nízké úrovni a zvyšuje rozlišení při hraní na jakékoli výstupní úrovni ve srovnání s konkurenčními produkty ve své třídě.

Jamo S7-17HCS je zvýhodněná sestava 5.0 domácího kina v jedné krabici.

Obsahuje:

- Obsahuje 2ks regálových reproduktorů S7-17B,

- 2ks regálových reproduktorů S7-15B

- a 1ks centrálního reproduktoru S7-43C.
Zobrazit více

Parametry

Celkový výkon 470 W
Výrobce Jamo
Počet reproduktorů 5+0
Subwoofer ne
Dálkové ovládání ne