JBL Wave 300TWS

84 %
(21 hodnocení)

Sluchátka do uší JBL W300TWSBL zvuk JBL Deep Bass Sound 12mm měniče certifikace IPX2 výdrž celkově 26 hodin dotykové ovládání podpora hlasového asistenta nabíjení Speed Charge Bluetooth 5.2 Zůstaňte pohodlně ve spojení po celý den Ergonomicky tvarovaná bezdrátová sluchátka do uší JBL W300TWSBL mají nenápadný tvar pecky se stopkou o hmotnosti pouhých 3,85 g, který bezpečně a příjemně drží v uších tak, že o nich nebudete vědět ani při celodenním nošení. Zároveň, díky otevřenému designu,... Celý popis

Koupit za 1 390 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Sluchátka do uší JBL W300TWSBL

zvuk JBL Deep Bass Sound
12mm měniče
certifikace IPX2
výdrž celkově 26 hodin
dotykové ovládání
podpora hlasového asistenta
nabíjení Speed Charge
Bluetooth 5.2

Zůstaňte pohodlně ve spojení po celý den

Ergonomicky tvarovaná bezdrátová sluchátka do uší JBL W300TWSBL mají nenápadný tvar pecky se stopkou o hmotnosti pouhých 3,85 g, který bezpečně a příjemně drží v uších tak, že o nich nebudete vědět ani při celodenním nošení. Zároveň, díky otevřenému designu, budete mít stále přehled o tom, co se odehrává okolo vás. Prostřednictvím dotykového ovládání nebo přímo ze sluchátek získáte rychlý přístup k hlasovému asistentovi a aktivujete si všechny audio funkce. Sluchátka splňují certifikaci IPX2 s odolností proti dešti, takže si můžete poslech vychutnat bez obav při pohybu v jakémkoliv počasí.

Skvělý zvuk a stereofonní hovory

V každém bezdrátovém sluchátku do uší JBL W300TWSBL je vsazen výkonný a mohutný 12mm měnič s impedancí 32 ohmů, který vás pohltí jedinečným zvukem JBL Deep Bass posíleným o dokonale hluboké spodní frekvence.  Pro hands-free stereo hovory mají sluchátka mikrofon, pomocí kterého eliminují okolní hluk, abyste si mohli užívat kvalitní hovory ve vysoké čistotě. Přijmout nebo odmítnout příchozí hovor, upravit si hlasitost a další funkce lze přímo ze sluchátek. Snadné přepínání mezi mono a stereo režimem umožňuje kdykoliv použít pouze levé či pravé sluchátko.

Vždy připravena

Bezdrátová sluchátka do uší JBL W300TWSBL s Li-ion Polymerovou baterií vydrží až 6 hodin nepřetržitého poslechu na jedno nabití. Dalších 20 hodin jim pak dodá přiložené bezdrátové pouzdro. Rychlé dobití umožňuje funkce Speed Charge, která už po 10 minutách nabíjení zajistí další hodinu přehrávání vaší oblíbené hudby nebo sledování seriálu či filmu. Od úplného vybití se baterie dobije na 100 % své už za 2 hodiny.

 

 

Vaše hudba a váš svět – konečně spolu
Mějte přehled o svém světě. Sluchátka JBL Wave 300TWS vám přináší hudbu a zároveň se postarají, abyste byli v kontaktu se svým okolím, aniž by vás omezovaly jakékoli dráty. Užijte si 26 hodin výkonného zvuku obohaceného o JBL Deep Bass. Buďte ve spojení během celého dne díky stereo hovorům bez otravného okolního hluku. Díky pohodlnému dotykovému ovládání můžete spravovat svou hudbu i hands-free hovory jednoduše, z obou sluchátek zároveň nebo každého zvlášť. Sluchátka jsou ergonomicky tvarovaná, a jejich design typu pecky se stopkou je nenápadný a dobře drží v uších, abyste mohli zůstat ve spojení pohodlně po celý den, takže nikdy nepřijdete o žádný tón vaší hudby – ani konverzaci.

Funkce
Zvuk JBL Deep Bass
Pohodlné usazení v uších s otevřeným designem
Až 6 hodin přehrávání ze sluchátek + 20 hodin v nabíjecím pouzdru s funkcí rychlého dobití
Hands-free stereo hovory
Duální připojení
Vždy připravena
Dotykové ovládání a podpora hlasových asistentů

Funkce a výhody
Zvuk JBL Deep Bass Sound
Mohutný 12mm měnič přináší zvuk JBL Deep Bass, díky kterému hudbu nejen uslyšíte, ale i ucítíte.

Pohodlné usazení v uších s otevřeným designem
Ergonomický tvar zůstává bezpečně a příjemně usazený v uchu, takže vám přináší pohodlí a propojení na celý den, zatímco díky jejich otevřenému designu máte stále přehled o tom, co se děje ve vašem okolí.

Až 6 hodin přehrávání ze sluchátek + 20 hodin v nabíjecím pouzdru s funkcí rychlého dobití
Nikdy nezmeškáte ani jediný tón díky 26hodinové kombinované výdrži, přičemž sluchátka samotná nabízí až 6 hodin poslechu na jedno nabití. A když potřebujete rychlé dobití, získáte s funkcí Speed Charge už po 10 minutách další hodinu přehrávání. Plně nabitá jsou sluchátka už za 2 hodiny.

Hands-free stereo hovory
Sluchátka JBL Wave 300TWS s jedním mikrofonem eliminují hluk z okolí, abyste si mohli užívat stereo hovory, ať jste zrovna kdekoli. Zvuk i hands-free hovory navíc spravujete úplně jednoduše přímo ze sluchátek!

Duální připojení
Snadno přepínejte mezi mono a stereo režimem – kdykoli můžete použít levé či pravé sluchátko, nebo obě zároveň, ať máte právě hovor, užíváte si hudbu nebo komunikujete s hlasovým asistentem.

Vždy připravena
Design sluchátek je pohodlný a vybavený odolností proti dešti s certifikací IPX2, takže si svou hudbu můžete vychutnat kdykoli, ať prší nebo svítí slunce.

Dotykové ovládání a podpora hlasových asistentů
Pohodlí na dosah ruky. Aktivujte všechny audio funkce vašich sluchátek JBL Wave 300TWS jednoduše pomocí dotykového ovládání nebo přímo ze sluchátek získejte přístup k hlasovému asistentovi na vašem zařízení.

Velikost měniče: 12mm/0.47" dynamický měnič
Napájení: 5V 1A
Hmotnost: 3,85 g každé sluchátko (7,7, g obě)
Hmotnost nabíjecího pouzdra: 36 g
Baterie sluchátek: Li-ion Polymer (40 mA/3.85V)
Baterie nabíjecího pouzdra: Li-ion Polymer (500 mAh/3.8 V)
Čas nabíjení: 2 hod od úplného vybití
Čas přehrávání se zapnutým BT: až 6 hodin
Frekvenční odezva: 20Hz – 20kHz
Impedance: 32 ohm
Citlivost: 105 dB SPL@1 kHz
Maximální SPL: 92 dB
Maximum SPL: 95 dB
Citlivost mikrofonu: -38 ±2 dBV/Pa@1kHz
Verze Bluetooth: 5.2
Verze Bluetooth profilu: A2DP V1.3, AVRCP V1.6, HFP V1.7
Frekvenční rozsah Bluetooth vysílače: 2.4GHz – 2.4835GHz
Výkon Bluetooth vysílače:
Zobrazit více

Parametry

Přenos signálu bezdrátová
Sluchátka s ovládáním hlasitosti ne
Sluchátka pro iPhone ano
Doba přehrávání 6 hodin
Účel univerzální
Sluchátka s rádiem ne
Sluchátka s MP3 ne
Sluchátka s Bluetooth ano
Sluchátka pro nedoslýchavé ne
Aktivní potlačení okolního hluku ne
Kmitočet max 20000 Hz
Kmitočet min 20 Hz
Výrobce JBL
Citlivost 105 dB/mW
Konstrukce do uší
Konektor USB
Typ sluchátek pecky
Hmotnost 7.7 g
Sluchátka s mikrofonem ano
Velikost měniče 12 mm
Vodotěsná sluchátka ne
Skládací sluchátka ne
Sluchátka s vibracemi ne
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty