Odstraňovač rzi, balení 250ml, profesionální odstraňovač rzi s gelovou konzistencí, která nestéká ze svislých ploch.  K2 DERUSTO TOTAL GEL - Odstraňovač rzi, 250mlK2 DERUSTO TOTAL GEL je profesionální odstraňovač rzi s gelovou konzistencí, která nestéká ze svislých ploch. Rychle a účinně odstraňuje rez ze všech druhů kovů. Po naředění vodou je vhodný i k odstraňování usazenin z obkladů a sanitární techniky. Pro prvky s velkým počtem mezer doporučujeme použít jiný vynikající odstraňovač rzi z řady... Celý popis

Koupit za 35 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Odstraňovač rzi, balení 250ml, profesionální odstraňovač rzi s gelovou konzistencí, která nestéká ze svislých ploch. 

K2 DERUSTO TOTAL GEL - Odstraňovač rzi, 250mlK2 DERUSTO TOTAL GEL je profesionální odstraňovač rzi s gelovou konzistencí, která nestéká ze svislých ploch. Rychle a účinně odstraňuje rez ze všech druhů kovů. Po naředění vodou je vhodný i k odstraňování usazenin z obkladů a sanitární techniky. Pro prvky s velkým počtem mezer doporučujeme použít jiný vynikající odstraňovač rzi z řady K2 DERUSTO +, který odstraní rez tak, že do něj celý prvek ponoříte.

POUŽITÍ:
Silné vrstvy rzi odstraňte mechanicky (např. drátěným kartáčem).
Prostředek naneste válečkem nebo štětcem a počkejte, v případě mírně rezavých náletů stačí pár minut. U silně zkorodovaných povrchů lze dobu odstranění rzi prodloužit až na 12 hodin. Chcete-li proces urychlit, můžete jej vydrhnout kartáčem nebo kartáčem.
Na konci procesu opláchněte prvek vysokotlakou vodou, abyste zcela odstranili zbytky, a vysušte jej.

Poznámka: Nepoužívejte na pozinkované povrchy. Na pryžových a plastových površích vyzkoušejte provoz na těžko viditelných místech.
Zobrazit více

Parametry

Značka K2
Objem 0.25 l
Výrobce K2

Podobné produkty