K2 SIGMA 500 ml

100 %
(3 hodnocení)

Gel na kola s vysokým leskem od firmy K2.  Černé a lesklé pneumatiky jsou dokonalým doplňkem dokonale vypadajícího vozu. Inspirováním této myšlenky jsme vytvořili jedinečný produkt pro pneumatiky K2 SIGMA, který dává bočnici pneumatiky skutečně velkolepý vzhled. Specifikace: ověřený produkt K2 z řady GOLD zanechává vysoký lesk v podobě mokrých pneumatik nové složení gelu vyživuje a chrání pneumatiky před popraskáním a vyblednutím extrémně jednoduchá aplikace, která zabraňuje plýtvání produktu... Celý popis

Koupit za 186 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Gel na kola s vysokým leskem od firmy K2. 

Černé a lesklé pneumatiky jsou dokonalým doplňkem dokonale vypadajícího vozu. Inspirováním této myšlenky jsme vytvořili jedinečný produkt pro pneumatiky K2 SIGMA, který dává bočnici pneumatiky skutečně velkolepý vzhled.

Specifikace:

ověřený produkt K2 z řady GOLD
zanechává vysoký lesk v podobě mokrých pneumatik
nové složení gelu vyživuje a chrání pneumatiky před popraskáním a vyblednutím
extrémně jednoduchá aplikace, která zabraňuje plýtvání produktu a skvrnám na kolech
součásti je aplikační houbička o rozměrech 80 x 65 x 40 mm
objem 500 ml 

 

K2 SIGMA je kombinace drahých olejů, které poskytují vysoký lesk a hlubokou barvu, stejně jako syntetické polymery, které chrání pneumatiku před poškozením, praskáním a stárnutím. Výjimečná jednoduchost použití je spojena s mistrovskou úpravou.

Bez námahy dosahujeme perfektního účinku bez pruhů a stop. Na povrchu pneumatiky vzniká voděodolná, neviditelná ochranná vrstva. Pravidelné používání tohoto gelu zajišťuje účinnost trvající až několik týdnů. K2 Sigma je také skvělá pro péči o těsnění a plastové součásti. Jeho použití je doprovázeno příjemnou vůní.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce K2
Objem 500 ml
Druh přípravku na pneumatiky