Délka [mm]: 226mm Šířka [mm]: 295mm Výška [mm]: 57mm typ filtru: filtr pro cirkulující vzduch Tvar: čtyřhranný OE MERCEDES-BENZ: 004 094 13 04 OE MERCEDES-BENZ: 604 094 01 04 OE MERCEDES-BENZ: 604 094 04 04 OE MERCEDES-BENZ: 604 094 13 04 OE MERCEDES-BENZ: 604 094 14 04 OE MERCEDES-BENZ: A6040940004 OE MERCEDES-BENZ: A604094000428 OE MERCEDES-BENZ: A6040940104 OE MERCEDES-BENZ: A6040940304 OE MERCEDES-BENZ: A6040940404 OE MERCEDES-BENZ: A6040941304 OE MERCEDES-BENZ: A6040941404 OE PEUGEOT: 1444AE Celý popis

Koupit za 112 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Délka [mm]: 226mm
Šířka [mm]: 295mm
Výška [mm]: 57mm
typ filtru: filtr pro cirkulující vzduch
Tvar: čtyřhranný

OE MERCEDES-BENZ: 004 094 13 04
OE MERCEDES-BENZ: 604 094 01 04
OE MERCEDES-BENZ: 604 094 04 04
OE MERCEDES-BENZ: 604 094 13 04
OE MERCEDES-BENZ: 604 094 14 04
OE MERCEDES-BENZ: A6040940004
OE MERCEDES-BENZ: A604094000428
OE MERCEDES-BENZ: A6040940104
OE MERCEDES-BENZ: A6040940304
OE MERCEDES-BENZ: A6040940404
OE MERCEDES-BENZ: A6040941304
OE MERCEDES-BENZ: A6040941404
OE PEUGEOT: 1444AE
Zobrazit více