POŘIZOVÁNÍ 3D OBSAHU Jsou zde použity dva samostatné fotoaparáty se světelností F1.8. Ty dokáží natočit videa s duálním rozlišením 1 920 × 1 080 pix a to v 60 fps.  Součástí fotoaparátu je šestiosá gyroskopická stabilizace a také dotykový displej s úhlopříčkou 2,54", který má rozlišení 1 600 × 1 440 pix a jemnost 847 ppi. SLEDUJTE A UPRAVUJTE Pořízený obsah lze následně upravovat v mobilní aplikaci SmartClip, můžete jej stříhat nebo přidat nálepky. Kamerka se ke smartphonu připojuje přes Wi-Fi... Celý popis

Koupit za 9 727 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

POŘIZOVÁNÍ 3D OBSAHU

Jsou zde použity dva samostatné fotoaparáty se světelností F1.8. Ty dokáží natočit videa s duálním rozlišením 1 920 × 1 080 pix a to v 60 fps. 

Součástí fotoaparátu je šestiosá gyroskopická stabilizace a také dotykový displej s úhlopříčkou 2,54", který má rozlišení 1 600 × 1 440 pix a jemnost 847 ppi.

SLEDUJTE A UPRAVUJTE

Pořízený obsah lze následně upravovat v mobilní aplikaci SmartClip, můžete jej stříhat nebo přidat nálepky. Kamerka se ke smartphonu připojuje přes Wi-Fi 5. Dalším krokem už je jen sdílení 3D obsahu, přičemž 3D video si pustíte na YouTube či v prakticky v libovolných 3D brýlích různých značek.

VLASTNOSTI DISPLEJE

Součástí fotoaparátu je šestiosá gyroskopická stabilizace a také dotykový displej s úhlopříčkou 2,54", který má rozlišení 1 600 × 1 440 pix a jemnost 847 ppi.

KAPACITA BATERIE

Součástí těla o rozměrech 94 × 52 mm je i 1 340mAh baterie, která se dobíjí přes USB-C. Veškerý foto a video obsah je ukládán na paměťovou kartu o maximální kapacitě 256 GB.

KVALITA A ROZLIŠENÍ

PPD (Pixel na stupeň) 3D prohlížeče je téměř DVAKRÁT vyšší než u stávajících náhlavních souprav. Připojením 3D brýlí můžete dosáhnout silného zážitku, který vás v kombinaci s naší technologií full HD displeje vtáhne do děje.

Oficiální video výrobce ze slavnostního představení produktu QooCam EGO

V tomto videu zazní všemožné dotazy od zákazníků a poznatky z užívání 3D kamery (anglicky).

 

MOŽNOST EDITACE

QooCam EGO lze snadno připojit k vašemu chytrému telefonu prostřednictvím Wi-Fi. Díky chytrým úpravám a přizpůsobeným 3D nálepkám v aplikace, ještě více popustíte uzdu vaší kreativitě.

 

ÚSPĚCHY SPOLEČNOSTI

Firma Kandao od svého vzniku zaznamenala nemálo cen a úspěchů jak z hlediska designu tak inovací.

 
Zobrazit více

Parametry

Hmotnost 540 g
Slot na paměťové karty ano
Typ podporovaných karet Micro SD (max 64 GB, minimum class 10)
Stabilizátor obrazu ano
Funkce digitálního fotoaparátu ano
Funkce web kamery ne
Režim barevného nočního záznamu ne
Dálkový ovladač ne
Sportovní ne
Wi-Fi ano
Bluetooth ano
Akční ano
Outdoorové ano
Profesionální a poloprofesionální ne
Sférické 360° ano
HDMI výstup ano
Výrobce Kandao
Typ záznamu videokamery paměťová karta
Úhlopříčka LCD 2.54 palce
Full HD ano
4K ano
Produktová řada EGO
3D kamera ano
Rozlišení videa 3840 x 1080 px
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty