LG FA4TURBO9E

92 %
(45 hodnocení)

Klíčové vlastnosti: Invertorový Direct Drive™ motor s 10letou zárukou AI DD™: optimální volba pracích pohybů Zařazení do nejúspornější energetické třídy A Steam™: parní programy Pro alergiky a Dětská parní péče Přidat prádlo: možnost přidání prádla během praní Výběr ze 14 programů Najdete mezi nimi třeba programy Bavlna, Syntetika či Smíšené prádlo. Využít můžete samozřejmě také speciální programy Jemná péče, Ruční praní / Vlna, Sportovní oblečení nebo Pokrývky. Programovou nabídku ještě doplňují... Celý popis

Koupit za 9 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Klíčové vlastnosti:
Invertorový Direct Drive™ motor s 10letou zárukou
AI DD™: optimální volba pracích pohybů
Zařazení do nejúspornější energetické třídy A
Steam™: parní programy Pro alergiky a Dětská parní péče
Přidat prádlo: možnost přidání prádla během praní

Výběr ze 14 programů
Najdete mezi nimi třeba programy Bavlna, Syntetika či Smíšené prádlo. Využít můžete samozřejmě také speciální programy Jemná péče, Ruční praní / Vlna, Sportovní oblečení nebo Pokrývky. Programovou nabídku ještě doplňují programy ECO 40-60, Rychlý 14, Máchání s odstředěním a Čištění bubnu. Součástí spotřebiče je i parní technologie Steam™, takže mezi programy nechybí Dětská parní péče a Pro alergiky, který odstraní z oblečení až 99,9 % alergenů. Počítejte také s přítomností inteligentní diagnostiky Smart Diagnosis™. Pomůže vám vyřešit případné malé problémy dřív, než se z nich stanou velké.

Tichá a výkonná
Pračka LG FA4TURBO9E disponuje invertorovým Direct Drive™ motorem, jenž je přímo napojený na buben. Vyniká především svou odolností, spolehlivostí a neuvěřitelně tichým provozem. Spotřeba vody při praní je 50 litrů na 1 cyklus a spotřeba energie 50 kWh na 100 cyklů. Díky tomu je model zařazen do nejúspornější energetické třídy A. Potěší vás také hlučnost při odstřeďování, která nepřesahuje hranici 72 dB.

Šetrně pečuje o vaše oblíbené kousky
Technologie AI DD™ sama vybere optimální kombinaci pracích pohybů tak, aby byly maximálně šetrné k látkám a zároveň dosáhly skvělých výsledků praní. Tím šetří tkaniny před opotřebením, takže se nemusíte bát a klidně můžete vyprat i své oblíbené kusy oděvů. AI DD™ poskytuje až o 18 % efektivnější péči, než by tomu bylo u běžné pračky.

Přidávejte prádlo i během praní
Zapomínat je lidské, a proto je součástí modelu funkce Přidat prádlo. Ať už jste zapomněli na ponožku nebo triko, stačí stisknout tlačítko Start/Pauza a po otevření dvířek tento kousek přihodit do bubnu. U programů Bavlna, Smíšené prádlo, Syntetika a Rychlý 14 se dvířka během praní otevřou do 3 vteřin.

Konec alergiím
Odstraňte alergeny ze svého oblečení jednou provždy. Zdatným pomocníkem vám při tom bude parní technologie Steam™, která během jediného cyklu zničí až 99,9 % alergenů včetně prachových roztočů. Ti mohou způsobovat nejen alergie, ale také různá respirační onemocnění. Program Pro alergiky je navíc schválen organizací BAF (British Allergy Foundation).
Zobrazit více

Parametry

Výrobce LG
Maximální náplň pračky 9 kg
Hlučnost při odstřeďování 71 dB
Způsob plnění přední
Způsob umístění volně stojící
Hmotnost brutto 70 kg
Hmotnost 66 kg
Barva bílé
Počet otáček 1400 ot./min
Vestavná ne
Počet programů 14
Minipračky ne
Přidání prádla ano
Motor invertorový
Slim ne
Direct drive motor ano
Kapacita pro program Eco 9 kg
Doba trvání programu Eco 228 min
Otevírání dvířek levé
Český panel ano
Sušička ne
Odložený start ano
Displej ano
6 Motion ano
BabyProtect ano
Parní praní ano
Energetická třída A
Spotřeba vody 50 l
Třída emise hluku A
Spotřeba energie pracího cyklu na 100 cyklů 50 kWh
Kapacita pracího cyklu 9 kg
Třída účinnosti odstřeďování A
Hloubka 56.5 cm
Šířka 60 cm
Objem bubnu 68 l
Výška 85 cm
Pet program ne
Program pro alergiky ano
Program pro vlnu ano
Program pro hedvábí ne
Program pro outdoor ano
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty