Popis produktu Nedělejte kompromisy při výběru herního vybavení. Bezdrátová myš Logitech G byla navržena ve spolupráci s více než 50 profesionálními hráči, aby odpovídala přísným nárokům pro e-sports. Pečlivě navržený tvar i velmi nízká hmotnost vám usnadní cestu k vítězství. Bezdrátová technologie Lightspeed vás zbaví závislosti na kabelech, aniž byste přišli o stabilní připojení a nízkou odezvu. Přesný senzor Hero 25K dokonale snímá i nejjemnější pohyb myši po podložce, proto získáte výhodu nad... Celý popis

Koupit za 2 399 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Popis produktu
Nedělejte kompromisy při výběru herního vybavení. Bezdrátová myš Logitech G byla navržena ve spolupráci s více než 50 profesionálními hráči, aby odpovídala přísným nárokům pro e-sports. Pečlivě navržený tvar i velmi nízká hmotnost vám usnadní cestu k vítězství. Bezdrátová technologie Lightspeed vás zbaví závislosti na kabelech, aniž byste přišli o stabilní připojení a nízkou odezvu. Přesný senzor Hero 25K dokonale snímá i nejjemnější pohyb myši po podložce, proto získáte výhodu nad protivníky. Odnímatelná a programovatelná tlačítka vám umožní přizpůsobit myš podle vašich potřeb. Nastavení si můžete vzít všude s sebou díky integrované paměti.
 
Mimořádně přesná
Herní senzor Hero 25K vyvinutý společností Logitech G nabízí citlivost nastavitelnou v rozmezí od 100 do 25 600 DPI. Navíc dokáže snímat každý pohyb při rychlostech více než 400 IPS. Díky nízké spotřebě energie přitom pomáhá prodloužit výdrž baterie.
 

Jako pírko
I přes použití špičkových komponentů váží myš pouhých 80 g, proto neucítíte únavu ruky ani po dlouhém hraní. Zásluhu na tom má inovativní design s velmi tenkým pláštěm a moderní baterie. I přesto vás myš překvapí pevným úchopem a vysokou odolností.
 

Konec kabelů
Kabel může být při hře rušivým prvkem, proto přišel čas přejít na bezdrátovou herní myš. Inovativní technologie Lightspeed zajistí stabilní připojení s odezvou jen 1 ms, aniž byste se museli spoléhat na kabely.
 

Uložené nastavení
Díky interní paměti nepřijdete o svá nastavení ani v případě, kdy myš připojíte k jinému počítači – bez instalace softwaru. Proto je tento model vhodný pro používání na turnajích. Kompletní konfiguraci myši vám umožní profesionální nástroj Logitech G Hub.
 

Podle vašich potřeb
Odnímatelná boční tlačítka umožňují pohodlné přizpůsobení myši pro praváky i leváky. Navíc si můžete sami zvolit, kolik tlačítek potřebujete. Tlačítko pro změnu DPI se nachází na spodní straně myši, aby nedocházelo k nechtěnému přepnutí uprostřed hry.
 

Paleta barev
Vyberte si z až 16,8 milionů barev technologie Lightsync a vychutnejte si dokonalou synchronizaci s vaší sestavou nebo ostatními produkty Logitech G. Nebo můžete podsvícení nakonfigurovat tak, aby reagovalo na události ve hře, hudbu nebo barvy na obrazovce.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Logitech
Typ snímání laserové
Počet tlačítek 8
Optické rozlišení 25600 dpi
Přenos signálu bezdrátové
Typ zařízení myši
Ergonomie univerzální
Herní myš ano
Životnost baterie 2.5 dní
Bluetooth ne
Vertikální ne
Ergonomické ne
Bezdrátový USB přijímač ano
Hmotnost 80 g
Zobrazit více parametrů