Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Navržena profesionály, určena k vítězství Logitech G Pro Wireless je bezdrátová počítačová myš navržena k ultimátním herním zápasům ve světe E-sports. Více než 2 roky spolupracovala společnost Logitech s těmi nejlepšími hráči z celého světa, aby mohli vyvinout myš kombinující perfektní tvar, hmotnost a pohodlí podporované špičkovým senzorem HERO 16K. Výsledkem je herní myš přinášející bezkonkurenční výkon a přesnost, která vám poskytne jistotu potřebnou... Celý popis

Koupit za 2 325 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Není vyplněn Alternativní text k fotografii!
Navržena profesionály, určena k vítězství
Logitech G Pro Wireless je bezdrátová počítačová myš navržena k ultimátním herním zápasům ve světe E-sports. Více než 2 roky spolupracovala společnost Logitech s těmi nejlepšími hráči z celého světa, aby mohli vyvinout myš kombinující perfektní tvar, hmotnost a pohodlí podporované špičkovým senzorem HERO 16K. Výsledkem je herní myš přinášející bezkonkurenční výkon a přesnost, která vám poskytne jistotu potřebnou k vítězství.

Není vyplněn Alternativní text k fotografii!

Není vyplněn Alternativní text k fotografii!
Nejpřesnější senzor na scéně
Nová myš Logitech MX PRO se senzorem HERO 16K může konkurovat téměř každé herní myši, která se objeví na trhu. Díky nové generaci HERO 16K má svět nového lídra. MX PRO ustojí šílené podmínky s rychlostí přes 400 IPS bez výpadků a citlivostí od 100 do 16 000 DPI. S novou technologií se spotřeba herní myši snížila asi 10krát.
Špičkový bezdrát
Životnost kabelu je jedno z prioritních kritérií profesionálních hráčů. Myš, kterou si pořídí totiž musí vydržet velkou zátěž, aby si nemuseli zvykat na novou. Pohyb drátové myši navíc zvyšuje tření a tím zpomaluje celkové reakce profesionálních hráčů. Inovativní MX PRO má bezdrátové připojení s rychlostí 1 MS.

Není vyplněn Alternativní text k fotografii!

Není vyplněn Alternativní text k fotografii!
Velmi nízká hmotnost
Nejnovější design endoskeletonní konstrukci Logitech G dosáhl neuvěřitelné hmotnosti pouhých 80 gramů. Neuvěřitelně tenká povrchová vrstva s tloušťkou okolo 1 mm využívá inovativní materiály pro ten nejlepší výkon na herních turnajích. Pokud si před turnajem nabijete baterii, tak v průběhu hraní naprosto zapomenete, že se jedná o bezdrátovou myš.
Programovatelná tlačítka
S možností vypnutí postranních tlačítek nechává Logitech MX PRO veškerou kontrolu a přizpůsobení zcela na hráčích. Specialitou je také umístění DPI tlačítka, které leží na spodní části myši, kde se zabrání nechtěným přepnutí rychlosti. Myš MX PRO zkrátka můžete vybalit a používat s přednastavenými funkcemi a nebo si ji můžete zcela přeprogramovat s aplikací Logitech Gaming Software.

Není vyplněn Alternativní text k fotografii!

Není vyplněn Alternativní text k fotografii!
Mechanické spínače v MX PRO
Bezdrátová myš Logitech MX  PRO skrývá speciální pružinu oddělující levé a pravé tlačítko myši. Využitím této pružiny je zamezeno prodlevě mezi jednotlivými stisky a vaše výsledky proto budou nepochopitelné. Hrajte jako profesionálové s MX PRO.
Navržena profesionály, určena k vítězství
S více než 35 lety zkušeností v počítačovém odvětví mohla společnost Logitech vyvinou herní vybavení, které nezná konkurenci. MX PRO Wireless je navržena tak, aby vydržela náročné tréningy a turnaje těch nejlepších hráčů na světe. Povrch této myši byl navržen pro maximální trvanlivost a pohodlí. Výdrž jednotlivých spínačů v pravém a levém tlačítku myši překoná 50 milionů kliknutí, což odpovídá 10 hodinám hraní denně po dobu 5 let. 

Není vyplněn Alternativní text k fotografii!
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Logitech
Typ snímání laserové
Počet tlačítek 8
Optické rozlišení 25600 dpi
Přenos signálu bezdrátové
Typ zařízení myši
Ergonomie univerzální
Herní myš ano
Životnost baterie 2.5 dní
Bluetooth ne
Vertikální ne
Ergonomické ne
Bezdrátový USB přijímač ano
Hmotnost 80 g
Zobrazit více parametrů